категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Прирачници користени

Машини за обработка на метал и машински алати Прирачници
Класифицирана реклама
W. u. K. Jakob W. u. K. Jakob
more images
2
Германија Pfaffenhofen
1295 km
W. u. K. Jakob
1980
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Прирачници

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.