категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други машини користени

Обработка на жица Други машини
Класифицирана реклама
Хрватска Đakovo
492 km
SKET 36400
1979
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Posušje
416 km
Cold Rolling Mill for Flat Wire
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schleich WM 18-S30 Schleich WM 18-S30 Schleich WM 18-S30 Schleich WM 18-S30 Schleich WM 18-S30 Schleich WM 18-S30
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Schleich WM 18-S30
1990
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mashtronics MasterBend-8/12/16 Mashtronics MasterBend-8/12/16 Mashtronics MasterBend-8/12/16 Mashtronics MasterBend-8/12/16 Mashtronics MasterBend-8/12/16 Mashtronics MasterBend-8/12/16 Mashtronics MasterBend-8/12/16 Mashtronics MasterBend-8/12/16
more images
8
Србија Međulužje
324 km
Mashtronics MasterBend-8/12/16
2019
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00 EU 00
more images
15
Босна и Херцеговина Odzak
493 km
EU 00
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290 SIRIO-WIRE M 0290
more images
14
Германија Kirchenlamitz
1215 km
SIRIO-WIRE M 0290
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HMC  HMC  HMC
more images
3
Хрватска Đakovo
492 km
HMC
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LOSENHAUSEN UHP 40000 kp
more images
1
Германија
1591 km
LOSENHAUSEN UHP 40000 kp
1963
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ROSENDAHL RA 7061 ROSENDAHL RA 7061 ROSENDAHL RA 7061
more images
3
Германија Berlin
1365 km
ROSENDAHL RA 7061
1987
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sicma Drahtwickelmaschine
more images
1
Германија Bad Dürkheim
1375 km
Sicma Drahtwickelmaschine
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OFENBAU FRITZ GMBH OFENBAU FRITZ GMBH OFENBAU FRITZ GMBH OFENBAU FRITZ GMBH OFENBAU FRITZ GMBH OFENBAU FRITZ GMBH OFENBAU FRITZ GMBH
more images
7
Хрватска Đakovo
492 km
OFENBAU FRITZ GMBH
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
ZWICK 355
1957
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rudolph & Koschinski Rudolph & Koschinski Rudolph & Koschinski Rudolph & Koschinski Rudolph & Koschinski Rudolph & Koschinski
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Rudolph & Koschinski
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
WAFIOS MSD500
1976
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wafios R31 Wafios R31 Wafios R31 Wafios R31 Wafios R31 Wafios R31
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Wafios R31
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS MSE500
more images
1
Германија
1591 km
WAFIOS MSE500
1960
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS RS5 WAFIOS RS5 WAFIOS RS5
more images
3
Германија Berlin
1365 km
WAFIOS RS5
1982
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS MSD500
more images
1
Германија
1591 km
WAFIOS MSD500
1960
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Aumann LWA Aumann LWA Aumann LWA Aumann LWA
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Aumann LWA
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
WAFIOS MSD500
1976
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Henrich GS-0500-G-N-E-EL Henrich GS-0500-G-N-E-EL Henrich GS-0500-G-N-E-EL Henrich GS-0500-G-N-E-EL Henrich GS-0500-G-N-E-EL
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Henrich GS-0500-G-N-E-EL
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Herborn Breitenbach S315 Herborn Breitenbach S315
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Herborn Breitenbach S315
1987
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
QUEINS MACHINES QUEINS MACHINES QUEINS MACHINES QUEINS MACHINES QUEINS MACHINES QUEINS MACHINES
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
QUEINS MACHINES
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EUBANKS 4600 EUBANKS 4600
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
EUBANKS 4600
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LUKAS DCI 11/ 50-360 LUKAS DCI 11/ 50-360
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
LUKAS DCI 11/ 50-360
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS RS4 WAFIOS RS4 WAFIOS RS4
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
WAFIOS RS4
1981
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERBORN+BREITENBACH GH/ 3-Do 01246 HERBORN+BREITENBACH GH/ 3-Do 01246 HERBORN+BREITENBACH GH/ 3-Do 01246
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
HERBORN+BREITENBACH GH/ 3-Do 01246
1990
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMDA AMDA AMDA
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
AMDA
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS FUL-0
more images
1
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
WAFIOS FUL-0
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS FSR 22 WAFIOS FSR 22 WAFIOS FSR 22
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
WAFIOS FSR 22
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS RS4 WAFIOS RS4 WAFIOS RS4
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
WAFIOS RS4
1978
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS RS4 WAFIOS RS4 WAFIOS RS4
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
WAFIOS RS4
1976
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KISTNER GV 16/ 4 KISTNER GV 16/ 4 KISTNER GV 16/ 4
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
KISTNER GV 16/ 4
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERBORN+BREITENBACH G16 HERBORN+BREITENBACH G16 HERBORN+BREITENBACH G16
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
HERBORN+BREITENBACH G16
1971
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KISTNER GV 16/ 3 KISTNER GV 16/ 3 KISTNER GV 16/ 3
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
KISTNER GV 16/ 3
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEINRICH 350-2
more images
1
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
HEINRICH 350-2
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KISTNER GV 16/ 5 KISTNER GV 16/ 5 KISTNER GV 16/ 5
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
KISTNER GV 16/ 5
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERBORN+BREITENBACH GHST-4,5-Do HERBORN+BREITENBACH GHST-4,5-Do HERBORN+BREITENBACH GHST-4,5-Do
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
HERBORN+BREITENBACH GHST-4,5-Do
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
METZNER Triathlon 3000
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HMS TZM 4 HMS TZM 4
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
HMS TZM 4
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHUN-ZU COH-10 L CHUN-ZU COH-10 L
more images
2
Германија Berlin
1365 km
CHUN-ZU COH-10 L
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Други машини

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.