Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Калапи за бетонски блокови користени

Градежни машини Технологија на бетон и подготовка на малтер Калапи за бетонски блокови
Класифицирана реклама
METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines METALIKA Molds for block and paver machines
more images
13
Србија Miloslava Vlajića, Serbia
338 km
Калапи за поплочување
METALIKA Molds for block and paver machines
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
METALIKA VPS-1000, B-800, UK250, M500 METALIKA VPS-1000, B-800, UK250, M500 METALIKA VPS-1000, B-800, UK250, M500 METALIKA VPS-1000, B-800, UK250, M500 METALIKA VPS-1000, B-800, UK250, M500 METALIKA VPS-1000, B-800, UK250, M500
more images
6
Унгарија Tököl
(Локација на дилерот)
673 km
METALIKA VPS-1000, B-800, UK250, M500
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Knauer
more images
1
Унгарија Tatabánya
714 km
Knauer
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf Rampf
more images
6
Германија Rohrberg
(Локација на дилерот)
1410 km
Rampf
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rampf
more images
1
Унгарија Tatabánya
714 km
Rampf
Втора рака
Јавете се

Искористено Калапи за бетонски блокови

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши