Купете Портални фрези користени (117)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Фреза Портални фрези
Класифицирана реклама
UNISIGN UNIPORT 7 UNISIGN UNIPORT 7 UNISIGN UNIPORT 7 UNISIGN UNIPORT 7 UNISIGN UNIPORT 7 UNISIGN UNIPORT 7
more images
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1.189 km
UNISIGN UNIPORT 7
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS FREV 12x40A INV 27369 TOS FREV 12x40A INV 27369 TOS FREV 12x40A INV 27369 TOS FREV 12x40A INV 27369
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
TOS FREV 12x40A INV 27369
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Gera
1.270 km
WALDRICH-SIEGEN PF-H-100 1-325/275 x 15.700
Јавете се
Класифицирана реклама
WALDRICH COBURG 17-10GMF450 NC WALDRICH COBURG 17-10GMF450 NC WALDRICH COBURG 17-10GMF450 NC WALDRICH COBURG 17-10GMF450 NC WALDRICH COBURG 17-10GMF450 NC WALDRICH COBURG 17-10GMF450 NC WALDRICH COBURG 17-10GMF450 NC
more images
Словенија Kotlje 329, 2394 Kotlje, Slovenija
768 km
WALDRICH COBURG 17-10GMF450 NC
Јавете се
Класифицирана реклама
NICOLAS CORREA FP 30/30 ATC
more images
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1.209 km
NICOLAS CORREA FP 30/30 ATC
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Salzano
890 km
PROMAC ZEPHYR VTR-D
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eichenzell
1.352 km
isel Germany EUROMOD®-MP
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Halberstadt
1.403 km
KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
Јавете се
Класифицирана реклама
HARTFORD HB 3190 HARTFORD HB 3190 HARTFORD HB 3190 HARTFORD HB 3190 HARTFORD HB 3190 HARTFORD HB 3190 HARTFORD HB 3190
more images
Германија Schwäbisch Gmünd
1.228 km
HARTFORD HB 3190
Јавете се
Класифицирана реклама
ZAYER Memphis-U 9000 ZAYER Memphis-U 9000 ZAYER Memphis-U 9000 ZAYER Memphis-U 9000 ZAYER Memphis-U 9000 ZAYER Memphis-U 9000 ZAYER Memphis-U 9000 ZAYER Memphis-U 9000 ZAYER Memphis-U 9000 ZAYER Memphis-U 9000
more images
Германија Werksstandort NRW
1.531 km
ZAYER Memphis-U 9000
Јавете се
Класифицирана реклама
CORREA FP 50-80 CORREA FP 50-80 CORREA FP 50-80 CORREA FP 50-80 CORREA FP 50-80 CORREA FP 50-80
more images
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1.209 km
CORREA FP 50-80
Јавете се
Класифицирана реклама
PROMAC SHARAV HGVT 4.0 PROMAC SHARAV HGVT 4.0 PROMAC SHARAV HGVT 4.0 PROMAC SHARAV HGVT 4.0 PROMAC SHARAV HGVT 4.0 PROMAC SHARAV HGVT 4.0 PROMAC SHARAV HGVT 4.0 PROMAC SHARAV HGVT 4.0
more images
Италија Salzano
890 km
PROMAC SHARAV HGVT 4.0
Јавете се
Класифицирана реклама
isel Germany OverHead isel Germany OverHead isel Germany OverHead isel Germany OverHead
more images
Германија Eichenzell
1.352 km
isel Germany OverHead
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Грција Ιερισσός
224 km
Јавете се
Класифицирана реклама
Fermat GMB 2560 CNC Fermat GMB 2560 CNC Fermat GMB 2560 CNC Fermat GMB 2560 CNC Fermat GMB 2560 CNC Fermat GMB 2560 CNC Fermat GMB 2560 CNC Fermat GMB 2560 CNC Fermat GMB 2560 CNC Fermat GMB 2560 CNC Fermat GMB 2560 CNC Fermat GMB 2560 CNC Fermat GMB 2560 CNC Fermat GMB 2560 CNC
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Fermat GMB 2560 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
Styrotec FS10 ST Styrotec FS10 ST Styrotec FS10 ST Styrotec FS10 ST
more images
Германија Baienfurt
1.178 km
Styrotec FS10 ST
Јавете се
Класифицирана реклама
TRIMILL VF3016 TRIMILL VF3016 TRIMILL VF3016 TRIMILL VF3016 TRIMILL VF3016
more images
Германија Kleinostheim
1.354 km
TRIMILL VF3016
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Salzano
890 km
PROMAC SHARAV GVT
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eichenzell
1.352 km
isel Germany Serie iMG 1010
Јавете се
Класифицирана реклама
HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF
more images
Германија Deutschland
1.369 km
HEYLIGENSTAEDT Heynumill 2700-PF
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Deutschland
1.369 km
KRAFT VM-2018B
Јавете се
Класифицирана реклама
Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250 Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250
more images
Словенија Litostrojska Cesta 42, 1000 Ljubljana, Slowenien
765 km
Waldrich Siegen PF-H-75-1S-250
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER ROUTERMAX ATC 2130 DELUXE WINTER ROUTERMAX ATC 2130 DELUXE WINTER ROUTERMAX ATC 2130 DELUXE WINTER ROUTERMAX ATC 2130 DELUXE WINTER ROUTERMAX ATC 2130 DELUXE WINTER ROUTERMAX ATC 2130 DELUXE WINTER ROUTERMAX ATC 2130 DELUXE
more images
Германија Bünde
1.542 km
WINTER ROUTERMAX ATC 2130 DELUXE
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Salzano
890 km
PROMAC ETESIAN THMC 1.4
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
isel Germany PREMIUM 5030 isel Germany PREMIUM 5030 isel Germany PREMIUM 5030
more images
Германија Eichenzell
1.352 km
isel Germany PREMIUM 5030
Јавете се
Класифицирана реклама
V-TEC SF 3123
more images
Германија Witten
(Локација на дилерот)
1.547 km
V-TEC SF 3123
Јавете се
Класифицирана реклама
Zimmermann FZ30 Zimmermann FZ30 Zimmermann FZ30 Zimmermann FZ30 Zimmermann FZ30 Zimmermann FZ30
more images
Германија Baienfurt
1.178 km
Zimmermann FZ30
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12 TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12 TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12 TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12 TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12 TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12 TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12 TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12 TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12 TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12 TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12 TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12 TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12 TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12 TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12
more images
Германија Celle
1.505 km
TOS KUŘIM FRFQ 250 VR/A12
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Stockstadt am Rhein
1.374 km
KRAFT/Skymaster VF1615A (Highspeed)
Јавете се
Класифицирана реклама
PROMAC ZEPHYR V 1.4 PROMAC ZEPHYR V 1.4 PROMAC ZEPHYR V 1.4 PROMAC ZEPHYR V 1.4 PROMAC ZEPHYR V 1.4 PROMAC ZEPHYR V 1.4
more images
Италија Salzano
890 km
PROMAC ZEPHYR V 1.4
Јавете се
Класифицирана реклама
isel Germany iMG 1510 X5 isel Germany iMG 1510 X5 isel Germany iMG 1510 X5 isel Germany iMG 1510 X5 isel Germany iMG 1510 X5
more images
Германија Eichenzell
1.352 km
isel Germany iMG 1510 X5
Јавете се
Класифицирана реклама
V-TEC SF 2120 V-TEC SF 2120 V-TEC SF 2120
more images
Германија Witten
(Локација на дилерот)
1.547 km
V-TEC SF 2120
Јавете се
Класифицирана реклама
Bornemann BW8040 Bornemann BW8040 Bornemann BW8040 Bornemann BW8040 Bornemann BW8040 Bornemann BW8040 Bornemann BW8040 Bornemann BW8040
more images
Германија Baienfurt
1.178 km
Bornemann BW8040
Јавете се
Класифицирана реклама
MTorres MGP-51350-TT MTorres MGP-51350-TT MTorres MGP-51350-TT MTorres MGP-51350-TT MTorres MGP-51350-TT MTorres MGP-51350-TT MTorres MGP-51350-TT MTorres MGP-51350-TT MTorres MGP-51350-TT MTorres MGP-51350-TT MTorres MGP-51350-TT MTorres MGP-51350-TT
more images
Германија Celle
1.505 km
MTorres MGP-51350-TT
Јавете се
Класифицирана реклама
promac 214AB promac 214AB
more images
Франција Vitry-sur-Seine
1.708 km
promac 214AB
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Salzano
890 km
PROMAC LEVANTE GTR 1.2
Јавете се
Класифицирана реклама
BRETON MATRIX 1300 2T BRETON MATRIX 1300 2T BRETON MATRIX 1300 2T BRETON MATRIX 1300 2T BRETON MATRIX 1300 2T
more images
Австрија Gewerbepark, 5102, Österreich
980 km
BRETON MATRIX 1300 2T
Јавете се
Класифицирана реклама
STARVISION DX-Baureihe STARVISION DX-Baureihe
more images
Германија Oberhausen
1.581 km
STARVISION DX-Baureihe
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Droop & Rein, Heidenhain 5000x3900x2000, iTNC 530
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Celle
1.508 km
Forest Liné Minumac TH Linear
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS 3000 TOS 3000 TOS 3000 TOS 3000
more images
Грција Doxato/Drama
217 km
TOS 3000
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Siegen
1.474 km
Reichenbacher Hamuel Shape 2000 - 5 axis
Јавете се
Класифицирана реклама
WALDRICH-COBURG 14-10 FP200NC WALDRICH-COBURG 14-10 FP200NC WALDRICH-COBURG 14-10 FP200NC WALDRICH-COBURG 14-10 FP200NC WALDRICH-COBURG 14-10 FP200NC WALDRICH-COBURG 14-10 FP200NC WALDRICH-COBURG 14-10 FP200NC WALDRICH-COBURG 14-10 FP200NC WALDRICH-COBURG 14-10 FP200NC WALDRICH-COBURG 14-10 FP200NC
more images
Германија Deutschland
1.369 km
WALDRICH-COBURG 14-10 FP200NC
Јавете се
Класифицирана реклама
STARVISION FG-Baureihe STARVISION FG-Baureihe STARVISION FG-Baureihe
more images
Германија Oberhausen
1.581 km
STARVISION FG-Baureihe
Јавете се
Класифицирана реклама
WALDRICH COBURG 17-10 -275 CNC x 4.000 (3P) WALDRICH COBURG 17-10 -275 CNC x 4.000 (3P) WALDRICH COBURG 17-10 -275 CNC x 4.000 (3P) WALDRICH COBURG 17-10 -275 CNC x 4.000 (3P) WALDRICH COBURG 17-10 -275 CNC x 4.000 (3P) WALDRICH COBURG 17-10 -275 CNC x 4.000 (3P) WALDRICH COBURG 17-10 -275 CNC x 4.000 (3P) WALDRICH COBURG 17-10 -275 CNC x 4.000 (3P) WALDRICH COBURG 17-10 -275 CNC x 4.000 (3P)
more images
Германија Freudenberg
1.480 km
WALDRICH COBURG 17-10 -275 CNC x 4.000 (3P)
Јавете се
Класифицирана реклама
Correa Milling machine CORREA FP40/50 - 8920106FP40/50 Correa Milling machine CORREA FP40/50 - 8920106FP40/50 Correa Milling machine CORREA FP40/50 - 8920106FP40/50 Correa Milling machine CORREA FP40/50 - 8920106FP40/50 Correa Milling machine CORREA FP40/50 - 8920106FP40/50 Correa Milling machine CORREA FP40/50 - 8920106FP40/50 Correa Milling machine CORREA FP40/50 - 8920106FP40/50 Correa Milling machine CORREA FP40/50 - 8920106FP40/50 Correa Milling machine CORREA FP40/50 - 8920106FP40/50 Correa Milling machine CORREA FP40/50 - 8920106FP40/50
more images
Шпанија Burgos
(Локација на дилерот)
2.101 km
Correa Milling machine CORREA FP40/50 - 8920106FP40/50
Јавете се
Класифицирана реклама
BONARDI I.M.M.U. BONARDI I.M.M.U. BONARDI I.M.M.U. BONARDI I.M.M.U. BONARDI I.M.M.U. BONARDI I.M.M.U. BONARDI I.M.M.U. BONARDI I.M.M.U. BONARDI I.M.M.U.
more images
Грција Agios Athanasios
217 km
BONARDI I.M.M.U.
Јавете се
Класифицирана реклама
Styrotec FS10 dynamic Styrotec FS10 dynamic Styrotec FS10 dynamic Styrotec FS10 dynamic Styrotec FS10 dynamic
more images
Германија Baienfurt
1.178 km
Styrotec FS10 dynamic
Јавете се
Класифицирана реклама
WALDRICH SIEGEN V/H – FR - 275/160/250 x 400 (2) WALDRICH SIEGEN V/H – FR - 275/160/250 x 400 (2) WALDRICH SIEGEN V/H – FR - 275/160/250 x 400 (2) WALDRICH SIEGEN V/H – FR - 275/160/250 x 400 (2) WALDRICH SIEGEN V/H – FR - 275/160/250 x 400 (2) WALDRICH SIEGEN V/H – FR - 275/160/250 x 400 (2) WALDRICH SIEGEN V/H – FR - 275/160/250 x 400 (2)
more images
Германија Freudenberg
1.480 km
WALDRICH SIEGEN V/H – FR - 275/160/250 x 400 (2)
Јавете се
Класифицирана реклама
F. Zimmermann FZU F. Zimmermann FZU F. Zimmermann FZU F. Zimmermann FZU F. Zimmermann FZU F. Zimmermann FZU
more images
Германија Baienfurt
1.178 km
F. Zimmermann FZU
Јавете се