категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Фризери користени

Технологија на храна Пекарски машини Фризери
Класифицирана реклама
Jufeba TK-S 05 Jufeba TK-S 05 Jufeba TK-S 05 Jufeba TK-S 05 Jufeba TK-S 05 Jufeba TK-S 05 Jufeba TK-S 05 Jufeba TK-S 05 Jufeba TK-S 05 Jufeba TK-S 05 Jufeba TK-S 05 Jufeba TK-S 05 Jufeba TK-S 05 Jufeba TK-S 05
more images
14
Германија Mörfelden-Walldorf
1380 km
Jufeba TK-S 05
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Jufeba Jufeba Jufeba
more images
3
Полска Warszawa
1192 km
Jufeba
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Riehle Riehle Riehle Riehle Riehle Riehle
more images
6
Полска Siemianowice Śląskie
993 km
Riehle
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Opelka Magic Baker Master Opelka Magic Baker Master Opelka Magic Baker Master Opelka Magic Baker Master Opelka Magic Baker Master Opelka Magic Baker Master Opelka Magic Baker Master Opelka Magic Baker Master Opelka Magic Baker Master Opelka Magic Baker Master Opelka Magic Baker Master Opelka Magic Baker Master Opelka Magic Baker Master Opelka Magic Baker Master
more images
14
Германија Babenhausen
1356 km
Opelka Magic Baker Master
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Riehle Riehle Riehle Riehle Riehle Riehle Riehle
more images
7
Германија Sachsenkam
1054 km
Riehle
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FINAL SALE -20% Riehle FINAL SALE -20% Riehle FINAL SALE -20% Riehle FINAL SALE -20% Riehle FINAL SALE -20% Riehle FINAL SALE -20% Riehle FINAL SALE -20% Riehle FINAL SALE -20% Riehle FINAL SALE -20% Riehle
more images
9
Полска Rzeszów
939 km
FINAL SALE -20% Riehle
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Riehle Linie 2000 A Riehle Linie 2000 A Riehle Linie 2000 A Riehle Linie 2000 A Riehle Linie 2000 A Riehle Linie 2000 A Riehle Linie 2000 A Riehle Linie 2000 A Riehle Linie 2000 A Riehle Linie 2000 A Riehle Linie 2000 A Riehle Linie 2000 A Riehle Linie 2000 A Riehle Linie 2000 A Riehle Linie 2000 A
more images
15
Германија Mörfelden-Walldorf
1380 km
Riehle Linie 2000 A
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Warszawa
1192 km
Riehle L2000A
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mech Masz SP 24 Mech Masz SP 24 Mech Masz SP 24
more images
3
Германија Babenhausen
1356 km
Mech Masz SP 24
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Habersang Primus I 36 Habersang Primus I 36 Habersang Primus I 36 Habersang Primus I 36 Habersang Primus I 36 Habersang Primus I 36
more images
6
Германија Babenhausen
1356 km
Habersang Primus I 36
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Riehle Riehle Riehle Riehle Riehle
more images
5
Полска Siemianowice Śląskie
993 km
Riehle
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FINAL SALE -20% Jufeba FINAL SALE -20% Jufeba FINAL SALE -20% Jufeba
more images
3
Полска Rzeszów
939 km
FINAL SALE -20% Jufeba
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Anko AF 589 Anko AF 589 Anko AF 589 Anko AF 589 Anko AF 589 Anko AF 589
more images
6
Турција Alemdağ Şile Yolu, İstanbul, Turkey
640 km
Anko AF 589
2013
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
JUFEBA WW-GWX 20A JUFEBA WW-GWX 20A JUFEBA WW-GWX 20A JUFEBA WW-GWX 20A JUFEBA WW-GWX 20A JUFEBA WW-GWX 20A JUFEBA WW-GWX 20A JUFEBA WW-GWX 20A JUFEBA WW-GWX 20A JUFEBA WW-GWX 20A JUFEBA WW-GWX 20A JUFEBA WW-GWX 20A
more images
12
Чешка република Ústín
957 km
JUFEBA WW-GWX 20A
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mech Masz SP Mech Masz SP Mech Masz SP Mech Masz SP
more images
4
Германија Babenhausen
1356 km
Mech Masz SP
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Jufeba ED 1 Jufeba ED 1 Jufeba ED 1 Jufeba ED 1 Jufeba ED 1
more images
5
Германија Babenhausen
1356 km
Jufeba ED 1
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Reimelt Reimelt Reimelt Reimelt Reimelt Reimelt
more images
6
Полска Siemianowice Śląskie
993 km
Reimelt
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FINAL SALE -20% FINAL SALE -20% FINAL SALE -20% FINAL SALE -20%
more images
4
Полска Rzeszów
939 km
FINAL SALE -20%
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
9
Германија Altenglan
1419 km
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Warszawa
1192 km
Weisse
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSH60W PITCO
more images
1
Белгија Bruxelles
1681 km
SSH60W PITCO
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Jufeba WW - S 20 Jufeba WW - S 20 Jufeba WW - S 20 Jufeba WW - S 20 Jufeba WW - S 20 Jufeba WW - S 20 Jufeba WW - S 20 Jufeba WW - S 20 Jufeba WW - S 20 Jufeba WW - S 20 Jufeba WW - S 20
more images
11
Германија Babenhausen
1356 km
Jufeba WW - S 20
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schlatter Schlatter Schlatter
more images
3
Германија Metzingen
1243 km
Schlatter
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FINAL SALE -20% FINAL SALE -20% FINAL SALE -20% FINAL SALE -20% FINAL SALE -20%
more images
5
Полска Rzeszów
939 km
FINAL SALE -20%
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 FP 60 K FP 60 K FP 60 K FP 60 K FP 60 K FP 60 K FP 60 K FP 60 K FP 60 K FP 60 K FP 60 K FP 60 K
more images
12
Германија Bad Lippspringe
1498 km
FP 60 K
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Innovaback FG-8-16 Innovaback FG-8-16 Innovaback FG-8-16 Innovaback FG-8-16 Innovaback FG-8-16 Innovaback FG-8-16 Innovaback FG-8-16
more images
7
Германија Uelzen
1518 km
Innovaback FG-8-16
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Белгија Bruxelles
1681 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jufeba HK-20 WW Jufeba HK-20 WW Jufeba HK-20 WW Jufeba HK-20 WW Jufeba HK-20 WW Jufeba HK-20 WW Jufeba HK-20 WW Jufeba HK-20 WW
more images
8
Германија Babenhausen
1356 km
Jufeba HK-20 WW
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Vollautomat FG60A – Z Vollautomat FG60A – Z Vollautomat FG60A – Z Vollautomat FG60A – Z
more images
4
Германија Hamburg
1591 km
Vollautomat FG60A – Z
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FINAL SALE -20% FINAL SALE -20% FINAL SALE -20% FINAL SALE -20% FINAL SALE -20% FINAL SALE -20% FINAL SALE -20% FINAL SALE -20% FINAL SALE -20% FINAL SALE -20%
more images
10
Полска Rzeszów
939 km
FINAL SALE -20%
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
8
Германија Bad Lippspringe
1498 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jufeba WW-GW-X20A
more images
1
Германија Uelzen
1518 km
Jufeba WW-GW-X20A
2013
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FRYMASTER
more images
1
Белгија Bruxelles
1681 km
FRYMASTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hagesana Filter King Hagesana Filter King Hagesana Filter King Hagesana Filter King
more images
4
Германија Babenhausen
1356 km
Hagesana Filter King
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 FG 60 - Z FG 60 - Z FG 60 - Z FG 60 - Z FG 60 - Z
more images
5
Германија Hamburg
1591 km
FG 60 - Z
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FINAL SALE -20% Jufeba FINAL SALE -20% Jufeba FINAL SALE -20% Jufeba FINAL SALE -20% Jufeba FINAL SALE -20% Jufeba FINAL SALE -20% Jufeba FINAL SALE -20% Jufeba FINAL SALE -20% Jufeba FINAL SALE -20% Jufeba FINAL SALE -20% Jufeba
more images
10
Полска Rzeszów
939 km
FINAL SALE -20% Jufeba
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HENNY PENNY HENNY PENNY
more images
2
Франција Morangis
1709 km
HENNY PENNY
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Riehle 2000 M Riehle 2000 M Riehle 2000 M
more images
3
Германија Babenhausen
1356 km
Riehle 2000 M
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 PFE 600
more images
1
Франција Morangis
1709 km
PFE 600
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jufeba WW-GW 05 Jufeba WW-GW 05 Jufeba WW-GW 05 Jufeba WW-GW 05 Jufeba WW-GW 05
more images
5
Германија Babenhausen
1356 km
Jufeba WW-GW 05
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HENNY PENNY PFE589
more images
1
Франција Morangis
1709 km
HENNY PENNY PFE589
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FRYMASTER BFHR2 FRYMASTER BFHR2
more images
2
Франција Morangis
1709 km
FRYMASTER BFHR2
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Фризери

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.