Купете Центрифуги користени (16)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
процесна технологија Центрифуги
Класифицирана реклама
HOEFLIGER UND KARG 400 HOEFLIGER UND KARG 400 HOEFLIGER UND KARG 400 HOEFLIGER UND KARG 400
more images
4
Германија Korschenbroich
1571 km
HOEFLIGER UND KARG 400
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2
more images
13
Хрватска Žminj
746 km
HADER A 9-2
2008
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 Flottweg Z53-4/454 Flottweg Z53-4/454 Flottweg Z53-4/454 Flottweg Z53-4/454 Flottweg Z53-4/454
more images
5
Германија Sinsheim
1312 km
Flottweg Z53-4/454
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Westfalia SC35-06-177 Westfalia SC35-06-177 Westfalia SC35-06-177 Westfalia SC35-06-177 Westfalia SC35-06-177 Westfalia SC35-06-177 Westfalia SC35-06-177 Westfalia SC35-06-177 Westfalia SC35-06-177 Westfalia SC35-06-177 Westfalia SC35-06-177 Westfalia SC35-06-177 Westfalia SC35-06-177 Westfalia SC35-06-177 Westfalia SC35-06-177
more images
15
Чешка република Hradec Králové
1061 km
Westfalia SC35-06-177
2000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Eurotec Innovation ZS38 PE Eurotec Innovation ZS38 PE Eurotec Innovation ZS38 PE Eurotec Innovation ZS38 PE Eurotec Innovation ZS38 PE Eurotec Innovation ZS38 PE Eurotec Innovation ZS38 PE
more images
7
Германија Burtenbach
1161 km
Eurotec Innovation ZS38 PE
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Carl Padberg Centrifuge Construction Gmb KSE 500 Carl Padberg Centrifuge Construction Gmb KSE 500 Carl Padberg Centrifuge Construction Gmb KSE 500 Carl Padberg Centrifuge Construction Gmb KSE 500 Carl Padberg Centrifuge Construction Gmb KSE 500
more images
5
Полска Piechcin
1279 km
Carl Padberg Centrifuge Construction Gmb KSE 500
2022
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
STA MC-16-0128 STA MC-16-0128 STA MC-16-0128 STA MC-16-0128 STA MC-16-0128 STA MC-16-0128 STA MC-16-0128 STA MC-16-0128 STA MC-16-0128 STA MC-16-0128 STA MC-16-0128 STA MC-16-0128 STA MC-16-0128 STA MC-16-0128 STA MC-16-0128
more images
15
Полска Sadki
1326 km
STA MC-16-0128
2003
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfa Laval IFB 403X-73 Alfa Laval IFB 403X-73 Alfa Laval IFB 403X-73
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Alfa Laval IFB 403X-73
2021
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Westfalia MSA 60-01-076 Westfalia MSA 60-01-076 Westfalia MSA 60-01-076 Westfalia MSA 60-01-076 Westfalia MSA 60-01-076 Westfalia MSA 60-01-076 Westfalia MSA 60-01-076 Westfalia MSA 60-01-076 Westfalia MSA 60-01-076 Westfalia MSA 60-01-076 Westfalia MSA 60-01-076
more images
11
Холандија Menaam
1763 km
Westfalia MSA 60-01-076
1981
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Flottweg Model Z23 Flottweg Model Z23 Flottweg Model Z23 Flottweg Model Z23 Flottweg Model Z23 Flottweg Model Z23 Flottweg Model Z23 Flottweg Model Z23 Flottweg Model Z23 Flottweg Model Z23 Flottweg Model Z23 Flottweg Model Z23 Flottweg Model Z23
more images
13
Обединето Кралство Station Rd, Newton Aycliffe DL5, UK
2239 km
Flottweg Model Z23
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Burtenbach
1161 km
Eurotec Innovation Reinigungszentrifuge ZS21-M EUR
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Krettek UNI-LAB 1000 U
more images
1
Германија Viersen
1592 km
Krettek UNI-LAB 1000 U
2019
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hettich Rotina 35 R Hettich Rotina 35 R Hettich Rotina 35 R Hettich Rotina 35 R Hettich Rotina 35 R Hettich Rotina 35 R Hettich Rotina 35 R Hettich Rotina 35 R
more images
8
Германија Borken
1611 km
Hettich Rotina 35 R
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELLERWERK 937H ELLERWERK 937H ELLERWERK 937H ELLERWERK 937H ELLERWERK 937H
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ELLERWERK 937H
1981
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krettek ProCent® P 63 B
more images
1
Германија Viersen
1592 km
Krettek ProCent® P 63 B
2019
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Krettek Micro-Cut ECA 2000
more images
1
Германија Deutschland
1369 km
Krettek Micro-Cut ECA 2000
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се