Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Во живо складирање лавици купи користени

22 резултати за
Вашата призната локација: Македонија (промена)
Откажи
Предмет на продажбата е нова решетка за стаклени стакла: 170 см х 330 см, број на фиоки 10, капацитет на фиоки 1500 кг, простор за полнење 8 см. Магацинот е наменет за складирање на стакло, кварцен синтер, поликарбонат, плочи за мебел, камен или други материјали од табла. Chajh80i
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
1365 km
подготвен за работа (се користи)
Sobradiel. Zaragoza. CP., Шпанија Шпанија
(локација на застапништво)
1890 km
2013
добра состојба (се користи)
 

Користено Во живо складирање лавици

Комплетно пребарувајте Machineseeker и повеќе од 200.000 користени машини сега.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153