Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
2

Combined filter DELLA TOFFOLA Univer 400x400/20

Estavayer-le-Lac, ШвајцаријаШвајцарија
6599 km
одличен (користен)
5

Ultra Filtration Line UF 70 UF 70

Hamburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6485 km
1989
користен
1

Diatomaceous Earth Filter PADOVAN Green Filter G8

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6738 km
1996
користен
6

Supply air unit KLIMATEC KZG 4 0063

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6821 km
2003
користен
3

Vacuum rotary filter DELLA TOFFOLA V 6

Champ de la vigne 4, 1470 Estavayer-le-Lac, CHШвајцарија
6599 km
1994
одличен (користен)
1

Candle Filter AVT PSH 3/3

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6738 km
2013
користен
3

Tangential Filter SARTORIUS

Champ de la vigne 4, 1470 Estavayer-le-Lac, CHШвајцарија
6599 km
неискористен (користен)
3

Horizontal Pressure Leaf Filter Filtrox Filter-O-Mat FOM 65/300

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6738 km
1981
користен
3

Kieselguhr filter FILTROX Filtromat FOM 80/700

Estavayer-le-Lac, ШвајцаријаШвајцарија локација на застапништво
6599 km
1989
користен


филтер
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување

продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу