Купете Машини за дупчење 56-90 т користени (15)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Работа на лим Машини за дупчење 56-90 т
Класифицирана реклама
KINGSLAND 70P625 KINGSLAND 70P625 KINGSLAND 70P625 KINGSLAND 70P625 KINGSLAND 70P625 KINGSLAND 70P625 KINGSLAND 70P625 KINGSLAND 70P625 KINGSLAND 70P625 KINGSLAND 70P625
more images
10
Холандија Enschede
1631 km
KINGSLAND 70P625
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Muhr und Bender KBL 560 Optima F Muhr und Bender KBL 560 Optima F Muhr und Bender KBL 560 Optima F Muhr und Bender KBL 560 Optima F Muhr und Bender KBL 560 Optima F Muhr und Bender KBL 560 Optima F Muhr und Bender KBL 560 Optima F Muhr und Bender KBL 560 Optima F Muhr und Bender KBL 560 Optima F Muhr und Bender KBL 560 Optima F Muhr und Bender KBL 560 Optima F
more images
11
Германија Offenburg
1327 km
Muhr und Bender KBL 560 Optima F
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEKA Puma 70 t - E 750 mit Positioniertisch GEKA Puma 70 t - E 750 mit Positioniertisch GEKA Puma 70 t - E 750 mit Positioniertisch GEKA Puma 70 t - E 750 mit Positioniertisch GEKA Puma 70 t - E 750 mit Positioniertisch GEKA Puma 70 t - E 750 mit Positioniertisch GEKA Puma 70 t - E 750 mit Positioniertisch GEKA Puma 70 t - E 750 mit Positioniertisch GEKA Puma 70 t - E 750 mit Positioniertisch GEKA Puma 70 t - E 750 mit Positioniertisch
more images
10
Германија Mörsdorf
1282 km
GEKA Puma 70 t - E 750 mit Positioniertisch
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Peddinghaus Peddimaster 602 Peddinghaus Peddimaster 602 Peddinghaus Peddimaster 602 Peddinghaus Peddimaster 602 Peddinghaus Peddimaster 602 Peddinghaus Peddimaster 602 Peddinghaus Peddimaster 602 Peddinghaus Peddimaster 602 Peddinghaus Peddimaster 602 Peddinghaus Peddimaster 602 Peddinghaus Peddimaster 602 Peddinghaus Peddimaster 602 Peddinghaus Peddimaster 602 Peddinghaus Peddimaster 602 Peddinghaus Peddimaster 602
more images
15
Германија Jacobsdorf
1317 km
Peddinghaus Peddimaster 602
1998
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sahinler HKM 85 Sahinler HKM 85 Sahinler HKM 85 Sahinler HKM 85 Sahinler HKM 85
more images
5
Италија Concordia Sagittaria
853 km
Sahinler HKM 85
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Gütersloh
1529 km
Mubea KLH 700 / 760
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MUBEA KLH 700/760 MUBEA KLH 700/760 MUBEA KLH 700/760 MUBEA KLH 700/760 MUBEA KLH 700/760 MUBEA KLH 700/760 MUBEA KLH 700/760 MUBEA KLH 700/760 MUBEA KLH 700/760 MUBEA KLH 700/760
more images
10
Германија Rödermark
1365 km
MUBEA KLH 700/760
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEKA Puma 55 Hydraulische Lochstanze GEKA Puma 55 Hydraulische Lochstanze GEKA Puma 55 Hydraulische Lochstanze
more images
3
Германија Sindelfingen
1275 km
GEKA Puma 55 Hydraulische Lochstanze
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Haco Kingsland 60 P Haco Kingsland 60 P Haco Kingsland 60 P
more images
3
Холандија Haarle
1665 km
Haco Kingsland 60 P
2007
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mubea KLH 700 / 760 Mubea KLH 700 / 760 Mubea KLH 700 / 760 Mubea KLH 700 / 760 Mubea KLH 700 / 760 Mubea KLH 700 / 760
more images
6
Германија Lennestadt
1488 km
Mubea KLH 700 / 760
1991
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sahinler HKM 65 Sahinler HKM 65 Sahinler HKM 65 Sahinler HKM 65 Sahinler HKM 65 Sahinler HKM 65 Sahinler HKM 65 Sahinler HKM 65 Sahinler HKM 65
more images
9
Италија Concordia Sagittaria
853 km
Sahinler HKM 65
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Peddinghaus Forax 65 Peddinghaus Forax 65 Peddinghaus Forax 65 Peddinghaus Forax 65
more images
4
Германија Gütersloh
(Локација на дилерот)
1527 km
Peddinghaus Forax 65
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GEKA HYDRACROP 80-SD GEKA HYDRACROP 80-SD GEKA HYDRACROP 80-SD GEKA HYDRACROP 80-SD GEKA HYDRACROP 80-SD GEKA HYDRACROP 80-SD GEKA HYDRACROP 80-SD GEKA HYDRACROP 80-SD GEKA HYDRACROP 80-SD GEKA HYDRACROP 80-SD GEKA HYDRACROP 80-SD GEKA HYDRACROP 80-SD GEKA HYDRACROP 80-SD GEKA HYDRACROP 80-SD
more images
14
Шпанија Balaguer
1735 km
GEKA HYDRACROP 80-SD
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mubea KL 750 Mubea KL 750 Mubea KL 750 Mubea KL 750 Mubea KL 750
more images
5
Германија Gütersloh
(Локација на дилерот)
1527 km
Mubea KL 750
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mubea KLH 700 / 760 Mubea KLH 700 / 760 Mubea KLH 700 / 760 Mubea KLH 700 / 760 Mubea KLH 700 / 760 Mubea KLH 700 / 760 Mubea KLH 700 / 760
more images
7
Германија Gütersloh
1529 km
Mubea KLH 700 / 760
Втора рака
Јавете се