категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Запечатувач на картон користени

Обработка на хартија, обработка на фолија Запечатувач на картон
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 LN 2400
2023
Ново
Јавете се

Искористено Запечатувач на картон

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.