Купете Портални фрези користени (118)

  • Подреди резултати

  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Фреза Портални фрези
аукција
 Fooke Endura
 Fooke Endura
 Fooke Endura
 Fooke Endura
 Fooke Endura
 Fooke Endura
 Fooke Endura
завршува во 
 Т   часови   Мин   Сек  Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen
1.531 km


FookeEndura

buyer-protection
Класифицирана реклама
 STANKO 6625Y
 STANKO 6625Y
 STANKO 6625Y
 STANKO 6625Y
 STANKO 6625Y
 STANKO 6625Y
 STANKO 6625Y
 STANKO 6625Y
 STANKO 6625Y
 STANKO 6625Y
 STANKO 6625Y
 STANKO 6625Y
more images
Бугарија Pleven
310 km


STANKO6625Y

Јавете се
Класифицирана реклама
 ZAYER TEBAS-5000
 ZAYER TEBAS-5000
 ZAYER TEBAS-5000
 ZAYER TEBAS-5000
more images
Германија Lauchheim
1.209 km


ZAYERTEBAS-5000

Потврден дилер
Јавете се
аукција
 ZIMMERMANN FZ33
 ZIMMERMANN FZ33
 ZIMMERMANN FZ33
 ZIMMERMANN FZ33
 ZIMMERMANN FZ33
 ZIMMERMANN FZ33
Германија Ostrach
1.205 km


ZIMMERMANNFZ33

Потврден дилер
Класифицирана реклама
 CORREA PANTERA
 CORREA PANTERA
 CORREA PANTERA
 CORREA PANTERA
 CORREA PANTERA
 CORREA PANTERA
 CORREA PANTERA
 CORREA PANTERA
 CORREA PANTERA
 CORREA PANTERA
more images
Австрија Ladis
1.369 km


CORREAPANTERA

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 KOLB Varimat VD 2000
 KOLB Varimat VD 2000
 KOLB Varimat VD 2000
 KOLB Varimat VD 2000
 KOLB Varimat VD 2000
 KOLB Varimat VD 2000
 KOLB Varimat VD 2000
 KOLB Varimat VD 2000
more images
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km


KOLBVarimat VD 2000

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Fanum Lambda GT
 Fanum Lambda GT
 Fanum Lambda GT
 Fanum Lambda GT
 Fanum Lambda GT
more images
Германија Baienfurt
1.178 km


FanumLambda GT

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250
 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250
 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250
 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250
 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250
 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250
 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250
 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250
more images
Словенија Litostrojska Cesta 42, 1000 Ljubljana, Slowenien
765 km


Waldrich SiegenPF-H-75-1S-250

Јавете се
Класифицирана реклама
 KOLB Cubimat VC 2500 x 4500mm
 KOLB Cubimat VC 2500 x 4500mm
 KOLB Cubimat VC 2500 x 4500mm
 KOLB Cubimat VC 2500 x 4500mm
 KOLB Cubimat VC 2500 x 4500mm
 KOLB Cubimat VC 2500 x 4500mm
 KOLB Cubimat VC 2500 x 4500mm
 KOLB Cubimat VC 2500 x 4500mm
 KOLB Cubimat VC 2500 x 4500mm
 KOLB Cubimat VC 2500 x 4500mm
more images
Германија Ingolstadt
1.134 km


KOLBCubimat VC 2500 x 4500mm

Јавете се
Класифицирана реклама
 JOBS Jomach 16,28044
 JOBS Jomach 16,28044
 JOBS Jomach 16,28044
 JOBS Jomach 16,28044
 JOBS Jomach 16,28044
more images
Чешка република U Zoologické zahrady 476/45, 635 00 Brno-Bystrc, Česko
940 km


JOBSJomach 16,28044

Јавете се
Класифицирана реклама
 WALDRICH-COBURG POWERTEC 4000 AP
 WALDRICH-COBURG POWERTEC 4000 AP
 WALDRICH-COBURG POWERTEC 4000 AP
 WALDRICH-COBURG POWERTEC 4000 AP
 WALDRICH-COBURG POWERTEC 4000 AP
 WALDRICH-COBURG POWERTEC 4000 AP
 WALDRICH-COBURG POWERTEC 4000 AP
 WALDRICH-COBURG POWERTEC 4000 AP
 WALDRICH-COBURG POWERTEC 4000 AP
more images
Австрија Ladis
1.369 km


WALDRICH-COBURGPOWERTEC 4000 AP

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 DOMINANT CNC ADF1208
 DOMINANT CNC ADF1208
 DOMINANT CNC ADF1208
 DOMINANT CNC ADF1208
 DOMINANT CNC ADF1208
 DOMINANT CNC ADF1208
 DOMINANT CNC ADF1208
 DOMINANT CNC ADF1208
 DOMINANT CNC ADF1208
 DOMINANT CNC ADF1208
 DOMINANT CNC ADF1208
 DOMINANT CNC ADF1208
 DOMINANT CNC ADF1208
 DOMINANT CNC ADF1208
 DOMINANT CNC ADF1208
more images
Украина Біла Церква
1.117 km


DOMINANT CNCADF1208

Јавете се
Класифицирана реклама
 isel Germany PREMIUM 5030
 isel Germany PREMIUM 5030
 isel Germany PREMIUM 5030
 isel Germany PREMIUM 5030
more images
Германија Eichenzell
1.352 km


isel GermanyPREMIUM 5030

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 NCT KAFO BMC2015
 NCT KAFO BMC2015
 NCT KAFO BMC2015
more images
Унгарија Székesfehérvár
672 km


NCT KAFOBMC2015

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
 KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
 KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
 KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
 KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
 KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
 KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
 KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
 KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
 KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
 KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
 KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
 KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
 KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
more images
Германија Halberstadt
1.403 km


KOLB KLUEPPELBERGCubimat YC 2000

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 WALDRICH-COBURG MULTITEC 2500 AP
 WALDRICH-COBURG MULTITEC 2500 AP
 WALDRICH-COBURG MULTITEC 2500 AP
 WALDRICH-COBURG MULTITEC 2500 AP
 WALDRICH-COBURG MULTITEC 2500 AP
 WALDRICH-COBURG MULTITEC 2500 AP
 WALDRICH-COBURG MULTITEC 2500 AP
 WALDRICH-COBURG MULTITEC 2500 AP
 WALDRICH-COBURG MULTITEC 2500 AP
more images
Австрија Ladis
1.369 km


WALDRICH-COBURGMULTITEC 2500 AP

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 isel Germany OverHead
 isel Germany OverHead
 isel Germany OverHead
more images
Германија Eichenzell
1.352 km


isel GermanyOverHead

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 INGERSOLL-BOHLE
 INGERSOLL-BOHLE
 INGERSOLL-BOHLE
 INGERSOLL-BOHLE
more images
Австрија Ladis
1.369 km


INGERSOLL-BOHLE

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 isel Germany CNC MASCHINE IMG 5030
 isel Germany CNC MASCHINE IMG 5030
more images
Германија Eichenzell
1.352 km


isel GermanyCNC MASCHINE IMG 5030

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 WALDRICH-COBURG Valutec
 WALDRICH-COBURG Valutec
 WALDRICH-COBURG Valutec
 WALDRICH-COBURG Valutec
 WALDRICH-COBURG Valutec
 WALDRICH-COBURG Valutec
 WALDRICH-COBURG Valutec
 WALDRICH-COBURG Valutec
 WALDRICH-COBURG Valutec
more images
Австрија Ladis
1.369 km


WALDRICH-COBURGValutec

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 isel Germany OverHead M 5050 A
 isel Germany OverHead M 5050 A
 isel Germany OverHead M 5050 A
 isel Germany OverHead M 5050 A
more images
Германија Eichenzell
1.352 km


isel GermanyOverHead M 5050 A

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 isel Germany iMG 1510 X5
 isel Germany iMG 1510 X5
 isel Germany iMG 1510 X5
 isel Germany iMG 1510 X5
 isel Germany iMG 1510 X5
more images
Германија Eichenzell
1.352 km


isel GermanyiMG 1510 X5

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 isel Germany Flatcom XL 142/162
more images
Германија Eiterfeld
1.369 km


isel GermanyFlatcom XL 142/162

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 isel Germany EuroMod MP65 - Top ausgestattet
more images
Германија Eiterfeld
1.369 km


isel GermanyEuroMod MP65 - Top ausgestattet

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 isel Germany OverHead - Sondermaschine (Basis M20)
 isel Germany OverHead - Sondermaschine (Basis M20)
 isel Germany OverHead - Sondermaschine (Basis M20)
more images
Германија Eiterfeld
1.369 km


isel GermanyOverHead - Sondermaschine (Basis M20)

Потврден дилер
Јавете се