Купете Фреза за кревети - уни. Надолжно патување над 4000 mm користени (28)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Фреза Фреза за кревети - уни. Надолжно патување над 4000 mm
Класифицирана реклама
FPT Industrie AREA M FPT Industrie AREA M FPT Industrie AREA M FPT Industrie AREA M FPT Industrie AREA M
more images
5
Чешка република Tschechien
1035 km
FPT Industrie AREA M
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Stockstadt
(Локација на дилерот)
1374 km
KRAFT BFM 4000
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
LAGUN BM 4 LAGUN BM 4 LAGUN BM 4
more images
3
Германија Oberhausen
1581 km
LAGUN BM 4
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AUSTEN AX607 AUSTEN AX607 AUSTEN AX607 AUSTEN AX607 AUSTEN AX607 AUSTEN AX607 AUSTEN AX607 AUSTEN AX607 AUSTEN AX607 AUSTEN AX607
more images
10
Германија Ennepetal
1538 km
AUSTEN AX607
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SHW UniForce 6 Q - Querverfahrbar SHW UniForce 6 Q - Querverfahrbar SHW UniForce 6 Q - Querverfahrbar SHW UniForce 6 Q - Querverfahrbar SHW UniForce 6 Q - Querverfahrbar SHW UniForce 6 Q - Querverfahrbar
more images
6
Германија Ellwangen (Jagst)
1218 km
SHW UniForce 6 Q - Querverfahrbar
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DROOP & REIN FS 120 DROOP & REIN FS 120 DROOP & REIN FS 120 DROOP & REIN FS 120 DROOP & REIN FS 120 DROOP & REIN FS 120
more images
6
Германија Nidderau
(Локација на дилерот)
1380 km
DROOP & REIN FS 120
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JOBS Jomach 16 JOBS Jomach 16 JOBS Jomach 16 JOBS Jomach 16 JOBS Jomach 16 JOBS Jomach 16
more images
6
Чешка република Tschechien
1035 km
JOBS Jomach 16
1992
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CME FCM 9000 Moving Column CME FCM 9000 Moving Column CME FCM 9000 Moving Column CME FCM 9000 Moving Column CME FCM 9000 Moving Column CME FCM 9000 Moving Column CME FCM 9000 Moving Column CME FCM 9000 Moving Column
more images
8
Холандија Zevenbergen
1714 km
CME FCM 9000 Moving Column
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LAGUN BL 4 LAGUN BL 4
more images
2
Германија Oberhausen
1581 km
LAGUN BL 4
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Mecof CS 88 G Mecof CS 88 G Mecof CS 88 G Mecof CS 88 G Mecof CS 88 G Mecof CS 88 G Mecof CS 88 G Mecof CS 88 G
more images
8
Романија București
469 km
Mecof CS 88 G
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MTE KT-4200 MTE KT-4200 MTE KT-4200 MTE KT-4200 MTE KT-4200 MTE KT-4200 MTE KT-4200 MTE KT-4200 MTE KT-4200 MTE KT-4200
more images
10
Германија Hattingen
1554 km
MTE KT-4200
2016
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1583 km
Unisign Univers 5
1997
добро (искористено)
Класифицирана реклама
cmiDURANGO FPF310-5000 cmiDURANGO FPF310-5000 cmiDURANGO FPF310-5000 cmiDURANGO FPF310-5000
more images
4
Шпанија
2137 km
cmiDURANGO FPF310-5000
2019
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HANDTMANN NT 300 / 220 T HANDTMANN NT 300 / 220 T HANDTMANN NT 300 / 220 T HANDTMANN NT 300 / 220 T HANDTMANN NT 300 / 220 T HANDTMANN NT 300 / 220 T HANDTMANN NT 300 / 220 T HANDTMANN NT 300 / 220 T
more images
8
Германија Nidderau
(Локација на дилерот)
1380 km
HANDTMANN NT 300 / 220 T
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Bacau FLP 2200 TF WMW Bacau FLP 2200 TF WMW Bacau FLP 2200 TF WMW Bacau FLP 2200 TF WMW Bacau FLP 2200 TF WMW Bacau FLP 2200 TF
more images
6
Романија Bacău
686 km
WMW Bacau FLP 2200 TF
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHIESS FRORIEP FB180 CNC SCHIESS FRORIEP FB180 CNC SCHIESS FRORIEP FB180 CNC SCHIESS FRORIEP FB180 CNC SCHIESS FRORIEP FB180 CNC SCHIESS FRORIEP FB180 CNC SCHIESS FRORIEP FB180 CNC
more images
7
Словенија Litostrojska Cesta 42, 1000 Ljubljana, Slowenien
765 km
SCHIESS FRORIEP FB180 CNC
1978
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lagun GMB 42E Lagun GMB 42E
more images
2
Шпанија Spanien
2137 km
Lagun GMB 42E
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22
more images
5
Швајцарија Niederdorf
1282 km
Schaublin 22
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nicolas Correa A-30/50 Nicolas Correa A-30/50 Nicolas Correa A-30/50 Nicolas Correa A-30/50 Nicolas Correa A-30/50 Nicolas Correa A-30/50 Nicolas Correa A-30/50 Nicolas Correa A-30/50 Nicolas Correa A-30/50 Nicolas Correa A-30/50 Nicolas Correa A-30/50 Nicolas Correa A-30/50 Nicolas Correa A-30/50
more images
13
Шпанија
2137 km
Nicolas Correa A-30/50
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1229 km
SHW UL6F
1993
добро (искористено)
Класифицирана реклама
UV0868 UV0868 UV0868 UV0868 UV0868 UV0868 UV0868 UV0868 UV0868 UV0868 UV0868 UV0868 UV0868 UV0868 UV0868 UV0868
more images
8
Украина Dnipro
1292 km
UV0868 UV0868
2005
како нов (користен)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1538 km
Liechti Multimill 4000
Втора рака
Класифицирана реклама
Soraluce SL 6000 Soraluce SL 6000 Soraluce SL 6000 Soraluce SL 6000
more images
4
Холандија Haaksbergen
1632 km
Soraluce SL 6000
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2166 km
Soraluce SP8000
2011
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zayer KP 6000 AR Zayer KP 6000 AR Zayer KP 6000 AR Zayer KP 6000 AR Zayer KP 6000 AR Zayer KP 6000 AR Zayer KP 6000 AR Zayer KP 6000 AR
more images
8
Шпанија
2137 km
Zayer KP 6000 AR
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 225 225 225 225 225 225 225 225 225 225
more images
10
Украина Dnipro
1292 km
225
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WALDRICH COBURG - WALDRICH COBURG - WALDRICH COBURG - WALDRICH COBURG - WALDRICH COBURG -
more images
5
Јужна Кореа South Korea
8589 km
WALDRICH COBURG -
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WALDRICH COBURG 14-10FP150NC WALDRICH COBURG 14-10FP150NC WALDRICH COBURG 14-10FP150NC WALDRICH COBURG 14-10FP150NC WALDRICH COBURG 14-10FP150NC
more images
5
Јужна Кореа South Korea
8589 km
WALDRICH COBURG 14-10FP150NC
2017
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се