Купете Цилиндрични машини за брусење од 2100mm должина на брусење користени (32)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машини за мелење Цилиндрични машини за брусење од 2100mm должина на брусење
Класифицирана реклама
KRAFT (Robbi) Omicron CNC 80 Serie
more images
1
Италија
763 km
KRAFT (Robbi) Omicron CNC 80 Serie
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DANOBAT R3-4000-S5
more images
1
Германија Kleinostheim
1354 km
DANOBAT R3-4000-S5
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schmaltz R6 3500 Schmaltz R6 3500
more images
2
Германија Stödtlen
1214 km
Schmaltz R6 3500
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Studer RHU-750 Studer RHU-750 Studer RHU-750 Studer RHU-750 Studer RHU-750 Studer RHU-750 Studer RHU-750 Studer RHU-750 Studer RHU-750 Studer RHU-750 Studer RHU-750 Studer RHU-750 Studer RHU-750
more images
13
Studer RHU-750
1974
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
WEIPERT Außenrundschleifmaschine Weipert 10 WEIPERT Außenrundschleifmaschine Weipert 10 WEIPERT Außenrundschleifmaschine Weipert 10 WEIPERT Außenrundschleifmaschine Weipert 10 WEIPERT Außenrundschleifmaschine Weipert 10
more images
5
Германија Staufenberg
1418 km
WEIPERT Außenrundschleifmaschine Weipert 10
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Ennepetal
1538 km
TOS BUC 63 A x 3000
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија
763 km
KRAFT (Robbi) Omicron CNC 60 Serie
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STANKO 3M194 STANKO 3M194 STANKO 3M194 STANKO 3M194 STANKO 3M194 STANKO 3M194 STANKO 3M194 STANKO 3M194 STANKO 3M194 STANKO 3M194 STANKO 3M194 STANKO 3M194 STANKO 3M194 STANKO 3M194 STANKO 3M194
more images
15
Чешка република Hradec Králové
1058 km
STANKO 3M194
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaudt PF5 1000-2500 mm Schaudt PF5 1000-2500 mm Schaudt PF5 1000-2500 mm Schaudt PF5 1000-2500 mm
more images
4
Германија Stödtlen
1214 km
Schaudt PF5 1000-2500 mm
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1324 km
LUBRO Grisetti RTA 1000
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Reform AR31 Type 11 Reform AR31 Type 11 Reform AR31 Type 11 Reform AR31 Type 11 Reform AR31 Type 11 Reform AR31 Type 11 Reform AR31 Type 11 Reform AR31 Type 11
more images
8
Белгија Charleroi
1655 km
Reform AR31 Type 11
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Titan RU450
more images
1
Франција Courbevoie
1721 km
Titan RU450
1975
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
NAXOS L8000 NAXOS L8000 NAXOS L8000 NAXOS L8000 NAXOS L8000
more images
5
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
NAXOS L8000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS BUT 63 x 3000 TOS BUT 63 x 3000 TOS BUT 63 x 3000
more images
3
Германија Metzingen
1244 km
TOS BUT 63 x 3000
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaudt PF61 1000 - 4000 Schaudt PF61 1000 - 4000 Schaudt PF61 1000 - 4000 Schaudt PF61 1000 - 4000 Schaudt PF61 1000 - 4000
more images
5
Германија Stödtlen
1214 km
Schaudt PF61 1000 - 4000
2023
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
NAXOS-UNION R 500 / 2750 NC
more images
1
Германија Malsch
1324 km
NAXOS-UNION R 500 / 2750 NC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fermat BUC E 63/4000 CNC Fermat BUC E 63/4000 CNC Fermat BUC E 63/4000 CNC Fermat BUC E 63/4000 CNC
more images
4
Чешка република Tuřanka 1319/104, 627 00 Slatina, Czechia
930 km
Fermat BUC E 63/4000 CNC
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Jotes-Schaudt E450 x 2500 Jotes-Schaudt E450 x 2500 Jotes-Schaudt E450 x 2500
more images
3
Полска Sochaczew
1190 km
Jotes-Schaudt E450 x 2500
1986
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MSO KW 750 x 4.000 MSO KW 750 x 4.000 MSO KW 750 x 4.000 MSO KW 750 x 4.000 MSO KW 750 x 4.000
more images
5
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
MSO KW 750 x 4.000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOL-MONTA ( TOS ) UB 63/4000 CNC HOL-MONTA ( TOS ) UB 63/4000 CNC HOL-MONTA ( TOS ) UB 63/4000 CNC HOL-MONTA ( TOS ) UB 63/4000 CNC HOL-MONTA ( TOS ) UB 63/4000 CNC HOL-MONTA ( TOS ) UB 63/4000 CNC
more images
6
Германија Engelskirchen
1515 km
HOL-MONTA ( TOS ) UB 63/4000 CNC
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GENDRON 550-2500 GENDRON 550-2500 GENDRON 550-2500 GENDRON 550-2500 GENDRON 550-2500
more images
5
Франција Jugy
1455 km
GENDRON 550-2500
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000
more images
14
Холандија Babberich
1645 km
HECKERT MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 WMW MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 WMW MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 WMW MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 WMW MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 WMW MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 WMW MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 WMW MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 WMW MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000 WMW MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000
more images
10
Холандија
1707 km
WMW MEUSELWITZ SAXW 630 / 4000
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tacchella grandiflex Tacchella grandiflex Tacchella grandiflex Tacchella grandiflex Tacchella grandiflex Tacchella grandiflex Tacchella grandiflex Tacchella grandiflex Tacchella grandiflex
more images
9
Франција Courbevoie
1721 km
Tacchella grandiflex
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
FORTUNA ES 350-2500 FORTUNA ES 350-2500 FORTUNA ES 350-2500 FORTUNA ES 350-2500 FORTUNA ES 350-2500
more images
5
Германија Stockstadt am Rhein
1374 km
FORTUNA ES 350-2500
1966
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Henri Kaiser Henri Kaiser Henri Kaiser Henri Kaiser Henri Kaiser
more images
5
Обединето Кралство Burscough
2259 km
Henri Kaiser
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS KAMENICEK BUC63A x 3000 TOS KAMENICEK BUC63A x 3000 TOS KAMENICEK BUC63A x 3000 TOS KAMENICEK BUC63A x 3000 TOS KAMENICEK BUC63A x 3000 TOS KAMENICEK BUC63A x 3000 TOS KAMENICEK BUC63A x 3000 TOS KAMENICEK BUC63A x 3000 TOS KAMENICEK BUC63A x 3000
more images
9
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2166 km
TOS KAMENICEK BUC63A x 3000
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Motherwell
2437 km
HERKULES 915 x 3200mm
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS HOL-MONTA UB 63/750/2000 TOS HOL-MONTA UB 63/750/2000 TOS HOL-MONTA UB 63/750/2000 TOS HOL-MONTA UB 63/750/2000 TOS HOL-MONTA UB 63/750/2000
more images
5
Швајцарија Schweiz
1222 km
TOS HOL-MONTA UB 63/750/2000
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Stockstadt am Rhein
1374 km
Kraft/Praise TT60-40L-C2-H
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS BUT/BUC 63x3000
more images
1
Германија Stockstadt
(Локација на дилерот)
1374 km
TOS BUT/BUC 63x3000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kraft/Praise TT60-30L-C2-H Kraft/Praise TT60-30L-C2-H Kraft/Praise TT60-30L-C2-H Kraft/Praise TT60-30L-C2-H Kraft/Praise TT60-30L-C2-H
more images
5
Тајван
9011 km
Kraft/Praise TT60-30L-C2-H
Ново
Јавете се