категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Центрифуги користени

процесна технологија Центрифуги
Класифицирана реклама
SPALECK ZM 4 SPALECK ZM 4 SPALECK ZM 4 SPALECK ZM 4
more images
4
Германија Dreieich
1376 km
SPALECK ZM 4
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ELLER
more images
1
Германија Meckesheim
1322 km
ELLER
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HÖFLIGER UND KARG 400 HÖFLIGER UND KARG 400 HÖFLIGER UND KARG 400 HÖFLIGER UND KARG 400
more images
4
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
HÖFLIGER UND KARG 400
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2 HADER A 9-2
more images
13
Хрватска Žminj
746 km
HADER A 9-2
2008
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Eurotec Innovation ZS38 PE Eurotec Innovation ZS38 PE Eurotec Innovation ZS38 PE Eurotec Innovation ZS38 PE Eurotec Innovation ZS38 PE Eurotec Innovation ZS38 PE Eurotec Innovation ZS38 PE
more images
7
Германија Burtenbach
1161 km
Eurotec Innovation ZS38 PE
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CENTRASEP  CS-2006-SP CENTRASEP  CS-2006-SP CENTRASEP  CS-2006-SP CENTRASEP  CS-2006-SP CENTRASEP  CS-2006-SP CENTRASEP  CS-2006-SP CENTRASEP  CS-2006-SP CENTRASEP  CS-2006-SP CENTRASEP  CS-2006-SP CENTRASEP  CS-2006-SP
more images
10
Германија Forst
1248 km
CENTRASEP CS-2006-SP
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ellerwerk (heute: Heinkel) 734 C Ellerwerk (heute: Heinkel) 734 C Ellerwerk (heute: Heinkel) 734 C Ellerwerk (heute: Heinkel) 734 C Ellerwerk (heute: Heinkel) 734 C Ellerwerk (heute: Heinkel) 734 C Ellerwerk (heute: Heinkel) 734 C Ellerwerk (heute: Heinkel) 734 C Ellerwerk (heute: Heinkel) 734 C Ellerwerk (heute: Heinkel) 734 C Ellerwerk (heute: Heinkel) 734 C
more images
11
Германија Forst
1326 km
Ellerwerk (heute: Heinkel) 734 C
1978
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zhonglian Pharmaceutical Zhonglian Pharmaceutical Zhonglian Pharmaceutical
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Zhonglian Pharmaceutical
2020
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hettich Rotina 35 R Hettich Rotina 35 R Hettich Rotina 35 R Hettich Rotina 35 R Hettich Rotina 35 R Hettich Rotina 35 R Hettich Rotina 35 R Hettich Rotina 35 R
more images
8
Германија Borken
1611 km
Hettich Rotina 35 R
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALFA LAVAL ALDEC406 ALFA LAVAL ALDEC406
more images
2
Шведска Tumba
(Локација на дилерот)
1974 km
ALFA LAVAL ALDEC406
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Burtenbach
1161 km
Eurotec Innovation Reinigungszentrifuge ZS21-M EUR
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ELLERWERK 937H ELLERWERK 937H ELLERWERK 937H ELLERWERK 937H ELLERWERK 937H
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ELLERWERK 937H
1981
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALFA LAVAL NX4555
more images
1
Шведска Sweden
2072 km
ALFA LAVAL NX4555
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ELLERWERK ELLERWERK ELLERWERK ELLERWERK
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ELLERWERK
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMV Z500H WMV Z500H WMV Z500H WMV Z500H
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
WMV Z500H
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krettek Micro-Cut ECA 2000
more images
1
Германија Deutschland
1369 km
Krettek Micro-Cut ECA 2000
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Центрифуги

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.