категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за широко планирање користени

Машини за обработка на дрво Машини за планирање Машини за широко планирање
Класифицирана реклама
Rex PS 4080 / 4284 Rex PS 4080 / 4284 Rex PS 4080 / 4284 Rex PS 4080 / 4284 Rex PS 4080 / 4284
more images
5
Германија Kanzach
1199 km
Rex PS 4080 / 4284
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ŻEFAM DSZA-50 ŻEFAM DSZA-50 ŻEFAM DSZA-50 ŻEFAM DSZA-50 ŻEFAM DSZA-50 ŻEFAM DSZA-50 ŻEFAM DSZA-50 ŻEFAM DSZA-50 ŻEFAM DSZA-50 ŻEFAM DSZA-50 ŻEFAM DSZA-50 ŻEFAM DSZA-50 ŻEFAM DSZA-50
more images
13
Полска Sierakowska Huta
1443 km
ŻEFAM DSZA-50
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Costa 500mm Costa 500mm Costa 500mm Costa 500mm Costa 500mm Costa 500mm Costa 500mm Costa 500mm Costa 500mm Costa 500mm
more images
10
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Costa 500mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Белгија Namur
1629 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
RHINO EXTEND 400 DS RHINO EXTEND 400 DS RHINO EXTEND 400 DS RHINO EXTEND 400 DS RHINO EXTEND 400 DS
more images
5
Холандија Drachten
1735 km
RHINO EXTEND 400 DS
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
LEDINEK SUPERLES 1300 4V+4F-S LEDINEK SUPERLES 1300 4V+4F-S
more images
2
Холандија Hardinxveld-Giessendam
1710 km
LEDINEK SUPERLES 1300 4V+4F-S
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine
more images
15
Германија Aalen
1216 km
Rex HOMS-410 K / Kardan Breithobelmaschine
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KUPFERMÜHLE Doma G 2050 KUPFERMÜHLE Doma G 2050 KUPFERMÜHLE Doma G 2050 KUPFERMÜHLE Doma G 2050 KUPFERMÜHLE Doma G 2050 KUPFERMÜHLE Doma G 2050 KUPFERMÜHLE Doma G 2050 KUPFERMÜHLE Doma G 2050 KUPFERMÜHLE Doma G 2050 KUPFERMÜHLE Doma G 2050 KUPFERMÜHLE Doma G 2050
more images
11
Австрија Schwanberg
775 km
KUPFERMÜHLE Doma G 2050
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SAC F530 SAC F530 SAC F530 SAC F530 SAC F530 SAC F530 SAC F530 SAC F530
more images
8
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
SAC F530
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Белгија Namur
1629 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kupfermuehle K-69 Kupfermuehle K-69
more images
2
Германија Murnau am Staffelsee
1072 km
Kupfermuehle K-69
2000
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hofmann D 512 Hofmann D 512 Hofmann D 512 Hofmann D 512 Hofmann D 512 Hofmann D 512
more images
6
Франција Saint-Laurent-de-Mure
1416 km
Hofmann D 512
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rex Homs 310 k Rex Homs 310 k Rex Homs 310 k Rex Homs 310 k Rex Homs 310 k Rex Homs 310 k Rex Homs 310 k Rex Homs 310 k Rex Homs 310 k Rex Homs 310 k Rex Homs 310 k
more images
11
Германија Kanzach
1199 km
Rex Homs 310 k
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rex Rex Rex Rex
more images
4
Германија Achern
1329 km
Rex
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
REX HOMS-630-W REX HOMS-630-W REX HOMS-630-W
more images
3
Германија Bayern, Deutschland
1132 km
REX HOMS-630-W
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Белгија Namur
1629 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kupfermuehle DK14 Kupfermuehle DK14 Kupfermuehle DK14 Kupfermuehle DK14 Kupfermuehle DK14 Kupfermuehle DK14
more images
6
Германија Murnau am Staffelsee
1072 km
Kupfermuehle DK14
1982
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Casadei Syncro Casadei Syncro Casadei Syncro Casadei Syncro Casadei Syncro Casadei Syncro Casadei Syncro
more images
7
Полска Łódź
1143 km
Casadei Syncro
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rex Homs 310 Rex Homs 310 Rex Homs 310
more images
3
Германија Kanzach
1199 km
Rex Homs 310
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
REX REX REX REX REX
more images
5
Германија Achern
1329 km
REX
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinig H30N Weinig H30N Weinig H30N Weinig H30N Weinig H30N Weinig H30N Weinig H30N
more images
7
Полска Kołobrzeg
1471 km
Weinig H30N
1987
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Белгија Namur
1629 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Casadei DSB 510 Casadei DSB 510 Casadei DSB 510 Casadei DSB 510 Casadei DSB 510 Casadei DSB 510 Casadei DSB 510 Casadei DSB 510 Casadei DSB 510 Casadei DSB 510 Casadei DSB 510 Casadei DSB 510 Casadei DSB 510 Casadei DSB 510 Casadei DSB 510
more images
15
Полска Sierakowska Huta
1443 km
Casadei DSB 510
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PINHEIRO PMS5/U-10 PINHEIRO PMS5/U-10 PINHEIRO PMS5/U-10 PINHEIRO PMS5/U-10 PINHEIRO PMS5/U-10 PINHEIRO PMS5/U-10 PINHEIRO PMS5/U-10 PINHEIRO PMS5/U-10 PINHEIRO PMS5/U-10 PINHEIRO PMS5/U-10 PINHEIRO PMS5/U-10
more images
11
Белгија Bastogne
1550 km
PINHEIRO PMS5/U-10
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Kłodawa
1339 km
derevoabrabotka metalexport fs 410 derevoabrabotka metalexport fs 410
1999
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40 Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40 Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40 Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40 Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40 Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40 Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40 Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40 Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40 Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40 Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40 Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40 Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40 Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40 Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40
more images
15
Финска Jyväskylä
2319 km
Ledinek Alpenles 600 4v+4F-S40
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
REX HOMS 2050 W REX HOMS 2050 W REX HOMS 2050 W REX HOMS 2050 W REX HOMS 2050 W REX HOMS 2050 W
more images
6
Полска kolobrzeg
(Локација на дилерот)
1471 km
REX HOMS 2050 W
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Белгија Namur
1629 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PINHEIRO PINHEIRO PINHEIRO PINHEIRO PINHEIRO PINHEIRO
more images
6
Франција Saint-Nicolas-de-Redon
1992 km
PINHEIRO
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Белгија Namur
1629 km
нештиклирано (искористено)
Јавете се

Искористено Машини за широко планирање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.