Купете Предпритиснете користени (204)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Класифицирана реклама
 B3 format  B3 format
more images
2
Словенија Sončna pot 3, 2312 Orehova vas, Slovenia
728 km
B3 format
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG TOPSETTER P74 HEIDELBERG TOPSETTER P74 HEIDELBERG TOPSETTER P74 HEIDELBERG TOPSETTER P74 HEIDELBERG TOPSETTER P74 HEIDELBERG TOPSETTER P74 HEIDELBERG TOPSETTER P74
more images
7
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG TOPSETTER P74
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cartomac Finix 500 Cartomac Finix 500 Cartomac Finix 500 Cartomac Finix 500 Cartomac Finix 500 Cartomac Finix 500
more images
6
Унгарија Tata
724 km
Cartomac Finix 500
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Graphic Whizard GW8000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Suprasetter A52/A74 Heidelberg Suprasetter A52/A74 Heidelberg Suprasetter A52/A74
more images
3
Германија
1369 km
Heidelberg Suprasetter A52/A74
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberger Druckmaschinen Suprasetter A52/A74 Heidelberger Druckmaschinen Suprasetter A52/A74 Heidelberger Druckmaschinen Suprasetter A52/A74 Heidelberger Druckmaschinen Suprasetter A52/A74 Heidelberger Druckmaschinen Suprasetter A52/A74 Heidelberger Druckmaschinen Suprasetter A52/A74 Heidelberger Druckmaschinen Suprasetter A52/A74
more images
7
Германија Verl
1522 km
Heidelberger Druckmaschinen Suprasetter A52/A74
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Esko Graphics Flexo CDI 4000 dpi, Optics 40, 5080 Esko Graphics Flexo CDI 4000 dpi, Optics 40, 5080
more images
2
Германија Memmingen
1154 km
Esko Graphics Flexo CDI 4000 dpi, Optics 40, 5080
2013
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BACHER 2045
more images
1
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
BACHER 2045
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCREEN PT-R4300
more images
1
Германија Bornheim
1527 km
SCREEN PT-R4300
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Dainippon Screen AF-180 Dainippon Screen AF-180 Dainippon Screen AF-180 Dainippon Screen AF-180 Dainippon Screen AF-180 Dainippon Screen AF-180
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Dainippon Screen AF-180
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Agfa Avalon LF Thermal Agfa Avalon LF Thermal Agfa Avalon LF Thermal Agfa Avalon LF Thermal Agfa Avalon LF Thermal Agfa Avalon LF Thermal Agfa Avalon LF Thermal
more images
7
Германија Oelde
1535 km
Agfa Avalon LF Thermal
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Agfa Avalon LF Agfa Avalon LF Agfa Avalon LF Agfa Avalon LF Agfa Avalon LF Agfa Avalon LF Agfa Avalon LF
more images
7
Германија Verl
1522 km
Agfa Avalon LF
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Flint Group Flexographic Products komplette Flexo F V er Linie Flint Group Flexographic Products komplette Flexo F V er Linie Flint Group Flexographic Products komplette Flexo F V er Linie Flint Group Flexographic Products komplette Flexo F V er Linie
more images
4
Германија Memmingen
1154 km
Flint Group Flexographic Products komplette Flexo F V er Linie
2012
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG SUPRASETTER 105 HEIDELBERG SUPRASETTER 105 HEIDELBERG SUPRASETTER 105 HEIDELBERG SUPRASETTER 105 HEIDELBERG SUPRASETTER 105
more images
5
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG SUPRASETTER 105
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Screen/FujiFilm PT-R 4100 Screen/FujiFilm PT-R 4100 Screen/FujiFilm PT-R 4100 Screen/FujiFilm PT-R 4100 Screen/FujiFilm PT-R 4100
more images
5
Германија
1531 km
Screen/FujiFilm PT-R 4100
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SupraSetter A75 Heidelberg SupraSetter A75 Heidelberg SupraSetter A75 Heidelberg SupraSetter A75 Heidelberg SupraSetter A75 Heidelberg SupraSetter A75
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg SupraSetter A75
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
rs scan International hp 28BA0100 rs scan International hp 28BA0100 rs scan International hp 28BA0100 rs scan International hp 28BA0100 rs scan International hp 28BA0100 rs scan International hp 28BA0100
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
rs scan International hp 28BA0100
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AGFA Avalon N8 - 80 AGFA Avalon N8 - 80 AGFA Avalon N8 - 80
more images
3
Германија Willich
1582 km
AGFA Avalon N8 - 80
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Suprasetter Heidelberg Suprasetter Heidelberg Suprasetter Heidelberg Suprasetter Heidelberg Suprasetter Heidelberg Suprasetter Heidelberg Suprasetter Heidelberg Suprasetter Heidelberg Suprasetter Heidelberg Suprasetter Heidelberg Suprasetter Heidelberg Suprasetter Heidelberg Suprasetter Heidelberg Suprasetter Heidelberg Suprasetter
more images
15
Германија Winkelhaid
(Локација на дилерот)
1186 km
Heidelberg Suprasetter
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG SUPRASETTER A52 / A74 HEIDELBERG SUPRASETTER A52 / A74 HEIDELBERG SUPRASETTER A52 / A74
more images
3
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG SUPRASETTER A52 / A74
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
THEIMER 3385 THEIMER 3385
more images
2
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
THEIMER 3385
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KODAK MAGNUS Q800 KODAK MAGNUS Q800 KODAK MAGNUS Q800 KODAK MAGNUS Q800 KODAK MAGNUS Q800 KODAK MAGNUS Q800
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
KODAK MAGNUS Q800
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Theimer Multimat 064 Theimer Multimat 064 Theimer Multimat 064
more images
3
Австрија Wien
846 km
Theimer Multimat 064
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Agfa Avalon N4
more images
1
Германија Bornheim
1527 km
Agfa Avalon N4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Remscheid
1540 km
Heidelberg Suprasetter 105 Gen II with MCC Full Aut
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KODAK Mercury T-HD 1250 KODAK Mercury T-HD 1250 KODAK Mercury T-HD 1250 KODAK Mercury T-HD 1250
more images
4
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
KODAK Mercury T-HD 1250
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCREEN Screen 8800 III
more images
1
Германија Fehmarn
1633 km
SCREEN Screen 8800 III
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rexxam RCU 600 Rexxam RCU 600 Rexxam RCU 600 Rexxam RCU 600 Rexxam RCU 600 Rexxam RCU 600
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Rexxam RCU 600
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Bischofszell
1187 km
HEIDELBERG TOPSETTER
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGFA AccuSet 800 AGFA AccuSet 800 AGFA AccuSet 800 AGFA AccuSet 800
more images
4
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
AGFA AccuSet 800
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V
more images
7
Германија Hamburg
1581 km
Heidelberg Suprasetter A75 GEN. V
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
NELA Brüder Neumeister ABKANTGERÄT AUTO- NELA Brüder Neumeister ABKANTGERÄT AUTO-
more images
2
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
NELA Brüder Neumeister ABKANTGERÄT AUTO-
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Suprasetter 145 Heidelberg Suprasetter 145 Heidelberg Suprasetter 145 Heidelberg Suprasetter 145 Heidelberg Suprasetter 145 Heidelberg Suprasetter 145
more images
6
Италија
763 km
Heidelberg Suprasetter 145
2011
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon SW 12 Horizon SW 12 Horizon SW 12 Horizon SW 12 Horizon SW 12 Horizon SW 12
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Horizon SW 12
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52 HEIDELBERG SS A52
more images
14
Швајцарија Bischofszell
1187 km
HEIDELBERG SS A52
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LINOTYPE HELL Quasar 4570
more images
1
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
LINOTYPE HELL Quasar 4570
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Glunz & Jensen ML400 Glunz & Jensen ML400 Glunz & Jensen ML400
more images
3
Германија Bornheim
1527 km
Glunz & Jensen ML400
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
NELA Brüder Neumeister AUTOPLATE NELA Brüder Neumeister AUTOPLATE
more images
2
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
NELA Brüder Neumeister AUTOPLATE
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP ECRM MAKO 2 CTP
more images
15
Бугарија Асеновград
264 km
ECRM MAKO 2 CTP
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kodak TSO-850 Kodak TSO-850 Kodak TSO-850 Kodak TSO-850 Kodak TSO-850 Kodak TSO-850
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Kodak TSO-850
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Bischofszell
1187 km
PRESSTEK DIMENSION 250
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
POLYGRAPH 9100 POLYGRAPH 9100
more images
2
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
POLYGRAPH 9100
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Glunz & Jensen ML400 Glunz & Jensen ML400 Glunz & Jensen ML400 Glunz & Jensen ML400 Glunz & Jensen ML400 Glunz & Jensen ML400 Glunz & Jensen ML400
more images
7
Германија Bornheim
1527 km
Glunz & Jensen ML400
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCREEN PT-R8300 SCREEN PT-R8300 SCREEN PT-R8300
more images
3
Германија Untermeitingen
1127 km
SCREEN PT-R8300
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AZ QUICKPLATER QUICKPLATER FE AZ QUICKPLATER QUICKPLATER FE AZ QUICKPLATER QUICKPLATER FE AZ QUICKPLATER QUICKPLATER FE AZ QUICKPLATER QUICKPLATER FE AZ QUICKPLATER QUICKPLATER FE
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
AZ QUICKPLATER QUICKPLATER FE
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MITSUBISHI SDP-ECO 1630 III
more images
1
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
MITSUBISHI SDP-ECO 1630 III
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MITSUBISHI SDP-ECO 1630 II
more images
1
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
MITSUBISHI SDP-ECO 1630 II
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LINOTYPE HELL Quasar 4570 LINOTYPE HELL Quasar 4570
more images
2
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
LINOTYPE HELL Quasar 4570
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MITSUBISHI SDP-ECO 1630 III MITSUBISHI SDP-ECO 1630 III MITSUBISHI SDP-ECO 1630 III
more images
3
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
MITSUBISHI SDP-ECO 1630 III
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BACHER Repro 2000 BACHER Repro 2000
more images
2
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
BACHER Repro 2000
Втора рака
Јавете се