Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Купете Мелници за досадување на маса 120-129mm дијаметар на вретеното користени

19 резултати за
Прекини
Јавете се
Kobližná 3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Чешка република
935 km
1990
добро (искористено)
UNION BFP 125 UNION BFP 125 UNION BFP 125 UNION BFP 125 UNION BFP 125
more images
5
Јавете се
Leipzig, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1302 km
Втора рака
SCHARMANN FB 125 C SCHARMANN FB 125 C SCHARMANN FB 125 C SCHARMANN FB 125 C SCHARMANN FB 125 C SCHARMANN FB 125 C SCHARMANN FB 125 C SCHARMANN FB 125 C SCHARMANN FB 125 C SCHARMANN FB 125 C SCHARMANN FB 125 C SCHARMANN FB 125 C
more images
12
Јавете се
Hvidovre, Данска Данска
(Локација на дилерот)
1698 km
1962
Втора рака
STANKOIMPORT 2 A 635 STANKOIMPORT 2 A 635
more images
2
Јавете се
Bühl, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1328 km
1974
Втора рака
JUARISTI TS 1 JUARISTI TS 1 JUARISTI TS 1 JUARISTI TS 1 JUARISTI TS 1
more images
5
Јавете се
Mönchengladbach, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1579 km
1999
Втора рака
CZIM CU 1000 CZIM CU 1000 CZIM CU 1000 CZIM CU 1000 CZIM CU 1000 CZIM CU 1000
more images
6
Јавете се
Bessenbach Германија
1339 km
1981
реновиран (користен)
COLGAR PROG 213 TR 12 COLGAR PROG 213 TR 12 COLGAR PROG 213 TR 12 COLGAR PROG 213 TR 12 COLGAR PROG 213 TR 12 COLGAR PROG 213 TR 12
more images
6
Јавете се
Torbole Casaglia Италија
1032 km
Втора рака
 72” E-V series 72” E-V series 72” E-V series 72” E-V series 72” E-V series
more images
5
Јавете се
Dundee, Обединето Кралство Обединето Кралство
(Локација на дилерот)
2423 km
подготвен за употреба (искористен)
Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1
more images
15
Јавете се
Drachten Холандија
1735 km
2001
многу добро (користено)
BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200
more images
10
Јавете се
Beringen Швајцарија
1242 km
добро (искористено)
Juaristi MDR-125-CF vertical 3000 mm. Juaristi MDR-125-CF vertical 3000 mm. Juaristi MDR-125-CF vertical 3000 mm. Juaristi MDR-125-CF vertical 3000 mm. Juaristi MDR-125-CF vertical 3000 mm. Juaristi MDR-125-CF vertical 3000 mm. Juaristi MDR-125-CF vertical 3000 mm. Juaristi MDR-125-CF vertical 3000 mm. Juaristi MDR-125-CF vertical 3000 mm. Juaristi MDR-125-CF vertical 3000 mm. Juaristi MDR-125-CF vertical 3000 mm.
more images
11
Јавете се
Azpeitia Шпанија
1974 km
како нов (користен)
Јавете се
Италија
1032 km
Втора рака
 ‘S’ Type ‘S’ Type ‘S’ Type ‘S’ Type ‘S’ Type ‘S’ Type ‘S’ Type ‘S’ Type ‘S’ Type ‘S’ Type
more images
10
Јавете се
Dundee, Обединето Кралство Обединето Кралство
(Локација на дилерот)
2423 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Италија
1032 km
Втора рака
WMW BMT 130 CNC WMW BMT 130 CNC WMW BMT 130 CNC WMW BMT 130 CNC WMW BMT 130 CNC
more images
5
Јавете се
Motherwell Обединето Кралство
2437 km
1999
подготвен за употреба (искористен)
TOS VARNSDORF TOS VARNSDORF TOS VARNSDORF TOS VARNSDORF TOS VARNSDORF
more images
5
Јавете се
Италија
1032 km
Втора рака
TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13 TOS VARNSDORF WHN 13
more images
6
Јавете се
Torbole Casaglia Италија
1032 km
Втора рака
PAMA CENTER PAMA CENTER
more images
2
Јавете се
Torbole Casaglia Италија
1032 km
Втора рака
TOS VANSDORF WHQ 13 CNC TOS VANSDORF WHQ 13 CNC TOS VANSDORF WHQ 13 CNC TOS VANSDORF WHQ 13 CNC
more images
4
Јавете се
Torbole Casaglia Италија
1032 km
2004
Втора рака
 

Искористено Мелници за досадување на маса 120-129mm дијаметар на вретеното

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши