Купете Фреза унив. 400-499mm x-way користени (70)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Фреза Фреза унив. 400-499mm x-way
Класифицирана реклама
more images
8
Германија Oberpframmern
1059 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP 2 DECKEL FP 2 DECKEL FP 2 DECKEL FP 2 DECKEL FP 2 DECKEL FP 2
more images
6
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
DECKEL FP 2
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KUNZMANN WF 4/3 KUNZMANN WF 4/3 KUNZMANN WF 4/3 KUNZMANN WF 4/3
more images
4
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
KUNZMANN WF 4/3
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP4M Deckel FP4M Deckel FP4M Deckel FP4M Deckel FP4M Deckel FP4M Deckel FP4M
more images
7
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP4M
1984
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP3 NC DECKEL FP3 NC DECKEL FP3 NC
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
DECKEL FP3 NC
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP 1 DECKEL FP 1 DECKEL FP 1 DECKEL FP 1 DECKEL FP 1 DECKEL FP 1 DECKEL FP 1 DECKEL FP 1 DECKEL FP 1 DECKEL FP 1
more images
10
Германија Malsch
1324 km
DECKEL FP 1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1324 km
KUNZMANN WF 4
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20 MEXPOL C 20
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
MEXPOL C 20
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP 2 Aktiv / TNC 113 DECKEL FP 2 Aktiv / TNC 113 DECKEL FP 2 Aktiv / TNC 113 DECKEL FP 2 Aktiv / TNC 113 DECKEL FP 2 Aktiv / TNC 113 DECKEL FP 2 Aktiv / TNC 113 DECKEL FP 2 Aktiv / TNC 113
more images
7
Германија Bünde
1542 km
DECKEL FP 2 Aktiv / TNC 113
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP2 Aktiv Deckel FP2 Aktiv Deckel FP2 Aktiv Deckel FP2 Aktiv Deckel FP2 Aktiv Deckel FP2 Aktiv Deckel FP2 Aktiv
more images
7
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP2 Aktiv
1980
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA Mikron WF2 SA
more images
8
Швајцарија Pratteln
1293 km
Mikron WF2 SA
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124
more images
5
Германија Feucht
1191 km
Kunzmann WF 4/3 TNC 124
2008
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
SIXIS SIXIS SIXIS SIXIS SIXIS SIXIS
more images
6
Австрија
1021 km
SIXIS
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158 THIEL DUPLEX 158
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
THIEL DUPLEX 158
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ruhla FUW 250 / IV Ruhla FUW 250 / IV Ruhla FUW 250 / IV Ruhla FUW 250 / IV Ruhla FUW 250 / IV Ruhla FUW 250 / IV Ruhla FUW 250 / IV Ruhla FUW 250 / IV Ruhla FUW 250 / IV
more images
9
Германија Flensburg
1725 km
Ruhla FUW 250 / IV
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO EMCOMAT FB-450 EMCO EMCOMAT FB-450 EMCO EMCOMAT FB-450 EMCO EMCOMAT FB-450 EMCO EMCOMAT FB-450 EMCO EMCOMAT FB-450 EMCO EMCOMAT FB-450
more images
7
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
EMCO EMCOMAT FB-450
2015
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF 3S Mikron WF 3S Mikron WF 3S Mikron WF 3S Mikron WF 3S Mikron WF 3S Mikron WF 3S Mikron WF 3S Mikron WF 3S
more images
9
Германија Hessisch Lichtenau
1410 km
Mikron WF 3S
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124 Kunzmann WF 4/3 TNC 124
more images
6
Германија Feucht
1191 km
Kunzmann WF 4/3 TNC 124
2002
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUNZMANN UF 6 1R (X=400 mm) KUNZMANN UF 6 1R (X=400 mm) KUNZMANN UF 6 1R (X=400 mm) KUNZMANN UF 6 1R (X=400 mm)
more images
4
Германија Staufenberg
1426 km
KUNZMANN UF 6 1R (X=400 mm)
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN AVIA FNC 25 BN
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
AVIA FNC 25 BN
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M
more images
12
Холандија Heeze
1641 km
DECKEL FP4M
1985
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3
more images
8
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP3
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
7
Германија Denkingen
1254 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1324 km
DECKEL FP 3 NC
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
AVIA FNC 25 (X=400 mm) AVIA FNC 25 (X=400 mm)
more images
2
Германија Kassel
1433 km
AVIA FNC 25 (X=400 mm)
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124 KUNZMANN WF 4/3 TNC 124
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
KUNZMANN WF 4/3 TNC 124
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS FNGJ 20 TOS FNGJ 20 TOS FNGJ 20 TOS FNGJ 20 TOS FNGJ 20 TOS FNGJ 20 TOS FNGJ 20 TOS FNGJ 20 TOS FNGJ 20 TOS FNGJ 20 TOS FNGJ 20
more images
11
Полска Zielona Góra
1243 km
TOS FNGJ 20
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3
more images
8
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP3
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MACMON M 100 MACMON M 100 MACMON M 100 MACMON M 100 MACMON M 100
more images
5
Германија Dreieich
1376 km
MACMON M 100
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 FPA-3 FPA-3 FPA-3
more images
3
Германија Wetzlar
1426 km
FPA-3
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH WF 5 (X=400 mm) mit Digitalanzeige KNUTH WF 5 (X=400 mm) mit Digitalanzeige KNUTH WF 5 (X=400 mm) mit Digitalanzeige
more images
3
Германија Staufenberg
1426 km
KNUTH WF 5 (X=400 mm) mit Digitalanzeige
1996
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AVIA FNC 25D3 AVIA FNC 25D3 AVIA FNC 25D3 AVIA FNC 25D3 AVIA FNC 25D3 AVIA FNC 25D3
more images
6
Германија Willich
1579 km
AVIA FNC 25D3
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO SPIRO VO
more images
14
Германија Wiefelstede
1648 km
SPIRO VO
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3
more images
8
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP3
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2 DECKEL FP2
more images
15
Франција Saint-Genix-les-Villages
1369 km
DECKEL FP2
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 FPA-2
more images
1
Германија Wetzlar
1426 km
FPA-2
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
OPTImill MH 22 V OPTImill MH 22 V OPTImill MH 22 V OPTImill MH 22 V
more images
4
Германија Feucht
(Локација на дилерот)
1191 km
OPTImill MH 22 V
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22 Schaublin 22
more images
7
Германија Oberpframmern
1059 km
Schaublin 22
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heckler & Koch AM 442 Heckler & Koch AM 442 Heckler & Koch AM 442 Heckler & Koch AM 442 Heckler & Koch AM 442 Heckler & Koch AM 442 Heckler & Koch AM 442
more images
7
Германија Düsseldorf
1558 km
Heckler & Koch AM 442
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3
more images
8
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP3
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA Mikron WF 2 SA
more images
6
Швајцарија Reiden
1260 km
Mikron WF 2 SA
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M DECKEL FP4M
more images
8
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
DECKEL FP4M
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF 2/3 DP Mikron WF 2/3 DP Mikron WF 2/3 DP Mikron WF 2/3 DP Mikron WF 2/3 DP Mikron WF 2/3 DP Mikron WF 2/3 DP Mikron WF 2/3 DP
more images
8
Швајцарија Reiden
1260 km
Mikron WF 2/3 DP
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF 2 Mikron WF 2 Mikron WF 2 Mikron WF 2 Mikron WF 2 Mikron WF 2 Mikron WF 2 Mikron WF 2 Mikron WF 2
more images
9
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Mikron WF 2
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP4M Aktiv Deckel FP4M Aktiv Deckel FP4M Aktiv Deckel FP4M Aktiv Deckel FP4M Aktiv Deckel FP4M Aktiv Deckel FP4M Aktiv
more images
7
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP4M Aktiv
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3 Deckel FP3
more images
8
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP3
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kunzmann WF4/3 Kunzmann WF4/3 Kunzmann WF4/3 Kunzmann WF4/3 Kunzmann WF4/3 Kunzmann WF4/3 Kunzmann WF4/3 Kunzmann WF4/3 Kunzmann WF4/3
more images
9
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Kunzmann WF4/3
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv Deckel FP4 M Aktiv
more images
7
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP4 M Aktiv
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP3 Aktiv Deckel FP3 Aktiv Deckel FP3 Aktiv Deckel FP3 Aktiv Deckel FP3 Aktiv Deckel FP3 Aktiv
more images
6
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP3 Aktiv
1982
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos Deckel FP2 stufenlos
more images
9
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Deckel FP2 stufenlos
1981
многу добро (користено)
Јавете се