категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Опсег на сечење ножовка над 400мм користени

Машини за обработка на метал и машински алати Пили Опсег на сечење ножовка над 400мм
Класифицирана реклама
KASTO EBS 400 KASTO EBS 400 KASTO EBS 400 KASTO EBS 400 KASTO EBS 400 KASTO EBS 400
more images
6
Германија Niederlangen
(Локација на дилерот)
1660 km
KASTO EBS 400
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO 380 BSM KASTO 380 BSM KASTO 380 BSM KASTO 380 BSM
more images
4
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
KASTO 380 BSM
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO KASTOtwin U4 SBH400U 400x400mm KASTO KASTOtwin U4 SBH400U 400x400mm KASTO KASTOtwin U4 SBH400U 400x400mm KASTO KASTOtwin U4 SBH400U 400x400mm KASTO KASTOtwin U4 SBH400U 400x400mm KASTO KASTOtwin U4 SBH400U 400x400mm KASTO KASTOtwin U4 SBH400U 400x400mm KASTO KASTOtwin U4 SBH400U 400x400mm KASTO KASTOtwin U4 SBH400U 400x400mm KASTO KASTOtwin U4 SBH400U 400x400mm
more images
10
Полска Jasło
906 km
KASTO KASTOtwin U4 SBH400U 400x400mm
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO EBS 360 KASTO EBS 360 KASTO EBS 360 KASTO EBS 360 KASTO EBS 360 KASTO EBS 360 KASTO EBS 360 KASTO EBS 360 KASTO EBS 360
more images
9
Германија Sasbachwalden
1321 km
KASTO EBS 360
1992
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNIZ S80 UNIZ S80 UNIZ S80 UNIZ S80 UNIZ S80 UNIZ S80 UNIZ S80 UNIZ S80 UNIZ S80
more images
9
Шпанија L'alcúdia de Crespíns
1916 km
UNIZ S80
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO PSB 250 U KASTO PSB 250 U KASTO PSB 250 U KASTO PSB 250 U
more images
4
KASTO PSB 250 U
1965
Втора рака

Искористено Опсег на сечење ножовка над 400мм

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.