категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Фреза унив. 400-499mm x-way користени

Машини за обработка на метал и машински алати Фреза Фреза унив. 400-499mm x-way
Класифицирана реклама
SIXIS SIXIS SIXIS SIXIS SIXIS SIXIS
more images
6
Австрија
1021 km
SIXIS
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
8
Германија Oberpframmern
1059 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M
more images
8
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
DECKEL FP4M
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MACMON M 100 MACMON M 100 MACMON M 100 MACMON M 100 MACMON M 100
more images
5
Германија Dreieich
1376 km
MACMON M 100
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Emco C40 Linear Emco C40 Linear Emco C40 Linear Emco C40 Linear Emco C40 Linear Emco C40 Linear Emco C40 Linear
more images
7
Швајцарија Reiden
1260 km
Emco C40 Linear
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Optimum OPTImill MB 4 Optimum OPTImill MB 4 Optimum OPTImill MB 4 Optimum OPTImill MB 4 Optimum OPTImill MB 4 Optimum OPTImill MB 4
more images
6
Германија Erwitte
1511 km
Optimum OPTImill MB 4
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
INTOS FNGJ 32 INTOS FNGJ 32 INTOS FNGJ 32
more images
3
Германија Heilbronn
1290 km
INTOS FNGJ 32
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO
more images
14
Германија Wiefelstede
1648 km
SPIRO VO
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP 3 NC DECKEL FP 3 NC DECKEL FP 3 NC DECKEL FP 3 NC DECKEL FP 3 NC DECKEL FP 3 NC DECKEL FP 3 NC DECKEL FP 3 NC DECKEL FP 3 NC
more images
9
Германија Malsch
1324 km
DECKEL FP 3 NC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
KUNZMANN WF 4/3 TNC 124
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA
more images
6
Швајцарија Reiden
1260 km
Mikron WF 2 SA
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2
more images
9
Германија Hessisch Lichtenau
1410 km
DECKEL FP2
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3
more images
5
Германија Schlüchtern
1350 km
Deckel FP3
1977
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AVIA POLAND FNC 25 AVIA POLAND FNC 25 AVIA POLAND FNC 25 AVIA POLAND FNC 25 AVIA POLAND FNC 25 AVIA POLAND FNC 25 AVIA POLAND FNC 25 AVIA POLAND FNC 25 AVIA POLAND FNC 25 AVIA POLAND FNC 25
more images
10
Швајцарија Novazzano
1127 km
AVIA POLAND FNC 25
1978
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1324 km
KUNZMANN WF 4
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
MEXPOL C 20
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP 2 Deckel FP 2 Deckel FP 2 Deckel FP 2 Deckel FP 2 Deckel FP 2
more images
6
Швајцарија Reiden
1260 km
Deckel FP 2
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF 3S Mikron WF 3S Mikron WF 3S Mikron WF 3S Mikron WF 3S Mikron WF 3S Mikron WF 3S Mikron WF 3S Mikron WF 3S
more images
9
Германија Hessisch Lichtenau
1410 km
Mikron WF 3S
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP3 NC DECKEL FP3 NC DECKEL FP3 NC
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
DECKEL FP3 NC
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP3 DECKEL FP3 DECKEL FP3 DECKEL FP3 DECKEL FP3 DECKEL FP3 DECKEL FP3 DECKEL FP3 DECKEL FP3 DECKEL FP3 DECKEL FP3
more images
11
Швајцарија Novazzano
1127 km
DECKEL FP3
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2
more images
15
Франција Saint-Genix-les-Villages
1369 km
DECKEL FP2
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
AVIA FNC 25 BN
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF 2/3 DP Mikron WF 2/3 DP Mikron WF 2/3 DP Mikron WF 2/3 DP Mikron WF 2/3 DP Mikron WF 2/3 DP Mikron WF 2/3 DP Mikron WF 2/3 DP
more images
8
Швајцарија Reiden
1260 km
Mikron WF 2/3 DP
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP2 Deckel FP2 Deckel FP2 Deckel FP2 Deckel FP2 Deckel FP2 Deckel FP2 Deckel FP2
more images
8
Германија Schlüchtern
1350 km
Deckel FP2
1968
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUNZMANN UF 6 N KUNZMANN UF 6 N KUNZMANN UF 6 N KUNZMANN UF 6 N KUNZMANN UF 6 N KUNZMANN UF 6 N KUNZMANN UF 6 N
more images
7
Германија Mörsdorf
1282 km
KUNZMANN UF 6 N
1972
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dufour Dufour
more images
1
Франција Paris
1718 km
Dufour Dufour
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3
more images
8
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP3
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
THIEL DUPLEX 158
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA
more images
7
Швајцарија Reiden
1260 km
Mikron WF 2 SA
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Fp2 Deckel Fp2 Deckel Fp2 Deckel Fp2 Deckel Fp2 Deckel Fp2 Deckel Fp2
more images
7
Германија Burgoberbach
1215 km
Deckel Fp2
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUNZMANN UF 6 1R (Tisch 860 x 240 mm) KUNZMANN UF 6 1R (Tisch 860 x 240 mm) KUNZMANN UF 6 1R (Tisch 860 x 240 mm)
more images
3
Германија Staufenberg
1426 km
KUNZMANN UF 6 1R (Tisch 860 x 240 mm)
1979
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP2
more images
1
Германија Bruchsal
1326 km
DECKEL FP2
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv
more images
8
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP4 M Aktiv
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AUERBACH FUW 315/8 AUERBACH FUW 315/8 AUERBACH FUW 315/8 AUERBACH FUW 315/8 AUERBACH FUW 315/8 AUERBACH FUW 315/8 AUERBACH FUW 315/8 AUERBACH FUW 315/8 AUERBACH FUW 315/8 AUERBACH FUW 315/8
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
AUERBACH FUW 315/8
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF2 Mikron WF2 Mikron WF2 Mikron WF2 Mikron WF2 Mikron WF2 Mikron WF2 Mikron WF2 Mikron WF2 Mikron WF2 Mikron WF2 Mikron WF2 Mikron WF2 Mikron WF2 Mikron WF2
more images
15
Холандија Varsseveld
1630 km
Mikron WF2
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Iserlohn
1529 km
KUNZMANN UF 6 / 3
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ruhla FUW 250/IV Ruhla FUW 250/IV Ruhla FUW 250/IV Ruhla FUW 250/IV Ruhla FUW 250/IV Ruhla FUW 250/IV
more images
6
Германија Sonneberg
1270 km
Ruhla FUW 250/IV
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF1 Mikron WF1 Mikron WF1 Mikron WF1 Mikron WF1 Mikron WF1 Mikron WF1 Mikron WF1 Mikron WF1 Mikron WF1 Mikron WF1 Mikron WF1 Mikron WF1 Mikron WF1
more images
14
Швајцарија Niederdorf
1282 km
Mikron WF1
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3
more images
8
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP3
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OPTImill MH 22 V OPTImill MH 22 V OPTImill MH 22 V OPTImill MH 22 V
more images
4
Германија Feucht
(Локација на дилерот)
1191 km
OPTImill MH 22 V
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hispano Suiza Geneve Hispano Suiza Geneve Hispano Suiza Geneve Hispano Suiza Geneve Hispano Suiza Geneve Hispano Suiza Geneve Hispano Suiza Geneve
more images
7
Холандија Soerendonk
1638 km
Hispano Suiza Geneve
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22
more images
10
Швајцарија Deitingen
1282 km
Schaublin 22
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP3 Aktiv Deckel FP3 Aktiv Deckel FP3 Aktiv Deckel FP3 Aktiv Deckel FP3 Aktiv Deckel FP3 Aktiv Deckel FP3 Aktiv Deckel FP3 Aktiv
more images
8
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP3 Aktiv
1981
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124
more images
4
Германија Feucht
1191 km
Kunzmann WF 4/3 TNC 124
2008
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP4M Deckel FP4M Deckel FP4M Deckel FP4M Deckel FP4M Deckel FP4M Deckel FP4M
more images
7
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP4M
1984
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv
more images
7
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP4 M Aktiv
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FPM Aktiv Deckel FPM Aktiv Deckel FPM Aktiv Deckel FPM Aktiv Deckel FPM Aktiv Deckel FPM Aktiv Deckel FPM Aktiv
more images
7
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FPM Aktiv
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M
more images
8
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
DECKEL FP4M
1985
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos
more images
9
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP2 stufenlos
1981
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP4M Aktiv Deckel FP4M Aktiv Deckel FP4M Aktiv Deckel FP4M Aktiv Deckel FP4M Aktiv Deckel FP4M Aktiv Deckel FP4M Aktiv
more images
7
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP4M Aktiv
1992
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Фреза унив. 400-499mm x-way

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.