Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Флексо машина за печатење купи користени

61 резултати за
Откажи
Novo Selo Србија
238 km
2021
ново
more images
15
повик
E79 Бугарија
134 km
2020
ново
DuPont (DeGraf) ECLF 1000 DuPont (DeGraf) ECLF 1000 DuPont (DeGraf) ECLF 1000
more images
3
повик
Těšany Република Чешка
914 km
2005
добар (користен)
Ronan Kule Tipi Ronan Kule Tipi Ronan Kule Tipi
more images
3
2006
добар (користен)
Manzoni  Flexoman 1000
more images
1
Via Giovanni Falcone, 7, 30031 Dolo VE, Italia Италија
891 km
1980
подготвен за работа (се користи)
повик
Kaunas Литванија
1490 km
1999
користен
Gutenberg FP-90 Gutenberg FP-90 Gutenberg FP-90 Gutenberg FP-90
more images
4
повик
Hoofddorp Холандија
1750 km
2021
ново
Висококвалитетна марка флексо, за печатење на материјали за рециклирање без губење на квалитетот на печатење или ефикасноста Ова е идеална машина за фабрика за печатење за печатење многу видови хартиени чаши, хартиени кутии, хартиени чинии ... Флексо машина за печатење до шест бои погодна за печатење во ролна на крафт -хартија, ламинирана хартија, итн. Unwinder Единица • Максимален дијаметар за одмотување 1400 mm, со јадро на ролна од 3 инчи, вклучително и автоматски уред за водење на веб, авто...
Gallus TCS 250, V1
more images
1
повик
Hude Германија
1620 km
2006
добар (користен)
Meccanica Maggiore
more images
1
Kleszczewo Полска
1243 km
2021
ново
повик
Köln Германија
1537 km
2001
добар (користен)
Nilpeter MO 3300 Nilpeter MO 3300 Nilpeter MO 3300 Nilpeter MO 3300 Nilpeter MO 3300 Nilpeter MO 3300 Nilpeter MO 3300 Nilpeter MO 3300
more images
8
1998
добар (користен)
Fischer & Krecke 34 DF / 8 CNC Fischer & Krecke 34 DF / 8 CNC Fischer & Krecke 34 DF / 8 CNC Fischer & Krecke 34 DF / 8 CNC Fischer & Krecke 34 DF / 8 CNC Fischer & Krecke 34 DF / 8 CNC Fischer & Krecke 34 DF / 8 CNC Fischer & Krecke 34 DF / 8 CNC Fischer & Krecke 34 DF / 8 CNC Fischer & Krecke 34 DF / 8 CNC Fischer & Krecke 34 DF / 8 CNC Fischer & Krecke 34 DF / 8 CNC
more images
12
повик
Nordrhein-Westfalen, Deutschland Германија
1531 km
1998
подготвен за работа (се користи)
CHK  EDALE CHK170 CHK  EDALE CHK170 CHK  EDALE CHK170 CHK  EDALE CHK170 CHK  EDALE CHK170
more images
5
повик
Clavering Обединето Кралство
1997 km
1974
подготвен за работа (се користи)
Gallus EM 280 Gallus EM 280 Gallus EM 280
more images
3
повик
Hude Германија
1620 km
2006
добар (користен)
Cosma & Damiano (Italy) PRINT Cosma & Damiano (Italy) PRINT Cosma & Damiano (Italy) PRINT
more images
3
повик
Novi Sad Србија
439 km
1990
добра состојба (се користи)
Eurographique Euroflex 250H - 8UV Eurographique Euroflex 250H - 8UV Eurographique Euroflex 250H - 8UV Eurographique Euroflex 250H - 8UV Eurographique Euroflex 250H - 8UV Eurographique Euroflex 250H - 8UV Eurographique Euroflex 250H - 8UV Eurographique Euroflex 250H - 8UV
more images
8
повик
Colmar Франција
1342 km
2005
подготвен за работа (се користи)
повик
Köln Германија
1537 km
1995
добар (користен)
повик
Temerin, Србија Србија
(локација на застапништво)
449 km
1999
добра состојба (се користи)
повик
Remscheid Германија
1540 km
2001
добар (користен)
Gallus RCS 330 Gallus RCS 330 Gallus RCS 330
more images
3
повик
Hude Германија
1620 km
2003
добар (користен)
SCHIAVI Alpha 8C SCHIAVI Alpha 8C SCHIAVI Alpha 8C SCHIAVI Alpha 8C SCHIAVI Alpha 8C SCHIAVI Alpha 8C SCHIAVI Alpha 8C SCHIAVI Alpha 8C SCHIAVI Alpha 8C SCHIAVI Alpha 8C SCHIAVI Alpha 8C SCHIAVI Alpha 8C SCHIAVI Alpha 8C SCHIAVI Alpha 8C SCHIAVI Alpha 8C
more images
15
повик
Europa Шпанија
1515 km
2002
одличен (користен)
COMEXI CNC COMEXI CNC COMEXI CNC
more images
3
повик
Asturias, Шпанија Шпанија
(локација на застапништво)
2258 km
користен
COMCO   COMMANDER 400 COMCO   COMMANDER 400
more images
2
повик
Renningen Германија
1281 km
1996
добар (користен)
Celmacch XFP 205
more images
1
повик
Busto Arsizio Италија
1128 km
2002
одличен (користен)
Gallus EM 410
more images
1
повик
Hude Германија
1620 km
1998
добар (користен)
повик
Warszawa, Полска Полска
(локација на застапништво)
1179 km
2005
користен
WINDMÖLLER + HÖLSCHER Soloflex
more images
1
повик
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
1365 km
1997
подготвен за работа (се користи)
Dalmec PEC mit Aufnahmeeinheit für Folienrollen Dalmec PEC mit Aufnahmeeinheit für Folienrollen Dalmec PEC mit Aufnahmeeinheit für Folienrollen
more images
3
повик
Stuttgart, Германија Германија
(локација на застапништво)
1273 km
2016
добра состојба (се користи)
ARSOMA EM 410 – 2 color FLEXO EM 410 ARSOMA EM 410 – 2 color FLEXO EM 410 ARSOMA EM 410 – 2 color FLEXO EM 410
more images
3
повик
Stuttgart Германија
1267 km
1990
добар (користен)
HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500 HP Indigo WS 4500
more images
5
повик
Mühltal Германија
1363 km
2008
одличен (користен)
Gallus EM 280
more images
1
повик
Hude Германија
1620 km
2000
добар (користен)
ETI  1308 ETI  1308 ETI  1308 ETI  1308 ETI  1308 ETI  1308 ETI  1308 ETI  1308 ETI  1308 ETI  1308 ETI  1308 ETI  1308 ETI  1308 ETI  1308 ETI  1308
more images
15
повик
Warszawa Полска
1179 km
2003
користен
MÜLLER MARTINI
more images
1
повик
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
1365 km
2000
користен
Wey wemaslit 1250 USW-4RFL Wey wemaslit 1250 USW-4RFL Wey wemaslit 1250 USW-4RFL
more images
3
повик
Bad Ems Германија
1451 km
2019
ново
NILPETER F 200 converted to 260 - 6-color NILPETER F 200 converted to 260 - 6-color NILPETER F 200 converted to 260 - 6-color NILPETER F 200 converted to 260 - 6-color
more images
4
повик
Stuttgart, Германија Германија
(локација на застапништво)
1267 km
1986
добар (користен)
Mark Andy MA P5 Mark Andy MA P5 Mark Andy MA P5 Mark Andy MA P5 Mark Andy MA P5 Mark Andy MA P5
more images
6
повик
Vilnius Литванија
1480 km
2017
одличен (користен)
Soma Microflex MS1320 Soma Microflex MS1320 Soma Microflex MS1320 Soma Microflex MS1320
more images
4
повик
Perm Русија
3024 km
2001
добар (користен)
Nilpeter F-2400 Nilpeter F-2400 Nilpeter F-2400
more images
3
повик
Warszawa Полска
1179 km
1996
користен
ARSOMA EM 410
more images
1
повик
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
1365 km
1990
подготвен за работа (се користи)
MIDA Alca 250 TR MIDA Alca 250 TR MIDA Alca 250 TR MIDA Alca 250 TR
more images
4
повик
Dos Hermanas Шпанија
2423 km
1999
подготвен за работа (се користи)
MPS EP 410 MPS EP 410
more images
2
повик
Stuttgart Германија
1267 km
2003
добар (користен)
OMET Multiflex 420 OMET Multiflex 420 OMET Multiflex 420 OMET Multiflex 420 OMET Multiflex 420 OMET Multiflex 420 OMET Multiflex 420 OMET Multiflex 420 OMET Multiflex 420 OMET Multiflex 420
more images
10
повик
Vilnius Литванија
1480 km
1999
добра состојба (се користи)
ARSOMA EM 410
more images
1
повик
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
1365 km
1990
подготвен за работа (се користи)
GALLUS  R 300 B - FGT Graphics Germany GALLUS  R 300 B - FGT Graphics Germany
more images
2
повик
Stuttgart, Германија Германија
(локација на застапништво)
1267 km
1991
одличен (користен)
Gidue M1 370 10K Gidue M1 370 10K Gidue M1 370 10K Gidue M1 370 10K Gidue M1 370 10K
more images
5
повик
Vilnius Литванија
1480 km
2013
како и нови (ex-дисплеј)
FISCHER & KRECKE 34 DF/ 8 CNC FISCHER & KRECKE 34 DF/ 8 CNC FISCHER & KRECKE 34 DF/ 8 CNC
more images
3
повик
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
1365 km
1998
подготвен за работа (се користи)
ARSOMA EM 410 – 2 color FLEXO EM 410 ARSOMA EM 410 – 2 color FLEXO EM 410 ARSOMA EM 410 – 2 color FLEXO EM 410
more images
3
повик
Stuttgart Германија
1267 km
1990
добар (користен)
NILPETER FA 4200 NILPETER FA 4200 NILPETER FA 4200 NILPETER FA 4200 NILPETER FA 4200 NILPETER FA 4200
more images
6
повик
Vilnius Литванија
1480 km
2006
добра состојба (се користи)
NILPETER F240-A
more images
1
повик
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
1365 km
1989
подготвен за работа (се користи)
 

Користено Флексо машина за печатење

Комплетно пребарувајте Machineseeker и повеќе од 200.000 користени машини сега.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Successful: Задачата е извршена
грешка: Задачата не може да се изврши
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153