категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Исправени машини за дупчење користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за дупчење и досадни мелници Исправени машини за дупчење
Класифицирана реклама
ALZMETALL  AB3ES
more images
1
Германија Leipheim
(Локација на дилерот)
1181 km
ALZMETALL AB3ES
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT P30 FLOTT P30 FLOTT P30 FLOTT P30
more images
4
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
FLOTT P30
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AB 35 HST ALZMETALL AB 35 HST ALZMETALL AB 35 HST ALZMETALL AB 35 HST ALZMETALL AB 35 HST ALZMETALL AB 35 HST
more images
6
Германија Goldenstedt
1595 km
ALZMETALL AB 35 HST
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AX 3/SV ALZMETALL AX 3/SV
more images
2
Германија Gönnersdorf
1517 km
ALZMETALL AX 3/SV
2019
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Lüdenscheid
1515 km
FLOTT SB 20 Plus (NEU ab Werk)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Германија Bad Sooden-Allendorf
1400 km
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1504 km
Alzmetall AB 3 ES
1978
добро (искористено)
Класифицирана реклама
ALZMETALL AB 5 S ALZMETALL AB 5 S ALZMETALL AB 5 S
more images
3
Германија Willich
1579 km
ALZMETALL AB 5 S
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IBARMIA TS-25 IBARMIA TS-25 IBARMIA TS-25 IBARMIA TS-25 IBARMIA TS-25 IBARMIA TS-25 IBARMIA TS-25 IBARMIA TS-25 IBARMIA TS-25 IBARMIA TS-25 IBARMIA TS-25 IBARMIA TS-25 IBARMIA TS-25 IBARMIA TS-25 IBARMIA TS-25
more images
15
Холандија Kortenhoef
1725 km
IBARMIA TS-25
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wörner B4 Wörner B4 Wörner B4 Wörner B4 Wörner B4 Wörner B4 Wörner B4
more images
7
Германија Augsburg
1136 km
Wörner B4
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IBARMIA B32F IBARMIA B32F IBARMIA B32F IBARMIA B32F IBARMIA B32F IBARMIA B32F IBARMIA B32F IBARMIA B32F IBARMIA B32F IBARMIA B32F
more images
10
Швајцарија Beringen
1242 km
IBARMIA B32F
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW GCO 40 WMW GCO 40 WMW GCO 40 WMW GCO 40 WMW GCO 40 WMW GCO 40 WMW GCO 40 WMW GCO 40 WMW GCO 40 WMW GCO 40
more images
10
Германија Velen
1601 km
WMW GCO 40
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Германија Tauberbischofsheim
1292 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALKETT B78ASt ALKETT B78ASt ALKETT B78ASt
more images
3
Германија Willich
1579 km
ALKETT B78ASt
1965
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW HECKERT Sallfeld BK 50 AI WMW HECKERT Sallfeld BK 50 AI WMW HECKERT Sallfeld BK 50 AI WMW HECKERT Sallfeld BK 50 AI
more images
4
Германија Frasdorf
1016 km
WMW HECKERT Sallfeld BK 50 AI
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Carimati CTU 45 Carimati CTU 45 Carimati CTU 45
more images
3
Швајцарија Tübach
1172 km
Carimati CTU 45
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alzmetall AB 45/S Alzmetall AB 45/S Alzmetall AB 45/S Alzmetall AB 45/S Alzmetall AB 45/S
more images
5
Германија Burgoberbach
1215 km
Alzmetall AB 45/S
1983
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT SB 25 FLOTT SB 25 FLOTT SB 25
more images
3
Германија Kürten
1526 km
FLOTT SB 25
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION BS 30 AV STG IXION BS 30 AV STG IXION BS 30 AV STG IXION BS 30 AV STG IXION BS 30 AV STG IXION BS 30 AV STG IXION BS 30 AV STG IXION BS 30 AV STG
more images
8
Германија Offenburg
1327 km
IXION BS 30 AV STG
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT SB 231 FLOTT SB 231 FLOTT SB 231 FLOTT SB 231
more images
4
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
FLOTT SB 231
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION Unimax 3 MAXION Unimax 3 MAXION Unimax 3 MAXION Unimax 3 MAXION Unimax 3 MAXION Unimax 3 MAXION Unimax 3
more images
7
Германија Langwedel
1582 km
MAXION Unimax 3
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT TB 13 STW Electronic FLOTT TB 13 STW Electronic FLOTT TB 13 STW Electronic FLOTT TB 13 STW Electronic FLOTT TB 13 STW Electronic FLOTT TB 13 STW Electronic FLOTT TB 13 STW Electronic FLOTT TB 13 STW Electronic FLOTT TB 13 STW Electronic FLOTT TB 13 STW Electronic FLOTT TB 13 STW Electronic FLOTT TB 13 STW Electronic
more images
12
Холандија Kortenhoef
1725 km
FLOTT TB 13 STW Electronic
1988
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Serrmac TCS 40 Serrmac TCS 40 Serrmac TCS 40 Serrmac TCS 40 Serrmac TCS 40 Serrmac TCS 40 Serrmac TCS 40 Serrmac TCS 40
more images
8
Швајцарија Zuchwil
1286 km
Serrmac TCS 40
1995
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION BS 25 AVST G MAXION BS 25 AVST G
more images
2
Полска Głowno
1163 km
MAXION BS 25 AVST G
2008
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
JOLLY BOHRMATIC JOLLY BOHRMATIC JOLLY BOHRMATIC JOLLY BOHRMATIC JOLLY BOHRMATIC JOLLY BOHRMATIC JOLLY BOHRMATIC JOLLY BOHRMATIC JOLLY BOHRMATIC JOLLY BOHRMATIC JOLLY BOHRMATIC JOLLY BOHRMATIC JOLLY BOHRMATIC JOLLY BOHRMATIC JOLLY BOHRMATIC
more images
15
Австрија Thalgau
968 km
JOLLY BOHRMATIC
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEORG V7 GEORG V7 GEORG V7 GEORG V7
more images
4
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
GEORG V7
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION Unimax 2 MAXION Unimax 2 MAXION Unimax 2 MAXION Unimax 2 MAXION Unimax 2 MAXION Unimax 2
more images
6
Германија Langwedel
1582 km
MAXION Unimax 2
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW BS 20 WMW BS 20 WMW BS 20 WMW BS 20 WMW BS 20 WMW BS 20
more images
6
Германија Striegistal
1232 km
WMW BS 20
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AC32 ALZMETALL AC32 ALZMETALL AC32 ALZMETALL AC32 ALZMETALL AC32 ALZMETALL AC32 ALZMETALL AC32 ALZMETALL AC32 ALZMETALL AC32
more images
9
Полска Radom
1091 km
ALZMETALL AC32
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROSA H.B.O. ROSA H.B.O.
more images
2
Италија Gallarate
1135 km
ROSA H.B.O.
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AB3 ESV ALZMETALL AB3 ESV ALZMETALL AB3 ESV ALZMETALL AB3 ESV ALZMETALL AB3 ESV ALZMETALL AB3 ESV ALZMETALL AB3 ESV
more images
7
ALZMETALL AB3 ESV
1970
Втора рака
Класифицирана реклама
SOLID RL5/25s SOLID RL5/25s SOLID RL5/25s SOLID RL5/25s SOLID RL5/25s
more images
5
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
SOLID RL5/25s
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
AUERBACH & SCHEIBE unbekannt
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STANKO 2H135 STANKO 2H135 STANKO 2H135 STANKO 2H135 STANKO 2H135 STANKO 2H135 STANKO 2H135 STANKO 2H135 STANKO 2H135 STANKO 2H135 STANKO 2H135 STANKO 2H135 STANKO 2H135 STANKO 2H135
more images
14
Франција Ensisheim
1333 km
STANKO 2H135
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bluthardt 5 BAV Bluthardt 5 BAV Bluthardt 5 BAV
more images
3
Германија Bessenbach
1339 km
Bluthardt 5 BAV
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL AC32/AS
more images
1
Германија Lüdenscheid
1518 km
ALZMETALL AC32/AS
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alzmetall AB 3 ES Alzmetall AB 3 ES Alzmetall AB 3 ES Alzmetall AB 3 ES Alzmetall AB 3 ES
more images
5
Германија Gebhardshain
1474 km
Alzmetall AB 3 ES
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION BST 16 PZ IXION BST 16 PZ IXION BST 16 PZ IXION BST 16 PZ IXION BST 16 PZ
more images
5
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
IXION BST 16 PZ
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Serrmac FDR 18 Serrmac FDR 18 Serrmac FDR 18 Serrmac FDR 18 Serrmac FDR 18 Serrmac FDR 18
more images
6
Германија Hövelhof
(Локација на дилерот)
1507 km
Serrmac FDR 18
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Alzmetall Alzstar 40 SV Alzmetall Alzstar 40 SV Alzmetall Alzstar 40 SV Alzmetall Alzstar 40 SV
more images
4
Германија Ahaus
1614 km
Alzmetall Alzstar 40 SV
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Serrmac Perfect TBS Serrmac Perfect TBS Serrmac Perfect TBS Serrmac Perfect TBS Serrmac Perfect TBS Serrmac Perfect TBS Serrmac Perfect TBS Serrmac Perfect TBS Serrmac Perfect TBS Serrmac Perfect TBS Serrmac Perfect TBS Serrmac Perfect TBS Serrmac Perfect TBS
more images
13
Холандија Kortenhoef
1725 km
Serrmac Perfect TBS
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alzmetall AB 35 S Alzmetall AB 35 S Alzmetall AB 35 S Alzmetall AB 35 S Alzmetall AB 35 S Alzmetall AB 35 S Alzmetall AB 35 S Alzmetall AB 35 S
more images
8
Германија Langwedel
1582 km
Alzmetall AB 35 S
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Huvema 25 NT - 4 Huvema 25 NT - 4 Huvema 25 NT - 4
more images
3
Холандија Deurne
1636 km
Huvema 25 NT - 4
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEBO MK 4 WEBO MK 4 WEBO MK 4 WEBO MK 4 WEBO MK 4 WEBO MK 4
more images
6
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
WEBO MK 4
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Alzmetall Abomat 30 Alzmetall Abomat 30 Alzmetall Abomat 30 Alzmetall Abomat 30 Alzmetall Abomat 30 Alzmetall Abomat 30
more images
6
Германија Hövelhof
(Локација на дилерот)
1507 km
Alzmetall Abomat 30
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rogi RD25 Rogi RD25 Rogi RD25 Rogi RD25 Rogi RD25 Rogi RD25 Rogi RD25 Rogi RD25 Rogi RD25 Rogi RD25 Rogi RD25
more images
11
Холандија Mierlo
1644 km
Rogi RD25
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
INTERKRENN KSB 3509 INTERKRENN KSB 3509 INTERKRENN KSB 3509 INTERKRENN KSB 3509
more images
4
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
INTERKRENN KSB 3509
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT 23 FLOTT 23 FLOTT 23 FLOTT 23 FLOTT 23
more images
5
Германија Willich
1579 km
FLOTT 23
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION und Schleifbock IXION und Schleifbock IXION und Schleifbock IXION und Schleifbock IXION und Schleifbock IXION und Schleifbock
more images
6
Германија Willich
1579 km
IXION und Schleifbock
1966
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT A 2 FLOTT A 2 FLOTT A 2 FLOTT A 2 FLOTT A 2
more images
5
Германија Korschenbroich
1571 km
FLOTT A 2
1988
Втора рака
Јавете се

Искористено Исправени машини за дупчење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.