Купете Изградба на сала користени (52)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Технологија на складирање Изградба на сала
Класифицирана реклама
Романија Oradea
604 km
SUIHE
2016
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Assa Abloy OH1042P Assa Abloy OH1042P Assa Abloy OH1042P Assa Abloy OH1042P Assa Abloy OH1042P Assa Abloy OH1042P Assa Abloy OH1042P Assa Abloy OH1042P Assa Abloy OH1042P Assa Abloy OH1042P
more images
10
Германија Weil im Schönbuch
1262 km
Assa Abloy OH1042P
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Teckentrup Teckentrup Teckentrup
more images
3
Германија Pfaffenhofen
1295 km
Teckentrup
2018
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige Stahlhalle Sonstige Stahlhalle Sonstige Stahlhalle Sonstige Stahlhalle Sonstige Stahlhalle Sonstige Stahlhalle Sonstige Stahlhalle
more images
7
Германија Bautzen
1203 km
Sonstige Stahlhalle
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
12
Германија Leipzig
1298 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DITEC DITEC DITEC DITEC DITEC DITEC DITEC
more images
7
Унгарија Tatabánya
714 km
DITEC
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Полска Skulsk
1237 km
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BEST-HALL BEST-HALL BEST-HALL
more images
3
Австрија Lugendorf
920 km
BEST-HALL
2023
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt
more images
4
Германија Detmold
1506 km
Unbekannt
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonsrtige Stahlhalle Sonsrtige Stahlhalle Sonsrtige Stahlhalle Sonsrtige Stahlhalle Sonsrtige Stahlhalle Sonsrtige Stahlhalle Sonsrtige Stahlhalle Sonsrtige Stahlhalle Sonsrtige Stahlhalle Sonsrtige Stahlhalle
more images
10
Германија Bautzen
1203 km
Sonsrtige Stahlhalle
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 120mm 120mm 120mm 120mm
more images
4
Полска Nysa
1045 km
120mm
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FLEX FORCE FLEX FORCE FLEX FORCE FLEX FORCE FLEX FORCE FLEX FORCE FLEX FORCE FLEX FORCE
more images
8
Унгарија Tatabánya
714 km
FLEX FORCE
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
7
Полска Skulsk
1237 km
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Haltec Haltec Haltec Haltec Haltec
more images
5
Германија Flensburg
1725 km
Haltec
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Германија Lübeck
1592 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bodenbelag Bühnenbelag Spanplatten Längen von 2,2 m bis 3,4 m Breite 1 m Bodenbelag Bühnenbelag Spanplatten Längen von 2,2 m bis 3,4 m Breite 1 m Bodenbelag Bühnenbelag Spanplatten Längen von 2,2 m bis 3,4 m Breite 1 m Bodenbelag Bühnenbelag Spanplatten Längen von 2,2 m bis 3,4 m Breite 1 m
more images
4
Австрија Aumühle
960 km
Bodenbelag Bühnenbelag Spanplatten Längen von 2,2 m bis 3,4 m Breite 1 m
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
5
Германија Baden-Baden
1325 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Полска Poznań
1260 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
7
Полска Skulsk
1237 km
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
9
Полска Radzanów
1268 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Lübeck
1592 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
2.000 m² Lagerbühne Schäfer R3000 2-stöc CAD Planung und Montage 2.000 m² Lagerbühne Schäfer R3000 2-stöc CAD Planung und Montage 2.000 m² Lagerbühne Schäfer R3000 2-stöc CAD Planung und Montage 2.000 m² Lagerbühne Schäfer R3000 2-stöc CAD Planung und Montage 2.000 m² Lagerbühne Schäfer R3000 2-stöc CAD Planung und Montage 2.000 m² Lagerbühne Schäfer R3000 2-stöc CAD Planung und Montage 2.000 m² Lagerbühne Schäfer R3000 2-stöc CAD Planung und Montage 2.000 m² Lagerbühne Schäfer R3000 2-stöc CAD Planung und Montage 2.000 m² Lagerbühne Schäfer R3000 2-stöc CAD Planung und Montage 2.000 m² Lagerbühne Schäfer R3000 2-stöc CAD Planung und Montage 2.000 m² Lagerbühne Schäfer R3000 2-stöc CAD Planung und Montage
more images
11
Австрија Aumühle
960 km
2.000 m² Lagerbühne Schäfer R3000 2-stöc CAD Planung und Montage
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Baden-Baden
1325 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pol-Plan Delta II CES Pol-Plan Delta II CES Pol-Plan Delta II CES
more images
3
Германија Frankfurt (Oder)
1312 km
Pol-Plan Delta II CES
2023
Ново
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
more images
7
Полска Skulsk
1237 km
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Röder H-Line Röder H-Line Röder H-Line Röder H-Line Röder H-Line Röder H-Line
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Röder H-Line
2017
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
2
Германија Lübeck
1592 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ca. 160 Stk. neuwertige Gitterroste 1340x1150x30 mm verzinkt Ca. 160 Stk. neuwertige Gitterroste 1340x1150x30 mm verzinkt Ca. 160 Stk. neuwertige Gitterroste 1340x1150x30 mm verzinkt
more images
3
Австрија Aumühle
960 km
Ca. 160 Stk. neuwertige Gitterroste 1340x1150x30 mm verzinkt
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
2
Германија Baden-Baden
1325 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Frankfurt (Oder)
1312 km
Pol-Plan Delta
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
7
Полска Skulsk
1237 km
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Lübeck
1592 km
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rückwandgitter für Fachbodenregal Schäfe Abmaße 126x147 cm 100 Stk. Rückwandgitter für Fachbodenregal Schäfe Abmaße 126x147 cm 100 Stk. Rückwandgitter für Fachbodenregal Schäfe Abmaße 126x147 cm 100 Stk.
more images
3
Австрија Aumühle
960 km
Rückwandgitter für Fachbodenregal Schäfe Abmaße 126x147 cm 100 Stk.
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
5
Германија Baden-Baden
1325 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pol-Plan
more images
1
Германија Frankfurt (Oder)
1312 km
Pol-Plan
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
7
Полска Skulsk
1237 km
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Gitterroste 1428x1250x50 mm verzinkt Maschenweite 65x65cm Tragstab Höhe 50mm Gitterroste 1428x1250x50 mm verzinkt Maschenweite 65x65cm Tragstab Höhe 50mm Gitterroste 1428x1250x50 mm verzinkt Maschenweite 65x65cm Tragstab Höhe 50mm Gitterroste 1428x1250x50 mm verzinkt Maschenweite 65x65cm Tragstab Höhe 50mm Gitterroste 1428x1250x50 mm verzinkt Maschenweite 65x65cm Tragstab Höhe 50mm Gitterroste 1428x1250x50 mm verzinkt Maschenweite 65x65cm Tragstab Höhe 50mm
more images
6
Австрија Aumühle
960 km
Gitterroste 1428x1250x50 mm verzinkt Maschenweite 65x65cm Tragstab Höhe 50mm
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Frankfurt (Oder)
1312 km
Pol-Plan Delta CES
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
7
Полска Skulsk
1237 km
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Австрија Aumühle
960 km
Luftkissen Heber Solving Mover SAC 8 Nutzlast 8.000 kg Druck 6 bar
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pol-Plan Mansarda Pol-Plan Mansarda Pol-Plan Mansarda Pol-Plan Mansarda
more images
4
Германија Frankfurt (Oder)
1312 km
Pol-Plan Mansarda
2018
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
7
Полска Skulsk
1237 km
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Австрија Aumühle
960 km
Luftkissen Heber Solving Mover SAC 16 Nutzlast 16.000kg L 3,1m B 1,25m
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Frankfurt (Oder)
1312 km
Pol-Plan Gamma II+
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
7
Полска Skulsk
1237 km
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
70 lfm Fachbodenregal Schäfer Typ R7000 H 3m T 50cm Auflast/Fach 200kg 70 lfm Fachbodenregal Schäfer Typ R7000 H 3m T 50cm Auflast/Fach 200kg 70 lfm Fachbodenregal Schäfer Typ R7000 H 3m T 50cm Auflast/Fach 200kg 70 lfm Fachbodenregal Schäfer Typ R7000 H 3m T 50cm Auflast/Fach 200kg 70 lfm Fachbodenregal Schäfer Typ R7000 H 3m T 50cm Auflast/Fach 200kg 70 lfm Fachbodenregal Schäfer Typ R7000 H 3m T 50cm Auflast/Fach 200kg
more images
6
Австрија Aumühle
960 km
70 lfm Fachbodenregal Schäfer Typ R7000 H 3m T 50cm Auflast/Fach 200kg
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Frankfurt (Oder)
(Локација на дилерот)
1312 km
Pol-Plan Lagerzelt Gamma II
2017
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm! 1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm! 1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm! 1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm! 1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm! 1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm! 1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm! 1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm! 1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm! 1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm! 1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm! 1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm! 1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm! 1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm! 1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm!
more images
15
Австрија Aumühle
960 km
1.500 m² Lagerbühne Nedcon Säulenraster 800 cm x 600 cm!
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Frankfurt (Oder)
(Локација на дилерот)
1312 km
Pol-Plan Lagerzelt Gamma I
2017
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
800 m² Lagerbühne Schäfer R3000 3-stöck 3 Stock Fachbodenanlage Schäfer 800 m² Lagerbühne Schäfer R3000 3-stöck 3 Stock Fachbodenanlage Schäfer 800 m² Lagerbühne Schäfer R3000 3-stöck 3 Stock Fachbodenanlage Schäfer 800 m² Lagerbühne Schäfer R3000 3-stöck 3 Stock Fachbodenanlage Schäfer 800 m² Lagerbühne Schäfer R3000 3-stöck 3 Stock Fachbodenanlage Schäfer 800 m² Lagerbühne Schäfer R3000 3-stöck 3 Stock Fachbodenanlage Schäfer 800 m² Lagerbühne Schäfer R3000 3-stöck 3 Stock Fachbodenanlage Schäfer 800 m² Lagerbühne Schäfer R3000 3-stöck 3 Stock Fachbodenanlage Schäfer 800 m² Lagerbühne Schäfer R3000 3-stöck 3 Stock Fachbodenanlage Schäfer 800 m² Lagerbühne Schäfer R3000 3-stöck 3 Stock Fachbodenanlage Schäfer 800 m² Lagerbühne Schäfer R3000 3-stöck 3 Stock Fachbodenanlage Schäfer
more images
11
Австрија Aumühle
960 km
800 m² Lagerbühne Schäfer R3000 3-stöck 3 Stock Fachbodenanlage Schäfer
како нов (користен)
Јавете се