Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Broaching и slotting и цртање машини купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
6
Bruchsal-Büchenau, Германија Германија
6593 km
1965
одличен (користен)
1
Deinze, Белгија Белгија
локација на застапништво
6182 km
користен
6
Brno, Република Чешка Република Чешка
7105 km
1970
одличен (користен)
5
Tönisvorst, Германија Германија
локација на застапништво
6358 km
1971
користен
6
Bruchsal-Büchenau, Германија Германија
6593 km
1975
одличен (користен)
1
Deinze, Белгија Белгија
локација на застапништво
6182 km
користен
2
Kaufungen, Германија Германија
локација на застапништво
6559 km
1960
добар (користен)

Нови машини преку e-mail!

Да, испрати вести од оваа листа за мене!
Бидете информирани!
Можете да креирате етикета.
Кога и колку често сакате да бидете известени за новите понуди?
0
Düsseldorf, Германија Германија
локација на застапништво
6376 km
користен
2.000 €
понуда не вклучувајќи ДДВ
Друга 32 денови
5
Leipzig, Германија Германија
локација на застапништво
6727 km
1979
користен
1
Deinze, Белгија Белгија
локација на застапништво
6182 km
користен
5
Staufenberg, Германија Германија
локација на застапништво
6532 km
1982
користен
11
Butzberg, Швајцарија Швајцарија
6632 km
добар (користен)
1
Deinze, Белгија Белгија
локација на застапништво
6182 km
користен
6
Düsseldorf, Германија Германија
локација на застапништво
6376 km
1984
користен
500 €
понуда не вклучувајќи ДДВ
Друга 32 денови
5
Staufenberg, Германија Германија
локација на застапништво
6532 km
1986
користен
1
Deinze, Белгија Белгија
локација на застапништво
6182 km
користен
5
Staufenberg, Германија Германија
локација на застапништво
6532 km
2002
користен
10
Tönisvorst, Германија Германија
локација на застапништво
6358 km
1979
користен
1
Deinze, Белгија Белгија
локација на застапништво
6182 km
користен
6
25032 Chiari, Province of Brescia, Italy Италија
6867 km
подготвен за работа (се користи)
5
Lonate Pozzolo, Италија Италија
локација на застапништво
6782 km
1998
подготвен за работа (се користи)
8
Tönisvorst, Германија Германија
локација на застапништво
6358 km
2011
користен
1
Iglau, Република Чешка Република Чешка
7032 km
1996
неискористен (користен)
4
Leipzig, Германија Германија
локација на застапништво
6727 km
1987
користен
6
25032 Chiari, Province of Brescia, Italy Италија
6867 km
подготвен за работа (се користи)
3
Niederhelfenschwil, Швајцарија Швајцарија
локација на застапништво
6717 km
1961
користен
5
Neulingen-Göbrichen, Германија Германија
локација на застапништво
6612 km
1960
добар (користен)
6
Ebersbach, Германија Германија
локација на застапништво
6678 km
2016
добар (користен)
5
Leipzig, Германија Германија
локација на застапништво
6727 km
користен
6
25032 Chiari, Province of Brescia, Italy Италија
6867 km
подготвен за работа (се користи)
2
L'Alcudia de Crespins, Valencia, Шпанија Шпанија
6431 km
одличен (користен)
4
Leipzig, Германија Германија
локација на застапништво
6727 km
1964
користен

Нови машини преку e-mail!

Да, испрати вести од оваа листа за мене!
Бидете информирани!
Можете да креирате етикета.
Кога и колку често сакате да бидете известени за новите понуди?

продаде веднаш

кај лидерот на светскиот пазар од 1} ЕУР по реклама.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш

Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+39 800 12 58 38
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+33 9 80 09 19 36
Flag us
+1 312 94 04 581