8 бои купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
1

Offset during machine KOMORI LS 840

Remscheid, ГерманијаГерманија
6416 km
2005
одличен (користен)
3

8 colour machine Heidelberg CD 74 8 P - C

cagnes sur mer, ФранцијаФранција
6780 km
2006
добар (користен)
6

Sheetfed press HEIDELBERG SM 102 8 P5

Rome, ИталијаИталија локација на застапништво
7257 km
2000
добра состојба (се користи)
5

Sheet-feed offset KBA Rapida 105-8 SW

Augsburg, ГерманијаГерманија
6794 km
2005
одличен (користен)
15

8 colour Komori Komori LS840P

TN Schijndel, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6289 km
2008
подготвен за работа (се користи)
4

KBA Rapida 105-8-SW4 KBA Rapida 105-8-SW4

RR Roosendaal, ХоландијаХоландија
6230 km
2005
реновиран (користен)
7

Sheet-fed offset printing machine KBA Rapida RA 106-8 SW4 - SPC

Weil der Stadt, ГерманијаГерманија
6644 km
2010
одличен (користен)
1

MAN Roland R 708-3 B-P

Potsdam, ГерманијаГерманија
6725 km
2003
добар (користен)
6

Offset printing machine Heidelberg CD 102-8+L(X)

Henstedt-Ulzburg, ГерманијаГерманија
6475 km
2001
добар (користен)
5

Offset printing machine MAN Roland R 308 OB

Burbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6495 km
1999
користен


8 бои
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
7

multicolor offset KOMORI Lithrone S 29P

Varberg, ШведскаШведска
6455 km
2010
одличен (користен)
7

Heidelberg CD 74-8-P5 Heidelberg CD 74-8-P5

RR Roosendaal, ХоландијаХоландија
6230 km
2007
обновен (користен)
2

offset printing machine HEidelber XL 106-8 P +LX

Bihac, Босна и ХерцеговинаБосна и Херцеговина локација на застапништво
7320 km
2012
одличен (користен)
15

KBA 8 colour with 2 coating units KBA RAPIDA 106-4+L-T-SW-4+L-ALV2-CX

Bourne End, Bucks, SL8 5XE, Обединето КралствоОбединето Кралство
5891 km
2015
одличен (користен)
9

Sheetfedoffset Man Roland R 708 P HiPrint

Zürih, İsviçreШвајцарија
6687 km
2009
одличен (користен)
14

Heidelberg SM 74-8 P Heidelberg SM 74-8 P

Zaandam, ХоландијаХоландија
6212 km
2008
добра состојба (се користи)
1

Webprinting press Müller Martini Allprinta 74

Ruggell, ЛихтенштајнЛихтенштајн
6760 km
2010
добра состојба (се користи)
3

offset printing machine Komori LS 840 P

Bihac, Босна и ХерцеговинаБосна и Херцеговина локација на застапништво
7320 km
2010
одличен (користен)
5

Sheetfed press KOMORI LS 840 P

ItaliaИталија
7263 km
2010
добра состојба (се користи)


8 бои
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување

продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.