категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете 8 бои користени (14)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Машини за печатење и печатење Машини за офсет печатење 8 бои
Класифицирана реклама
KBA RAPIDA 106-8SW
more images
1
Германија
1369 km
KBA RAPIDA 106-8SW
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Caselle
972 km
XL106-8 P LX3
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Komori GL 840 P Komori GL 840 P Komori GL 840 P Komori GL 840 P Komori GL 840 P Komori GL 840 P Komori GL 840 P Komori GL 840 P Komori GL 840 P
more images
9
Германија Untermeitingen
1127 km
Komori GL 840 P
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Schijndel
(Локација на дилерот)
1663 km
Mitsubishi 3FR-8
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg 102-8 P cut start PF PPD CUT Star Image Heidelberg 102-8 P cut start PF PPD CUT Star Image
more images
2
Бугарија Sofia
(Локација на дилерот)
174 km
Heidelberg 102-8 P cut start PF PPD CUT Star Image
2003
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg CD 74-8 P5 L C Heidelberg CD 74-8 P5 L C
more images
2
Италија
763 km
Heidelberg CD 74-8 P5 L C
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg XL 105-8P+L
more images
1
Шпанија Barcelona
1629 km
Heidelberg XL 105-8P+L
2013
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA König & Bauer Rapida RA105-8 SW4 KBA König & Bauer Rapida RA105-8 SW4 KBA König & Bauer Rapida RA105-8 SW4 KBA König & Bauer Rapida RA105-8 SW4 KBA König & Bauer Rapida RA105-8 SW4 KBA König & Bauer Rapida RA105-8 SW4 KBA König & Bauer Rapida RA105-8 SW4 KBA König & Bauer Rapida RA105-8 SW4 KBA König & Bauer Rapida RA105-8 SW4 KBA König & Bauer Rapida RA105-8 SW4 KBA König & Bauer Rapida RA105-8 SW4
more images
11
Германија Erkrath
1555 km
KBA König & Bauer Rapida RA105-8 SW4
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA RAPIDA 106-8 (4+T+4 ) SPC SW5 KBA RAPIDA 106-8 (4+T+4 ) SPC SW5 KBA RAPIDA 106-8 (4+T+4 ) SPC SW5 KBA RAPIDA 106-8 (4+T+4 ) SPC SW5
more images
4
Германија Henstedt-Ulzburg
1610 km
KBA RAPIDA 106-8 (4+T+4 ) SPC SW5
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Man Roland R708P Evolution Man Roland R708P Evolution Man Roland R708P Evolution
more images
3
Германија Johannesberg
1350 km
Man Roland R708P Evolution
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg XL 105-8-P Heidelberg XL 105-8-P Heidelberg XL 105-8-P Heidelberg XL 105-8-P Heidelberg XL 105-8-P
more images
5
Полска Mszana
964 km
Heidelberg XL 105-8-P
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Zaandam
1754 km
Heidelberg SM 74-8 P
2004
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA Rapida 106-8-SW4-SPC-CX
more images
1
Шпанија Madrid
2134 km
KBA Rapida 106-8-SW4-SPC-CX
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg XL 75-8-P+L(X2)-C LED/LE UV Heidelberg XL 75-8-P+L(X2)-C LED/LE UV Heidelberg XL 75-8-P+L(X2)-C LED/LE UV Heidelberg XL 75-8-P+L(X2)-C LED/LE UV Heidelberg XL 75-8-P+L(X2)-C LED/LE UV
more images
5
Германија Henstedt-Ulzburg
1610 km
Heidelberg XL 75-8-P+L(X2)-C LED/LE UV
2014
добро (искористено)
Јавете се