категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Производство на хартиени чаши користени

Обработка на хартија, обработка на фолија Производство на хартиени чаши
Класифицирана реклама
Michael Hörauf Maschinenfabrik GmbH & Co BMP 100 Compact Michael Hörauf Maschinenfabrik GmbH & Co BMP 100 Compact Michael Hörauf Maschinenfabrik GmbH & Co BMP 100 Compact Michael Hörauf Maschinenfabrik GmbH & Co BMP 100 Compact Michael Hörauf Maschinenfabrik GmbH & Co BMP 100 Compact Michael Hörauf Maschinenfabrik GmbH & Co BMP 100 Compact Michael Hörauf Maschinenfabrik GmbH & Co BMP 100 Compact Michael Hörauf Maschinenfabrik GmbH & Co BMP 100 Compact
more images
8
Полска Radom
1089 km
Michael Hörauf Maschinenfabrik GmbH & Co BMP 100 Compact
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Iași
771 km
Ruian Mingguo Machinery co. ltd
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Hoofddorp
1750 km
OROBOX PAPER BOARD ERECTING MACHINES
gutenberg OB-800 / OB-1200
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Naudvaris
1561 km
Lifeng GZB-600
2019
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Iași
771 km
Haining Chengda Machinery Co Ltd Shunda SMD-90
2021
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
gutenberg CZ-90 gutenberg CZ-90 gutenberg CZ-90 gutenberg CZ-90
more images
4
Холандија Hoofddorp
1750 km
CUPZO FORMING MACHINE
gutenberg CZ-90
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Iași
771 km
Haining Chengda Machinery Co Ltd Shunda SMD-90
2021
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gutenberg TC-800 Gutenberg TC-800 Gutenberg TC-800
more images
3
Холандија Hoofddorp
1750 km
Топ куп Машина
Gutenberg TC-800
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Gutenberg PB-90 Gutenberg PB-90 Gutenberg PB-90
more images
3
Холандија Hoofddorp
1750 km
Pep Bowl Машина
Gutenberg PB-90
2022
Ново
Јавете се

Искористено Производство на хартиени чаши

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.