категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за дупчење на столбови од капацитет за дупчење од 50 mm користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за дупчење и досадни мелници Машини за дупчење на столбови од капацитет за дупчење од 50 mm
Класифицирана реклама
ALZMETALL AB 5/S ALZMETALL AB 5/S ALZMETALL AB 5/S ALZMETALL AB 5/S ALZMETALL AB 5/S
more images
5
Германија Bühl
1323 km
ALZMETALL AB 5/S
1956
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Alzmetall AB 5/S
more images
1
Швајцарија Reiden
1260 km
Alzmetall AB 5/S
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
ALZMETALL AX 4 iTRONIC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
EPPLE SB 60 EV EPPLE SB 60 EV EPPLE SB 60 EV
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
EPPLE SB 60 EV
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50
more images
9
Чешка република Slapy
1028 km
MAS Kovosvit VO 50
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HUVEMA HU 050 A HUVEMA HU 050 A HUVEMA HU 050 A HUVEMA HU 050 A HUVEMA HU 050 A HUVEMA HU 050 A
more images
6
Германија Bünde
1542 km
HUVEMA HU 050 A
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO THI 50
more images
1
Германија Witten
1548 km
ERLO THI 50
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Kolb MK4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AX 4 SV ALZMETALL AX 4 SV ALZMETALL AX 4 SV ALZMETALL AX 4 SV ALZMETALL AX 4 SV
more images
5
Германија Ahaus
1612 km
ALZMETALL AX 4 SV
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION BS 50 stufenlose Drehz., aut.Vorschübe IXION BS 50 stufenlose Drehz., aut.Vorschübe IXION BS 50 stufenlose Drehz., aut.Vorschübe
more images
3
Германија Staufenberg
1426 km
IXION BS 50 stufenlose Drehz., aut.Vorschübe
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION , BS 50 RVST MAXION , BS 50 RVST MAXION , BS 50 RVST
more images
3
Германија Schwabach
1195 km
MAXION , BS 50 RVST
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT SB P50 STG MV (NEU ab Werk)
more images
1
Германија Lüdenscheid
1515 km
FLOTT SB P50 STG MV (NEU ab Werk)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL ALZSTAR 40 iTRONIC - V
more images
1
Германија Niederlangen
1656 km
ALZMETALL ALZSTAR 40 iTRONIC - V
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO TCA 70 ERLO TCA 70 ERLO TCA 70
more images
3
Германија Ennepetal
1538 km
ERLO TCA 70
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AB 50 SV ALZMETALL AB 50 SV ALZMETALL AB 50 SV ALZMETALL AB 50 SV ALZMETALL AB 50 SV ALZMETALL AB 50 SV ALZMETALL AB 50 SV
more images
7
Германија Ahaus
1612 km
ALZMETALL AB 50 SV
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FRITZ HECKERT BK 50 AI FRITZ HECKERT BK 50 AI FRITZ HECKERT BK 50 AI FRITZ HECKERT BK 50 AI FRITZ HECKERT BK 50 AI
more images
5
Германија Dieburg
1359 km
FRITZ HECKERT BK 50 AI
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEBO Gradua 60
more images
1
Германија Goldenstedt
(Локација на дилерот)
1595 km
WEBO Gradua 60
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gillardon GB 50 V Gillardon GB 50 V Gillardon GB 50 V Gillardon GB 50 V Gillardon GB 50 V
more images
5
Германија Bruchsal
1326 km
Gillardon GB 50 V
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC ALZMETALL AX 4 iTRONIC
more images
10
Германија Niederlangen
1656 km
ALZMETALL AX 4 iTRONIC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ERLO TCA 60 ERLO TCA 60 ERLO TCA 60
more images
3
Германија Ennepetal
1538 km
ERLO TCA 60
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AB 40 SV
more images
1
Германија Ahaus
1612 km
ALZMETALL AB 40 SV
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS VO 50 - 1250 MAS VO 50 - 1250 MAS VO 50 - 1250 MAS VO 50 - 1250 MAS VO 50 - 1250
more images
5
Словачка Rožňava
790 km
MAS VO 50 - 1250
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AB6 ALZMETALL AB6 ALZMETALL AB6 ALZMETALL AB6 ALZMETALL AB6 ALZMETALL AB6 ALZMETALL AB6 ALZMETALL AB6 ALZMETALL AB6 ALZMETALL AB6
more images
10
Швајцарија Beringen
1242 km
ALZMETALL AB6
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Optimum Optidrill B 50 GSM
more images
1
Германија Bitburg
1498 km
Optimum Optidrill B 50 GSM
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL ALZSTAR 30 iTRONIC
more images
1
Германија Niederlangen
1656 km
ALZMETALL ALZSTAR 30 iTRONIC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WEBO GRADUA 50 (MK 4)
more images
1
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
WEBO GRADUA 50 (MK 4)
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO GB 50 NC Vario BERNARDO GB 50 NC Vario BERNARDO GB 50 NC Vario BERNARDO GB 50 NC Vario BERNARDO GB 50 NC Vario BERNARDO GB 50 NC Vario BERNARDO GB 50 NC Vario BERNARDO GB 50 NC Vario BERNARDO GB 50 NC Vario BERNARDO GB 50 NC Vario
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO GB 50 NC Vario
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBOGA E 1250 (GSM 6012) ARBOGA E 1250 (GSM 6012) ARBOGA E 1250 (GSM 6012)
more images
3
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
ARBOGA E 1250 (GSM 6012)
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AB 5 SV ALZMETALL AB 5 SV ALZMETALL AB 5 SV
more images
3
Германија Mühlheim am Main
1374 km
ALZMETALL AB 5 SV
1970
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AB 50 S ALZMETALL AB 50 S ALZMETALL AB 50 S ALZMETALL AB 50 S ALZMETALL AB 50 S ALZMETALL AB 50 S ALZMETALL AB 50 S ALZMETALL AB 50 S
more images
8
Германија Rödermark
1365 km
ALZMETALL AB 50 S
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION BS 35 ST G MAXION BS 35 ST G MAXION BS 35 ST G MAXION BS 35 ST G MAXION BS 35 ST G MAXION BS 35 ST G
more images
6
Германија Niederlangen
1656 km
MAXION BS 35 ST G
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GILLARDON GB 50 V mit Gewindebohren GILLARDON GB 50 V mit Gewindebohren GILLARDON GB 50 V mit Gewindebohren GILLARDON GB 50 V mit Gewindebohren GILLARDON GB 50 V mit Gewindebohren GILLARDON GB 50 V mit Gewindebohren GILLARDON GB 50 V mit Gewindebohren
more images
7
Германија Kassel
1433 km
GILLARDON GB 50 V mit Gewindebohren
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IBARMIA IBERDRILL B 60
more images
1
Германија Niederlangen
1656 km
IBARMIA IBERDRILL B 60
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IBERDRILL BC-50 VE IBERDRILL BC-50 VE IBERDRILL BC-50 VE IBERDRILL BC-50 VE IBERDRILL BC-50 VE IBERDRILL BC-50 VE IBERDRILL BC-50 VE
more images
7
Германија Mudersbach
1473 km
IBERDRILL BC-50 VE
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IBARMIA B70P IBARMIA B70P IBARMIA B70P IBARMIA B70P IBARMIA B70P IBARMIA B70P IBARMIA B70P IBARMIA B70P IBARMIA B70P IBARMIA B70P IBARMIA B70P IBARMIA B70P IBARMIA B70P IBARMIA B70P IBARMIA B70P
more images
15
Шпанија Balaguer
1735 km
IBARMIA B70P
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen KSB 63B
more images
1
Германија Wasbek
1640 km
KNUTH Werkzeugmaschinen KSB 63B
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Rogi Z5050 Rogi Z5050 Rogi Z5050 Rogi Z5050 Rogi Z5050 Rogi Z5050 Rogi Z5050 Rogi Z5050 Rogi Z5050 Rogi Z5050 Rogi Z5050 Rogi Z5050 Rogi Z5050
more images
13
Холандија Mierlo
1644 km
Rogi Z5050
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IBARMIA IBERDRILL B 50
more images
1
Германија Niederlangen
1656 km
IBARMIA IBERDRILL B 50
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen SSB 50 F Super VT
more images
1
Германија Wasbek
1640 km
KNUTH Werkzeugmaschinen SSB 50 F Super VT
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AB 5/S ALZMETALL AB 5/S ALZMETALL AB 5/S ALZMETALL AB 5/S ALZMETALL AB 5/S ALZMETALL AB 5/S ALZMETALL AB 5/S ALZMETALL AB 5/S ALZMETALL AB 5/S ALZMETALL AB 5/S
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
ALZMETALL AB 5/S
Втора рака
Јавете се

Искористено Машини за дупчење на столбови од капацитет за дупчење од 50 mm

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.