категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Мелници за досадување на маса 120-129mm дијаметар на вретеното користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за дупчење и досадни мелници Мелници за досадување на маса 120-129mm дијаметар на вретеното
Класифицирана реклама
UNION BFP 125 UNION BFP 125 UNION BFP 125 UNION BFP 125 UNION BFP 125
more images
5
Германија Leipzig
1295 km
UNION BFP 125
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Scharmann Opticut FB 75 Scharmann Opticut FB 75 Scharmann Opticut FB 75 Scharmann Opticut FB 75 Scharmann Opticut FB 75 Scharmann Opticut FB 75
more images
6
Германија Dortmund
1547 km
Scharmann Opticut FB 75
1978
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200 BRAGONZI Creusam. 127/200
more images
10
Швајцарија Beringen
1242 km
BRAGONZI Creusam. 127/200
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Мелници за досадување на маса 120-129mm дијаметар на вретеното

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.