категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за дупчење, цртање и шетање користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за дупчење, цртање и шетање
аукција
Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1216 km
Rausch RSIZ 6 / 1000 S
1996
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Varinelli BVP 10/13 Varinelli BVP 10/13 Varinelli BVP 10/13 Varinelli BVP 10/13 Varinelli BVP 10/13 Varinelli BVP 10/13 Varinelli BVP 10/13 Varinelli BVP 10/13
more images
8
Италија Bondeno
912 km
Varinelli BVP 10/13
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DALJIT Stossmaschine DALJIT Stossmaschine DALJIT Stossmaschine DALJIT Stossmaschine DALJIT Stossmaschine DALJIT Stossmaschine
more images
6
Австрија Salzburg
975 km
DALJIT Stossmaschine
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
FRÖMAG KZH 50/550 mit Zubehör FRÖMAG KZH 50/550 mit Zubehör FRÖMAG KZH 50/550 mit Zubehör FRÖMAG KZH 50/550 mit Zubehör
more images
4
Германија Kassel
1433 km
FRÖMAG KZH 50/550 mit Zubehör
1967
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FRÖMAG Rapida D 100/1000 FRÖMAG Rapida D 100/1000 FRÖMAG Rapida D 100/1000 FRÖMAG Rapida D 100/1000 FRÖMAG Rapida D 100/1000 FRÖMAG Rapida D 100/1000 FRÖMAG Rapida D 100/1000 FRÖMAG Rapida D 100/1000 FRÖMAG Rapida D 100/1000 FRÖMAG Rapida D 100/1000
more images
10
Германија Tönisvorst
1590 km
FRÖMAG Rapida D 100/1000
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CARDINAL CARDINAL CARDINAL
more images
3
Германија Dreieich
(Локација на дилерот)
1376 km
CARDINAL
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HAHNDORF HRY 1450 HAHNDORF HRY 1450 HAHNDORF HRY 1450 HAHNDORF HRY 1450 HAHNDORF HRY 1450
more images
5
Германија Malsch
1324 km
HAHNDORF HRY 1450
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KARL KLINK RISH 30 x 1800 x 630 KARL KLINK RISH 30 x 1800 x 630 KARL KLINK RISH 30 x 1800 x 630 KARL KLINK RISH 30 x 1800 x 630 KARL KLINK RISH 30 x 1800 x 630
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
KARL KLINK RISH 30 x 1800 x 630
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SWZ SW 19 1TGL 29-16600/02 SWZ SW 19 1TGL 29-16600/02 SWZ SW 19 1TGL 29-16600/02 SWZ SW 19 1TGL 29-16600/02 SWZ SW 19 1TGL 29-16600/02 SWZ SW 19 1TGL 29-16600/02 SWZ SW 19 1TGL 29-16600/02 SWZ SW 19 1TGL 29-16600/02
more images
8
Германија Wiefelstede
1648 km
SWZ SW 19 1TGL 29-16600/02
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug
more images
6
Германија Neu-Ulm
1190 km
Karl Klink Raeumwerkzeug Karl Klink BKS Raeummaschinenwerkzeug
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WGW 670 / 02 WGW 670 / 02 WGW 670 / 02 WGW 670 / 02 WGW 670 / 02
more images
5
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
WGW 670 / 02
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RAVENSBURG S300 RAVENSBURG S300 RAVENSBURG S300 RAVENSBURG S300 RAVENSBURG S300 RAVENSBURG S300 RAVENSBURG S300
more images
7
Германија Weißenhorn
1176 km
RAVENSBURG S300
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cavallin F11i Cavallin F11i Cavallin F11i
more images
3
Германија Mühlacker
1296 km
Cavallin F11i
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FORST RISH 2,5 x 1000 x 320 FORST RISH 2,5 x 1000 x 320 FORST RISH 2,5 x 1000 x 320 FORST RISH 2,5 x 1000 x 320 FORST RISH 2,5 x 1000 x 320
more images
5
Германија Staufenberg
1418 km
FORST RISH 2,5 x 1000 x 320
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm
more images
8
Германија Wiefelstede
1648 km
SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Rüsselsheim am Main
1391 km
FORST RISH 10X1000X500
2016
Втора рака
Класифицирана реклама
MM Maschinefabrik Meuselwitz MM Maschinefabrik Meuselwitz MM Maschinefabrik Meuselwitz MM Maschinefabrik Meuselwitz MM Maschinefabrik Meuselwitz MM Maschinefabrik Meuselwitz
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
MM Maschinefabrik Meuselwitz
1948
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H MAILLEFER MAC 500 H
more images
8
Германија Bünde
1542 km
MAILLEFER MAC 500 H
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
UNBEK. unbekannt UNBEK. unbekannt UNBEK. unbekannt UNBEK. unbekannt UNBEK. unbekannt UNBEK. unbekannt UNBEK. unbekannt UNBEK. unbekannt
more images
8
Германија Malsch
1324 km
UNBEK. unbekannt
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RAUSCH A1300 RAUSCH A1300 RAUSCH A1300 RAUSCH A1300 RAUSCH A1300
more images
5
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
RAUSCH A1300
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Planeta Coswig 16D11x2,7 Planeta Coswig 16D11x2,7 Planeta Coswig 16D11x2,7 Planeta Coswig 16D11x2,7 Planeta Coswig 16D11x2,7 Planeta Coswig 16D11x2,7
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
Planeta Coswig 16D11x2,7
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Rüsselsheim am Main
1391 km
FORST RISH 10X1000X500
2016
Втора рака
Класифицирана реклама
HAHNDORF - RUWO SEW 52/300 HAHNDORF - RUWO SEW 52/300 HAHNDORF - RUWO SEW 52/300 HAHNDORF - RUWO SEW 52/300
more images
4
Германија Goldenstedt
(Локација на дилерот)
1595 km
HAHNDORF - RUWO SEW 52/300
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEVOR Kranwaage OCS-5t VEVOR Kranwaage OCS-5t VEVOR Kranwaage OCS-5t VEVOR Kranwaage OCS-5t VEVOR Kranwaage OCS-5t VEVOR Kranwaage OCS-5t VEVOR Kranwaage OCS-5t
more images
7
Германија Velen
1601 km
VEVOR Kranwaage OCS-5t
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS KUŘIM OH 6 TOS KUŘIM OH 6 TOS KUŘIM OH 6
more images
3
Полска Barlinek
1359 km
TOS KUŘIM OH 6
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FRÖMAG RA D 63/600 FRÖMAG RA D 63/600 FRÖMAG RA D 63/600 FRÖMAG RA D 63/600 FRÖMAG RA D 63/600 FRÖMAG RA D 63/600
more images
6
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
FRÖMAG RA D 63/600
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SWZ 14 H9x3,8x1,8 SWZ 14 H9x3,8x1,8 SWZ 14 H9x3,8x1,8 SWZ 14 H9x3,8x1,8 SWZ 14 H9x3,8x1,8 SWZ 14 H9x3,8x1,8
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
SWZ 14 H9x3,8x1,8
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HAHNDORF - RUWO SREF32/10 HAHNDORF - RUWO SREF32/10 HAHNDORF - RUWO SREF32/10 HAHNDORF - RUWO SREF32/10 HAHNDORF - RUWO SREF32/10
more images
5
Германија Krefeld
1584 km
HAHNDORF - RUWO SREF32/10
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Impero Groupe Safety Chr. Gierth z. T. Neu Impero Groupe Safety Chr. Gierth z. T. Neu Impero Groupe Safety Chr. Gierth z. T. Neu
more images
3
Германија Pfaffenhofen
1295 km
Impero Groupe Safety Chr. Gierth z. T. Neu
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KLOPP unbekannt KLOPP unbekannt KLOPP unbekannt KLOPP unbekannt KLOPP unbekannt KLOPP unbekannt
more images
6
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
KLOPP unbekannt
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Butler 8
more images
1
Обединето Кралство Chapel Brampton
2080 km
Butler 8" Precision Toolroom Vertical Slotter
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HENNING BW 1000 V HENNING BW 1000 V HENNING BW 1000 V HENNING BW 1000 V HENNING BW 1000 V HENNING BW 1000 V
more images
6
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
HENNING BW 1000 V
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW SWZ A 12 P9x2,3-36/126 WMW SWZ A 12 P9x2,3-36/126 WMW SWZ A 12 P9x2,3-36/126 WMW SWZ A 12 P9x2,3-36/126 WMW SWZ A 12 P9x2,3-36/126 WMW SWZ A 12 P9x2,3-36/126
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
WMW SWZ A 12 P9x2,3-36/126
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arthur Klink RIW 10 x 1200 x 400 Arthur Klink RIW 10 x 1200 x 400 Arthur Klink RIW 10 x 1200 x 400 Arthur Klink RIW 10 x 1200 x 400 Arthur Klink RIW 10 x 1200 x 400 Arthur Klink RIW 10 x 1200 x 400 Arthur Klink RIW 10 x 1200 x 400 Arthur Klink RIW 10 x 1200 x 400 Arthur Klink RIW 10 x 1200 x 400 Arthur Klink RIW 10 x 1200 x 400
more images
10
Германија Hövelhof
1507 km
Arthur Klink RIW 10 x 1200 x 400
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm Dutrannoit 900mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Dutrannoit 900mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KLOPP unbekannt KLOPP unbekannt KLOPP unbekannt
more images
3
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
KLOPP unbekannt
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CABE ST 200 CABE ST 200 CABE ST 200
more images
3
Франција Saint-Étienne
1461 km
CABE ST 200
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAHNDORF SEW 86/300 HAHNDORF SEW 86/300 HAHNDORF SEW 86/300 HAHNDORF SEW 86/300 HAHNDORF SEW 86/300 HAHNDORF SEW 86/300
more images
6
Германија Korschenbroich
1571 km
HAHNDORF SEW 86/300
1975
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SWZ 9930 23x28H12x6D9 SWZ 9930 23x28H12x6D9 SWZ 9930 23x28H12x6D9 SWZ 9930 23x28H12x6D9 SWZ 9930 23x28H12x6D9 SWZ 9930 23x28H12x6D9 SWZ 9930 23x28H12x6D9 SWZ 9930 23x28H12x6D9 SWZ 9930 23x28H12x6D9
more images
9
Германија Wiefelstede
1648 km
SWZ 9930 23x28H12x6D9
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Karl Klink RIW 6,3 Karl Klink RIW 6,3 Karl Klink RIW 6,3 Karl Klink RIW 6,3 Karl Klink RIW 6,3
more images
5
Германија Hövelhof
1507 km
Karl Klink RIW 6,3
1978
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAUSCH RS5/1000 RAUSCH RS5/1000 RAUSCH RS5/1000 RAUSCH RS5/1000 RAUSCH RS5/1000 RAUSCH RS5/1000 RAUSCH RS5/1000 RAUSCH RS5/1000
more images
8
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
RAUSCH RS5/1000
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TGW (Thyssen) HKZ 70/600 D TGW (Thyssen) HKZ 70/600 D TGW (Thyssen) HKZ 70/600 D TGW (Thyssen) HKZ 70/600 D TGW (Thyssen) HKZ 70/600 D TGW (Thyssen) HKZ 70/600 D TGW (Thyssen) HKZ 70/600 D
more images
7
Германија Korschenbroich
1571 km
TGW (Thyssen) HKZ 70/600 D
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SWZ B 6 J9x1,8 RL 24-72 mm SWZ B 6 J9x1,8 RL 24-72 mm SWZ B 6 J9x1,8 RL 24-72 mm SWZ B 6 J9x1,8 RL 24-72 mm SWZ B 6 J9x1,8 RL 24-72 mm SWZ B 6 J9x1,8 RL 24-72 mm
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
SWZ B 6 J9x1,8 RL 24-72 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
SWZ SW 22 F8x28,35 RL 20-50 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
DROOP u. REIN SZ250N
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Rausch RS6/1000
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Elliott 24M SHAPER
1956
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Typ 27,7x34 H12 WMW Typ 27,7x34 H12 WMW Typ 27,7x34 H12 WMW Typ 27,7x34 H12 WMW Typ 27,7x34 H12 WMW Typ 27,7x34 H12 WMW Typ 27,7x34 H12 WMW Typ 27,7x34 H12 WMW Typ 27,7x34 H12 WMW Typ 27,7x34 H12
more images
10
Германија Wiefelstede
1648 km
WMW Typ 27,7x34 H12
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Locher Forst Typ dm 16 mm Locher Forst Typ dm 16 mm Locher Forst Typ dm 16 mm Locher Forst Typ dm 16 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
Locher Forst Typ dm 16 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Frömag WF010-S-33 Frömag WF010-S-33 Frömag WF010-S-33 Frömag WF010-S-33
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Frömag WF010-S-33
Втора рака
Јавете се

Искористено Машини за дупчење, цртање и шетање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.