Купете Вртливи машини за виткање моторизирани 0-1999мм користени (25)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Работа на лим Вртливи машини за виткање моторизирани 0-1999мм
Класифицирана реклама
more images
4
Грција Athina
437 km
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MG F 05 A MG F 05 A MG F 05 A MG F 05 A MG F 05 A MG F 05 A
more images
6
Италија Concordia Sagittaria
853 km
MG F 05 A
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WIEGAND HSB-2500 WIEGAND HSB-2500 WIEGAND HSB-2500 WIEGAND HSB-2500 WIEGAND HSB-2500
more images
5
Германија Fuldatal
1431 km
WIEGAND HSB-2500
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1324 km
SCHECHTL MA 200/1
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt 750 mm Unbekannt 750 mm Unbekannt 750 mm Unbekannt 750 mm Unbekannt 750 mm Unbekannt 750 mm Unbekannt 750 mm Unbekannt 750 mm
more images
8
Германија Rödermark
1365 km
Unbekannt 750 mm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
METALLKRAFT MSBM 1520-17 PRO S METALLKRAFT MSBM 1520-17 PRO S METALLKRAFT MSBM 1520-17 PRO S METALLKRAFT MSBM 1520-17 PRO S METALLKRAFT MSBM 1520-17 PRO S METALLKRAFT MSBM 1520-17 PRO S METALLKRAFT MSBM 1520-17 PRO S
more images
7
Германија Hallstadt
1250 km
METALLKRAFT MSBM 1520-17 PRO S
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAMER AM-aut II 2000/2,25 KRAMER AM-aut II 2000/2,25 KRAMER AM-aut II 2000/2,25 KRAMER AM-aut II 2000/2,25
more images
4
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
KRAMER AM-aut II 2000/2,25
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OMEC FTX OMEC FTX OMEC FTX OMEC FTX OMEC FTX
more images
5
Италија Concordia Sagittaria
853 km
OMEC FTX
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ITS2 25 12 AMADA PROMECAM ITS2 25 12 AMADA PROMECAM ITS2 25 12 AMADA PROMECAM ITS2 25 12
more images
4
Франција Saint-Thuriau
2066 km
AMADA PROMECAM ITS2 25 12
1994
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHECHTL KS1 SCHECHTL KS1 SCHECHTL KS1 SCHECHTL KS1 SCHECHTL KS1 SCHECHTL KS1 SCHECHTL KS1 SCHECHTL KS1 SCHECHTL KS1
more images
9
Германија Malsch
1324 km
SCHECHTL KS1
1964
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FASTI 212-4 1500 x 6 FASTI 212-4 1500 x 6 FASTI 212-4 1500 x 6 FASTI 212-4 1500 x 6 FASTI 212-4 1500 x 6 FASTI 212-4 1500 x 6
more images
6
Германија Rödermark
1365 km
FASTI 212-4 1500 x 6
1962
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FASTI 2095-16-3 FASTI 2095-16-3 FASTI 2095-16-3 FASTI 2095-16-3 FASTI 2095-16-3 FASTI 2095-16-3 FASTI 2095-16-3 FASTI 2095-16-3 FASTI 2095-16-3
more images
9
Германија Ahaus
(Локација на дилерот)
1612 km
FASTI 2095-16-3
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schröder MAK 2 Schröder MAK 2 Schröder MAK 2 Schröder MAK 2 Schröder MAK 2 Schröder MAK 2
more images
6
Германија Kornwestheim
1269 km
Schröder MAK 2
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fasti 2095-20-3 Fasti 2095-20-3 Fasti 2095-20-3 Fasti 2095-20-3 Fasti 2095-20-3 Fasti 2095-20-3 Fasti 2095-20-3 Fasti 2095-20-3 Fasti 2095-20-3 Fasti 2095-20-3
more images
10
Германија Grafenau
1041 km
Fasti 2095-20-3
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Rzeszów
937 km
MASCHINENBAU PLEVEN ML-2/1000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1324 km
RAS 68.35
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OMEC OMEC OMEC
more images
3
Италија Concordia Sagittaria
853 km
OMEC
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HERA UM III / 1000 x 8 mm HERA UM III / 1000 x 8 mm HERA UM III / 1000 x 8 mm HERA UM III / 1000 x 8 mm HERA UM III / 1000 x 8 mm HERA UM III / 1000 x 8 mm HERA UM III / 1000 x 8 mm HERA UM III / 1000 x 8 mm HERA UM III / 1000 x 8 mm HERA UM III / 1000 x 8 mm
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
HERA UM III / 1000 x 8 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1295 km
FASTI 2045 - 15/1,5
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FASTI  2095-12-3 (1250 x 3 mm)
more images
1
Германија Staufenberg
1426 km
FASTI 2095-12-3 (1250 x 3 mm)
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dr. HOCHSTRATE 2000x6 Dr. HOCHSTRATE 2000x6 Dr. HOCHSTRATE 2000x6 Dr. HOCHSTRATE 2000x6 Dr. HOCHSTRATE 2000x6 Dr. HOCHSTRATE 2000x6 Dr. HOCHSTRATE 2000x6 Dr. HOCHSTRATE 2000x6 Dr. HOCHSTRATE 2000x6
more images
9
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
Dr. HOCHSTRATE 2000x6
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Salvagnini P4 Salvagnini P4 Salvagnini P4 Salvagnini P4 Salvagnini P4 Salvagnini P4 Salvagnini P4 Salvagnini P4 Salvagnini P4
more images
9
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2146 km
Salvagnini P4
2002
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rafamet KM-4
more images
1
Германија Witten
1549 km
Rafamet KM-4
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schröder MAKV 1500/2.5 Schröder MAKV 1500/2.5 Schröder MAKV 1500/2.5 Schröder MAKV 1500/2.5 Schröder MAKV 1500/2.5 Schröder MAKV 1500/2.5 Schröder MAKV 1500/2.5
more images
7
Холандија Wormerveer
1761 km
Schröder MAKV 1500/2.5
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAMER AMaut II 1020/3 mit Hinteranschlag KRAMER AMaut II 1020/3 mit Hinteranschlag KRAMER AMaut II 1020/3 mit Hinteranschlag KRAMER AMaut II 1020/3 mit Hinteranschlag KRAMER AMaut II 1020/3 mit Hinteranschlag KRAMER AMaut II 1020/3 mit Hinteranschlag KRAMER AMaut II 1020/3 mit Hinteranschlag
more images
7
Германија Mörsdorf
1282 km
KRAMER AMaut II 1020/3 mit Hinteranschlag
1985
добро (искористено)
Јавете се