категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за печатење користени

Машини за печатење и печатење Машини за печатење
Класифицирана реклама
Бугарија Sofia
178 km
Heidelberg Speedmaster 72VP
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hopkins Hopkins Junior Manual Screen Printing Hopkins Hopkins Junior Manual Screen Printing
more images
2
Бугарија Димитровград
324 km
Hopkins Hopkins Junior Manual Screen Printing
2020
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Adast Dominant 826P Adast Dominant 826P Adast Dominant 826P Adast Dominant 826P Adast Dominant 826P Adast Dominant 826P
more images
6
Бугарија Велико Търново
359 km
Adast Dominant 826P
1994
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
halm halm halm halm halm halm halm halm halm halm halm halm halm halm halm halm halm halm halm halm halm halm
more images
11
Романија Măgurele
464 km
halm halm
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Teca-Print TPX 350 Teca-Print TPX 350 Teca-Print TPX 350 Teca-Print TPX 350 Teca-Print TPX 350 Teca-Print TPX 350
more images
6
Унгарија Budapest
690 km
Teca-Print TPX 350
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN Roland R202 TOB MAN Roland R202 TOB MAN Roland R202 TOB MAN Roland R202 TOB MAN Roland R202 TOB MAN Roland R202 TOB MAN Roland R202 TOB
more images
7
Грција Αθήνα
439 km
MAN Roland R202 TOB
1989
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Speedmaster SM 74-10 Prinect CP 2000 Heidelberg Speedmaster SM 74-10 Prinect CP 2000 Heidelberg Speedmaster SM 74-10 Prinect CP 2000 Heidelberg Speedmaster SM 74-10 Prinect CP 2000 Heidelberg Speedmaster SM 74-10 Prinect CP 2000 Heidelberg Speedmaster SM 74-10 Prinect CP 2000 Heidelberg Speedmaster SM 74-10 Prinect CP 2000
more images
7
Бугарија Sofia
178 km
Heidelberg Speedmaster SM 74-10 Prinect CP 2000
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIMAKI CJV150-75 MIMAKI CJV150-75
more images
2
MIMAKI CJV150-75
2020
како нов (користен)
Класифицирана реклама
Heidelberg SM52-4 Anicolor Heidelberg SM52-4 Anicolor Heidelberg SM52-4 Anicolor Heidelberg SM52-4 Anicolor Heidelberg SM52-4 Anicolor Heidelberg SM52-4 Anicolor Heidelberg SM52-4 Anicolor Heidelberg SM52-4 Anicolor Heidelberg SM52-4 Anicolor Heidelberg SM52-4 Anicolor
more images
10
Бугарија Велико Търново
359 km
Heidelberg SM52-4 Anicolor
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kyocera 3051Ci/ Utax 3005Ci/ 4555i Kyocera 3051Ci/ Utax 3005Ci/ 4555i Kyocera 3051Ci/ Utax 3005Ci/ 4555i
more images
3
Германија Mannheim
1350 km
Kyocera 3051Ci/ Utax 3005Ci/ 4555i
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GUK FA36 / 4 GUK FA36 / 4 GUK FA36 / 4 GUK FA36 / 4
more images
4
Турција İstanbul
608 km
GUK FA36 / 4
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KLIEVERIK GTC81-1850SP FL KLIEVERIK GTC81-1850SP FL KLIEVERIK GTC81-1850SP FL KLIEVERIK GTC81-1850SP FL
more images
4
Германија Volkach
1279 km
KLIEVERIK GTC81-1850SP FL
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Mappano
1201 km
Roland XR-640
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Canon imagePRESS C710 Canon imagePRESS C710
more images
2
Canon imagePRESS C710
2020
како нов (користен)
Класифицирана реклама
ESC -Comec KE13 1CE/130 ESC -Comec KE13 1CE/130 ESC -Comec KE13 1CE/130 ESC -Comec KE13 1CE/130 ESC -Comec KE13 1CE/130 ESC -Comec KE13 1CE/130 ESC -Comec KE13 1CE/130
more images
7
Германија Bamberg
1247 km
ESC -Comec KE13 1CE/130
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Samsung X4220LX/X4250LX/X4300LX/X7400LX/X7500LX
more images
1
Германија Mannheim
1350 km
Samsung X4220LX/X4250LX/X4300LX/X7400LX/X7500LX
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OCE VS 7550 OCE VS 7550 OCE VS 7550 OCE VS 7550 OCE VS 7550 OCE VS 7550 OCE VS 7550 OCE VS 7550 OCE VS 7550 OCE VS 7550 OCE VS 7550 OCE VS 7550
more images
12
Полска Piotrków Trybunalski
1102 km
OCE VS 7550
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA PLANETA VL78 6 color plus coater KBA PLANETA VL78 6 color plus coater KBA PLANETA VL78 6 color plus coater KBA PLANETA VL78 6 color plus coater KBA PLANETA VL78 6 color plus coater KBA PLANETA VL78 6 color plus coater KBA PLANETA VL78 6 color plus coater KBA PLANETA VL78 6 color plus coater KBA PLANETA VL78 6 color plus coater KBA PLANETA VL78 6 color plus coater
more images
10
Бугарија Sofia
178 km
KBA PLANETA VL78 6 color plus coater
1995
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Полска Wielogóra
1098 km
MAMATA win 305 i win 350
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberger Druckmaschinen SM 74- 2 LX UV Heidelberger Druckmaschinen SM 74- 2 LX UV
more images
2
Србија Beograd
376 km
Heidelberger Druckmaschinen SM 74- 2 LX UV
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WIFAG OF 370 GTD OF370GTD WIFAG OF 370 GTD OF370GTD
more images
2
Франција Montévrain
1686 km
WIFAG OF 370 GTD OF370GTD
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOMORI 528+L+UV KOMORI 528+L+UV KOMORI 528+L+UV KOMORI 528+L+UV
more images
4
Турција 100. Yıl, 2. Cd. No:147, 34204 Bağcılar/İstanbul, Türkiye
597 km
KOMORI 528+L+UV
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Muller Martini Muller Martini Muller Martini Muller Martini Muller Martini Muller Martini
more images
6
Холандија Tilburg
(Локација на дилерот)
1686 km
Muller Martini
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Trzebosz
1183 km
Heidelberg GTOVP 52
1983
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg KRZ Heidelberg KRZ Heidelberg KRZ Heidelberg KRZ Heidelberg KRZ
more images
5
Бугарија Asenovgrad
264 km
Heidelberg KRZ
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Polytype WIFAG 2506 Polytype WIFAG 2506 Polytype WIFAG 2506 Polytype WIFAG 2506 Polytype WIFAG 2506 Polytype WIFAG 2506 Polytype WIFAG 2506 Polytype WIFAG 2506 Polytype WIFAG 2506 Polytype WIFAG 2506 Polytype WIFAG 2506 Polytype WIFAG 2506 Polytype WIFAG 2506
more images
13
Германија Duisburg
1580 km
Polytype WIFAG 2506
1994
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sakurai 572 Oliver ED II Sakurai 572 Oliver ED II Sakurai 572 Oliver ED II Sakurai 572 Oliver ED II Sakurai 572 Oliver ED II Sakurai 572 Oliver ED II
more images
6
Данска Tørring
1818 km
Sakurai 572 Oliver ED II
2000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gutenberg 400 Gutenberg 400 Gutenberg 400 Gutenberg 400 Gutenberg 400
more images
5
Франција Bourgoin-Jallieu
1397 km
Gutenberg 400
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
germany fag korex 2000 germany fag korex 2000 germany fag korex 2000 germany fag korex 2000 germany fag korex 2000 germany fag korex 2000
more images
6
Литванија Kaunas
1491 km
germany fag korex 2000
1993
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Бугарија Sofia
178 km
1997
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ASPE USA LP-2 ASPE USA LP-2 ASPE USA LP-2 ASPE USA LP-2 ASPE USA LP-2
more images
5
Швајцарија Wollerau
1206 km
ASPE USA LP-2
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DIMUKEN DC 8614 - H2 DIMUKEN DC 8614 - H2
more images
2
Италија Pescara
(Локација на дилерот)
631 km
DIMUKEN DC 8614 - H2
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Canon IRA6555iIII Canon IRA6555iIII
more images
2
Унгарија Nagytarcsa
685 km
Canon IRA6555iIII
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
PMF Maschinenfabrikation Typ 960 PMF Maschinenfabrikation Typ 960 PMF Maschinenfabrikation Typ 960 PMF Maschinenfabrikation Typ 960 PMF Maschinenfabrikation Typ 960 PMF Maschinenfabrikation Typ 960
more images
6
Унгарија Szentgotthárd
736 km
PMF Maschinenfabrikation Typ 960
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Cylinder 54x72 Heidelberg Cylinder 54x72 Heidelberg Cylinder 54x72
more images
3
Романија Iași
773 km
Heidelberg Cylinder 54x72
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg
more images
1
Белгија Merelbeke
1727 km
Heidelberg
1973
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
14
Чешка република Čestlice
1086 km
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Popp Rosas Ref. 106645 Heidelberg Popp Rosas Ref. 106645 Heidelberg Popp Rosas Ref. 106645 Heidelberg Popp Rosas Ref. 106645 Heidelberg Popp Rosas Ref. 106645 Heidelberg Popp Rosas Ref. 106645 Heidelberg Popp Rosas Ref. 106645
more images
7
Лихтенштајн Ruggell
1155 km
Heidelberg Popp Rosas Ref. 106645
2014
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sakurai 566 SIC Sakurai 566 SIC Sakurai 566 SIC
more images
3
Полска Bydgoszcz
1312 km
Sakurai 566 SIC
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Air Motion System XP9 Air Motion System XP9 Air Motion System XP9 Air Motion System XP9 Air Motion System XP9 Air Motion System XP9 Air Motion System XP9
more images
7
Полска Warszawa
1175 km
Air Motion System XP9
2015
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
AUTOVAK PM460
more images
1
Германија Braunschweig
1457 km
AUTOVAK PM460
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Fujifilm Acuity Select 15 Fujifilm Acuity Select 15 Fujifilm Acuity Select 15 Fujifilm Acuity Select 15 Fujifilm Acuity Select 15
more images
5
Германија Stockstadt am Rhein
1374 km
Fujifilm Acuity Select 15
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Чешка република Čestlice
1086 km
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
10
Полска Grzędzice
1403 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Bremen
1591 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HP DesignJet Z6200 HP DesignJet Z6200 HP DesignJet Z6200 HP DesignJet Z6200 HP DesignJet Z6200 HP DesignJet Z6200 HP DesignJet Z6200 HP DesignJet Z6200 HP DesignJet Z6200 HP DesignJet Z6200 HP DesignJet Z6200 HP DesignJet Z6200
more images
12
Германија Borken
1611 km
HP DesignJet Z6200
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Van Dam CM608M Van Dam CM608M Van Dam CM608M Van Dam CM608M
more images
4
Холандија Raalte
1671 km
Van Dam CM608M
2003
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KIP C7800 KIP C7800 KIP C7800 KIP C7800 KIP C7800 KIP C7800 KIP C7800 KIP C7800 KIP C7800 KIP C7800 KIP C7800
more images
11
Франција Castelginest
1673 km
KIP C7800
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ASHE Converting Equipment Sapphire ASHE Converting Equipment Sapphire ASHE Converting Equipment Sapphire ASHE Converting Equipment Sapphire
more images
4
Холандија Waalwijk
1693 km
ASHE Converting Equipment Sapphire
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Starfoil Technology Netherlands bv PLFC840 Starfoil Technology Netherlands bv PLFC840 Starfoil Technology Netherlands bv PLFC840 Starfoil Technology Netherlands bv PLFC840 Starfoil Technology Netherlands bv PLFC840
more images
5
Холандија Waalwijk
1693 km
Starfoil Technology Netherlands bv PLFC840
2022
Ново
Јавете се

Искористено Машини за печатење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.