категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други машини користени

Преработка на пластика, технологија на пластика Други машини
аукција
Аукцијата заврши
Германија Kirchlengern
1540 km
GIERLICH
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Remak P4200 Remak P4200 Remak P4200 Remak P4200 Remak P4200
more images
5
Романија Pitești
442 km
Remak P4200
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
New Herbold New Herbold New Herbold New Herbold
more images
4
Полска Bytom
996 km
New Herbold
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mass International SS-M Mass International SS-M Mass International SS-M Mass International SS-M Mass International SS-M Mass International SS-M Mass International SS-M
more images
7
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
Mass International SS-M
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
S.I.S.E. XHV24S14 S.I.S.E. XHV24S14 S.I.S.E. XHV24S14
more images
3
Романија Dumbrăvița
467 km
S.I.S.E. XHV24S14
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
expert systemtechnik gmbh cut expert compactjet ohne HD-Pumpe
more images
1
Германија Bielefeld
1527 km
expert systemtechnik gmbh cut expert compactjet ohne HD-Pumpe
2016
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schelling fk6 430-430 Schelling fk6 430-430 Schelling fk6 430-430 Schelling fk6 430-430 Schelling fk6 430-430
more images
5
Австрија Heiligenkreuz
921 km
Schelling fk6 430-430
2010
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAAG  Extrex MAAG  Extrex MAAG  Extrex MAAG  Extrex
more images
4
Германија Wuppertal
1549 km
MAAG Extrex
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHAB Maskiner ISM-1600 CHAB Maskiner ISM-1600
more images
2
Литванија Mažeikiai
1641 km
CHAB Maskiner ISM-1600
2009
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Varga-Flexo Kft. LT22 Varga-Flexo Kft. LT22 Varga-Flexo Kft. LT22 Varga-Flexo Kft. LT22 Varga-Flexo Kft. LT22
more images
5
Унгарија Szeged
536 km
Varga-Flexo Kft. LT22
2003
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonderhoff DM 302 Sonderhoff DM 302 Sonderhoff DM 302 Sonderhoff DM 302 Sonderhoff DM 302
more images
5
Романија Dumbrăvița
467 km
Sonderhoff DM 302
2011
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bielefeld
1527 km
expert systemtechnik gmbh cut expert variojet 1-Tischlösung
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Scheugenpflug Dos A280 Scheugenpflug Dos A280 Scheugenpflug Dos A280 Scheugenpflug Dos A280 Scheugenpflug Dos A280 Scheugenpflug Dos A280 Scheugenpflug Dos A280 Scheugenpflug Dos A280 Scheugenpflug Dos A280 Scheugenpflug Dos A280 Scheugenpflug Dos A280 Scheugenpflug Dos A280
more images
12
Германија Borken
1611 km
Scheugenpflug Dos A280
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jetcut / Waterjet Pumpe: 11.02.20 Jetcut / Waterjet Pumpe: 11.02.20 Jetcut / Waterjet Pumpe: 11.02.20 Jetcut / Waterjet Pumpe: 11.02.20 Jetcut / Waterjet Pumpe: 11.02.20
more images
5
Швајцарија Port
1303 km
Jetcut / Waterjet Pumpe: 11.02.20
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyma Hyma Hyma Hyma Hyma Hyma Hyma Hyma Hyma Hyma Hyma
more images
11
Литванија Mažeikiai
1641 km
Hyma
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PIOVAN RSP1515 PIOVAN RSP1515 PIOVAN RSP1515 PIOVAN RSP1515 PIOVAN RSP1515 PIOVAN RSP1515 PIOVAN RSP1515
more images
7
Унгарија Tatabánya
714 km
PIOVAN RSP1515
2015
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Stary Sącz
890 km
KEGEL SLQ-600 + BX 450
2020
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHANNELLETTER  H110 CHANNELLETTER  H110 CHANNELLETTER  H110 CHANNELLETTER  H110
more images
4
Германија Günzburg
1178 km
CHANNELLETTER H110
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FONDAREX SWISS VACUUM TECHNOLOGY VT MED 10 FONDAREX SWISS VACUUM TECHNOLOGY VT MED 10 FONDAREX SWISS VACUUM TECHNOLOGY VT MED 10
more images
3
Германија Rheinfelden (Baden)
1290 km
FONDAREX SWISS VACUUM TECHNOLOGY VT MED 10
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fill SM - 03 Fill SM - 03 Fill SM - 03 Fill SM - 03 Fill SM - 03 Fill SM - 03 Fill SM - 03
more images
7
Германија Borken
1603 km
Fill SM - 03
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PMH GmbH SP3000
more images
1
Германија Hennef (Sieg)
1502 km
PMH GmbH SP3000
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Wadowice
938 km
Tianin Richpeace Computer & Macinery Co RPLC-CB
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SPÖRK (GEEIGNET FÜR HANDABNAHME DES PRODUKTS) SPÖRK (GEEIGNET FÜR HANDABNAHME DES PRODUKTS) SPÖRK (GEEIGNET FÜR HANDABNAHME DES PRODUKTS) SPÖRK (GEEIGNET FÜR HANDABNAHME DES PRODUKTS) SPÖRK (GEEIGNET FÜR HANDABNAHME DES PRODUKTS) SPÖRK (GEEIGNET FÜR HANDABNAHME DES PRODUKTS) SPÖRK (GEEIGNET FÜR HANDABNAHME DES PRODUKTS)
more images
7
Швајцарија Bischofszell
1187 km
SPÖRK (GEEIGNET FÜR HANDABNAHME DES PRODUKTS)
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
Mass International SR
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
UNIMAK PLS 2200 UNIMAK PLS 2200 UNIMAK PLS 2200 UNIMAK PLS 2200 UNIMAK PLS 2200
more images
5
Полска Wrocław
1119 km
UNIMAK PLS 2200
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JSW J250AD-1400H JSW J250AD-1400H
more images
2
Франција Saint-Martin-du-Fresne
1391 km
JSW J250AD-1400H
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitsubishi n/a custom made Mitsubishi n/a custom made Mitsubishi n/a custom made Mitsubishi n/a custom made
more images
4
Германија Germany
1369 km
Mitsubishi n/a custom made
2018
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Herdwangen-Schönach
1213 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BORA 353 C BORA 353 C BORA 353 C BORA 353 C BORA 353 C BORA 353 C BORA 353 C BORA 353 C
more images
8
Швајцарија Bischofszell
1187 km
BORA 353 C
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Seghers SMC 220 L Seghers SMC 220 L Seghers SMC 220 L Seghers SMC 220 L
more images
4
Франција Groissiat
1388 km
Seghers SMC 220 L
како нов (користен)
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1262 km
нештиклирано (искористено)
Класифицирана реклама
PVA Mi 395 PVA Mi 395 PVA Mi 395 PVA Mi 395 PVA Mi 395 PVA Mi 395 PVA Mi 395 PVA Mi 395
more images
8
Германија Remseck am Neckar
1266 km
PVA Mi 395
2008
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MB Engeneering T 250
more images
1
Германија Heilbronn
(Локација на дилерот)
1288 km
MB Engeneering T 250
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Woltering Woltering Woltering Woltering Woltering
more images
5
Германија Forst
1326 km
Woltering
2010
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BARRATI ATMOS V4-KR Var. 0102 BARRATI ATMOS V4-KR Var. 0102 BARRATI ATMOS V4-KR Var. 0102 BARRATI ATMOS V4-KR Var. 0102 BARRATI ATMOS V4-KR Var. 0102 BARRATI ATMOS V4-KR Var. 0102 BARRATI ATMOS V4-KR Var. 0102 BARRATI ATMOS V4-KR Var. 0102
more images
8
Швајцарија Bischofszell
1187 km
BARRATI ATMOS V4-KR Var. 0102
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DINGELDEIN RA-1000 DINGELDEIN RA-1000 DINGELDEIN RA-1000 DINGELDEIN RA-1000 DINGELDEIN RA-1000
more images
5
Германија Berlin
1365 km
DINGELDEIN RA-1000
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Werner Koch Technik GmbH TM6D Werner Koch Technik GmbH TM6D Werner Koch Technik GmbH TM6D Werner Koch Technik GmbH TM6D
more images
4
Холандија Breda
1698 km
Werner Koch Technik GmbH TM6D
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAKA PM210X MAKA PM210X MAKA PM210X MAKA PM210X
more images
4
Германија Hörstel
1598 km
MAKA PM210X
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Германија Heilbronn
(Локација на дилерот)
1288 km
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt Ausfallweiche Unbekannt Ausfallweiche Unbekannt Ausfallweiche Unbekannt Ausfallweiche Unbekannt Ausfallweiche
more images
5
Германија Wiehl
1504 km
Unbekannt Ausfallweiche
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WELLMATE / MERLIN TECHNOLOGY RO-EASY 40 WELLMATE / MERLIN TECHNOLOGY RO-EASY 40 WELLMATE / MERLIN TECHNOLOGY RO-EASY 40 WELLMATE / MERLIN TECHNOLOGY RO-EASY 40 WELLMATE / MERLIN TECHNOLOGY RO-EASY 40 WELLMATE / MERLIN TECHNOLOGY RO-EASY 40 WELLMATE / MERLIN TECHNOLOGY RO-EASY 40 WELLMATE / MERLIN TECHNOLOGY RO-EASY 40
more images
8
Швајцарија Bischofszell
1187 km
WELLMATE / MERLIN TECHNOLOGY RO-EASY 40
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KURIS RBMR KURIS RBMR KURIS RBMR KURIS RBMR
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
KURIS RBMR
1981
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 200 V2A  200 V2A  200 V2A
more images
3
Германија Düren
1554 km
200 V2A
1972
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
USEON Extrusion UM 1600 USEON Extrusion UM 1600 USEON Extrusion UM 1600 USEON Extrusion UM 1600 USEON Extrusion UM 1600 USEON Extrusion UM 1600 USEON Extrusion UM 1600 USEON Extrusion UM 1600
more images
8
Германија Osnabrück
1571 km
USEON Extrusion UM 1600
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARCA SISTEMI SRL BLINK RM 50 ARCA SISTEMI SRL BLINK RM 50 ARCA SISTEMI SRL BLINK RM 50 ARCA SISTEMI SRL BLINK RM 50 ARCA SISTEMI SRL BLINK RM 50 ARCA SISTEMI SRL BLINK RM 50 ARCA SISTEMI SRL BLINK RM 50
more images
7
Швајцарија Bischofszell
1187 km
ARCA SISTEMI SRL BLINK RM 50
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Amboss + Langbein AL GB 2.3 Amboss + Langbein AL GB 2.3 Amboss + Langbein AL GB 2.3 Amboss + Langbein AL GB 2.3 Amboss + Langbein AL GB 2.3 Amboss + Langbein AL GB 2.3
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Amboss + Langbein AL GB 2.3
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Германија Düren
1554 km
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Europa
1515 km
SCHLEUTER GU/4S-2/2DO-1
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DINGELDEIN OS-B DINGELDEIN OS-B DINGELDEIN OS-B DINGELDEIN OS-B
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
DINGELDEIN OS-B
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHEUGENPFLUG Dos A280
more images
1
Германија Berlin
1365 km
SCHEUGENPFLUG Dos A280
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Други машини

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.