категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за предење користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за предење
Класифицирана реклама
Klager&Müller BR70 Klager&Müller BR70 Klager&Müller BR70 Klager&Müller BR70 Klager&Müller BR70
more images
5
Германија Pfullendorf
1208 km
Klager&Müller BR70
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LEIFELD ST 56-90 CNC-ARW LEIFELD ST 56-90 CNC-ARW LEIFELD ST 56-90 CNC-ARW LEIFELD ST 56-90 CNC-ARW LEIFELD ST 56-90 CNC-ARW
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
LEIFELD ST 56-90 CNC-ARW
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LEIFELD DW 236 CNC LEIFELD DW 236 CNC LEIFELD DW 236 CNC LEIFELD DW 236 CNC LEIFELD DW 236 CNC
more images
5
Германија Karlsbad
(Локација на дилерот)
1313 km
LEIFELD DW 236 CNC
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
M&M HF 350 TT - Tractronic M&M HF 350 TT - Tractronic M&M HF 350 TT - Tractronic M&M HF 350 TT - Tractronic M&M HF 350 TT - Tractronic M&M HF 350 TT - Tractronic
more images
6
Германија Solingen
(Локација на дилерот)
1547 km
M&M HF 350 TT - Tractronic
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Faccin 4HEL 2150x8 Faccin 4HEL 2150x8 Faccin 4HEL 2150x8 Faccin 4HEL 2150x8 Faccin 4HEL 2150x8 Faccin 4HEL 2150x8
more images
6
Полска Czernikowo
1279 km
Faccin 4HEL 2150x8
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
REDMAN REDMAN REDMAN REDMAN REDMAN REDMAN REDMAN REDMAN REDMAN REDMAN REDMAN REDMAN REDMAN REDMAN REDMAN
more images
15
Грција Βέροιας, Εχέδωρο 570 08, Ελλάδα
140 km
REDMAN
1972
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ECKOLD MZD 35/6 B mit Hydraulik ECKOLD MZD 35/6 B mit Hydraulik
more images
2
Германија Kassel
1433 km
ECKOLD MZD 35/6 B mit Hydraulik
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALBA MARCEL Spain Combi 32-36 ALBA MARCEL Spain Combi 32-36 ALBA MARCEL Spain Combi 32-36 ALBA MARCEL Spain Combi 32-36
more images
4
Полска Gdańsk
1439 km
ALBA MARCEL Spain Combi 32-36
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
InnoSpin MSO 800 InnoSpin MSO 800 InnoSpin MSO 800 InnoSpin MSO 800
more images
4
Германија Lippetal
1527 km
InnoSpin MSO 800
2011
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
M&M HF 450/500 ATT M&M HF 450/500 ATT M&M HF 450/500 ATT M&M HF 450/500 ATT M&M HF 450/500 ATT M&M HF 450/500 ATT M&M HF 450/500 ATT M&M HF 450/500 ATT M&M HF 450/500 ATT M&M HF 450/500 ATT
more images
10
Австрија Bad Radkersburg
727 km
M&M HF 450/500 ATT
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Leifeld DW 236 CNC Leifeld DW 236 CNC Leifeld DW 236 CNC Leifeld DW 236 CNC
more images
4
Германија Welver
1530 km
Leifeld DW 236 CNC
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MTM Metal Technic MSM 400 M MTM Metal Technic MSM 400 M MTM Metal Technic MSM 400 M MTM Metal Technic MSM 400 M
more images
4
Германија Ahlen
1543 km
MTM Metal Technic MSM 400 M
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Leifeld CNC 750 Leifeld CNC 750 Leifeld CNC 750 Leifeld CNC 750 Leifeld CNC 750 Leifeld CNC 750 Leifeld CNC 750 Leifeld CNC 750
more images
8
Германија Bad Laasphe
1462 km
Leifeld CNC 750
2016
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
M+M HF 500 M+M HF 500 M+M HF 500 M+M HF 500 M+M HF 500 M+M HF 500
more images
6
Германија Lippetal
1527 km
M+M HF 500
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC
more images
8
Германија Ahlen
1543 km
MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
LEIFELD Plb 1800 S LEIFELD Plb 1800 S LEIFELD Plb 1800 S LEIFELD Plb 1800 S LEIFELD Plb 1800 S LEIFELD Plb 1800 S LEIFELD Plb 1800 S LEIFELD Plb 1800 S
more images
8
Германија Lippetal
1527 km
LEIFELD Plb 1800 S
1980
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schulte Db Schulte Db Schulte Db Schulte Db Schulte Db Schulte Db
more images
6
Германија Ahlen
1545 km
Schulte Db
1980
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
MTM Support PS 30 MTM Support PS 30 MTM Support PS 30 MTM Support PS 30 MTM Support PS 30 MTM Support PS 30
more images
6
Германија Ahlen
1545 km
MTM Support PS 30
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC
more images
14
Германија Ahlen
1545 km
MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC
2020
како нов (користен)
Јавете се

Искористено Машини за предење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.