Купете Притиснете ги сопирачките 50-74t притисок користени (68)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Работа на лим Притиснете ги сопирачките 50-74t притисок
Класифицирана реклама
KK-Industries CNC Abkantpresse KLETZER Maxima-EUROPA XL 2500 mm
more images
Австрија A - Niederösterreich
861 km
KK-Industries CNC Abkantpresse KLETZER Maxima-EUROPA XL 2500 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50
more images
Германија Unterschleißheim
1.092 km
TRUMPF TrumaBend V50
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFE i3 5012 7-Axes (06/2018) AMADA PROMECAM HFE i3 5012 7-Axes (06/2018) AMADA PROMECAM HFE i3 5012 7-Axes (06/2018) AMADA PROMECAM HFE i3 5012 7-Axes (06/2018) AMADA PROMECAM HFE i3 5012 7-Axes (06/2018) AMADA PROMECAM HFE i3 5012 7-Axes (06/2018) AMADA PROMECAM HFE i3 5012 7-Axes (06/2018) AMADA PROMECAM HFE i3 5012 7-Axes (06/2018)
more images
Германија Friesenheim
1.324 km
AMADA PROMECAM HFE i3 5012 7-Axes (06/2018)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50 TRUMPF TrumaBend V50
more images
Германија Ahaus
1.612 km
TRUMPF TrumaBend V50
Јавете се
Класифицирана реклама
Gasparini X Press 2000/50 Gasparini X Press 2000/50
more images
Германија Ahaus
1.611 km
Gasparini X Press 2000/50
Јавете се
Класифицирана реклама
Darley EHP80 31/25 Darley EHP80 31/25 Darley EHP80 31/25 Darley EHP80 31/25 Darley EHP80 31/25 Darley EHP80 31/25 Darley EHP80 31/25 Darley EHP80 31/25 Darley EHP80 31/25 Darley EHP80 31/25 Darley EHP80 31/25 Darley EHP80 31/25 Darley EHP80 31/25
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Darley EHP80 31/25
Јавете се
Класифицирана реклама
KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-50 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-50 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-50 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-50
more images
Австрија A - Niederösterreich
861 km
KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-50
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1.092 km
EUROMAC FX Bend 850/4
Јавете се
Класифицирана реклама
Micoda 60 T x 1250 Micoda 60 T x 1250 Micoda 60 T x 1250 Micoda 60 T x 1250 Micoda 60 T x 1250 Micoda 60 T x 1250
more images
Полска Szymiszów
1.030 km
Micoda 60 T x 1250
Јавете се
Класифицирана реклама
YSD (LVD) PPI 50/20 YSD (LVD) PPI 50/20 YSD (LVD) PPI 50/20 YSD (LVD) PPI 50/20 YSD (LVD) PPI 50/20 YSD (LVD) PPI 50/20 YSD (LVD) PPI 50/20 YSD (LVD) PPI 50/20 YSD (LVD) PPI 50/20 YSD (LVD) PPI 50/20
more images
Германија Ahaus
1.612 km
YSD (LVD) PPI 50/20
Јавете се
Класифицирана реклама
Beyeler RH 60 2050 Beyeler RH 60 2050 Beyeler RH 60 2050 Beyeler RH 60 2050 Beyeler RH 60 2050 Beyeler RH 60 2050 Beyeler RH 60 2050 Beyeler RH 60 2050 Beyeler RH 60 2050 Beyeler RH 60 2050 Beyeler RH 60 2050 Beyeler RH 60 2050 Beyeler RH 60 2050 Beyeler RH 60 2050 Beyeler RH 60 2050
more images
Холандија Drachten
1.735 km
Beyeler RH 60 2050
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO PPH-4060 HACO PPH-4060 HACO PPH-4060 HACO PPH-4060 HACO PPH-4060 HACO PPH-4060 HACO PPH-4060 HACO PPH-4060 HACO PPH-4060 HACO PPH-4060 HACO PPH-4060
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
HACO PPH-4060
Јавете се
Класифицирана реклама
Beyeler 60 ton - 2000 mm Beyeler 60 ton - 2000 mm Beyeler 60 ton - 2000 mm Beyeler 60 ton - 2000 mm Beyeler 60 ton - 2000 mm Beyeler 60 ton - 2000 mm
more images
Полска Trzcianka
1.331 km
машина за виткање Beyeler 60ton - 2000m
Beyeler 60 ton - 2000 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINBRENNER GP 50 WEINBRENNER GP 50 WEINBRENNER GP 50 WEINBRENNER GP 50 WEINBRENNER GP 50 WEINBRENNER GP 50
more images
Германија Leipzig
1.298 km
WEINBRENNER GP 50
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF V 500 TRUMPF V 500 TRUMPF V 500 TRUMPF V 500 TRUMPF V 500 TRUMPF V 500
more images
Германија Altbach
1.250 km
TRUMPF V 500
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFE 50-20 AMADA PROMECAM HFE 50-20 AMADA PROMECAM HFE 50-20 AMADA PROMECAM HFE 50-20 AMADA PROMECAM HFE 50-20 AMADA PROMECAM HFE 50-20 AMADA PROMECAM HFE 50-20 AMADA PROMECAM HFE 50-20 AMADA PROMECAM HFE 50-20 AMADA PROMECAM HFE 50-20
more images
Германија Ahaus
1.612 km
AMADA PROMECAM HFE 50-20
Јавете се
Класифицирана реклама
OMAG POL 5025 OMAG POL 5025 OMAG POL 5025 OMAG POL 5025 OMAG POL 5025 OMAG POL 5025 OMAG POL 5025 OMAG POL 5025
more images
Германија Bünde
1.542 km
OMAG POL 5025
Јавете се
Класифицирана реклама
Darly EPH 50-25/20 Darly EPH 50-25/20 Darly EPH 50-25/20 Darly EPH 50-25/20 Darly EPH 50-25/20
more images
Данска Silkeborg
1.841 km
Darly EPH 50-25/20
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD PPMNZ 50-30 CNC LVD PPMNZ 50-30 CNC LVD PPMNZ 50-30 CNC LVD PPMNZ 50-30 CNC LVD PPMNZ 50-30 CNC LVD PPMNZ 50-30 CNC LVD PPMNZ 50-30 CNC LVD PPMNZ 50-30 CNC LVD PPMNZ 50-30 CNC
more images
Полска Trzcianka
1.331 km
LVD PPMNZ 50-30 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Burkardroth
1.322 km
Trumpf TrumaBend V50
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PBO-3263-N Estun E21 Otinus PBO-3263-N Estun E21 Otinus PBO-3263-N Estun E21 Otinus PBO-3263-N Estun E21 Otinus PBO-3263-N Estun E21 Otinus PBO-3263-N Estun E21 Otinus PBO-3263-N Estun E21 Otinus PBO-3263-N Estun E21 Otinus PBO-3263-N Estun E21 Otinus PBO-3263-N Estun E21 Otinus PBO-3263-N Estun E21 Otinus PBO-3263-N Estun E21
more images
Полска Bydgoszcz
1.312 km
Otinus PBO-3263-N Estun E21
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAK POWER BEND PRO 1270x60 S ERMAK POWER BEND PRO 1270x60 S ERMAK POWER BEND PRO 1270x60 S ERMAK POWER BEND PRO 1270x60 S ERMAK POWER BEND PRO 1270x60 S ERMAK POWER BEND PRO 1270x60 S ERMAK POWER BEND PRO 1270x60 S ERMAK POWER BEND PRO 1270x60 S ERMAK POWER BEND PRO 1270x60 S
more images
Германија Ahaus
1.612 km
ERMAK POWER BEND PRO 1270x60 S
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
DARLEY EHP 50-20/15
Класифицирана реклама
Италија Zona Industriale "scerne"
648 km
SOMO ITALIA SPU 60/41
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
BAYKAL APES SERVO 20050 BAYKAL APES SERVO 20050
more images
Италија Matelica
742 km
BAYKAL APES SERVO 20050
Јавете се
Класифицирана реклама
OMAG POL 5020 OMAG POL 5020 OMAG POL 5020 OMAG POL 5020 OMAG POL 5020
more images
Германија Dortmund
1.546 km
OMAG POL 5020
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PBO-3263-CNC OT-41 Otinus PBO-3263-CNC OT-41 Otinus PBO-3263-CNC OT-41 Otinus PBO-3263-CNC OT-41 Otinus PBO-3263-CNC OT-41 Otinus PBO-3263-CNC OT-41 Otinus PBO-3263-CNC OT-41 Otinus PBO-3263-CNC OT-41 Otinus PBO-3263-CNC OT-41 Otinus PBO-3263-CNC OT-41 Otinus PBO-3263-CNC OT-41 Otinus PBO-3263-CNC OT-41
more images
Полска Bydgoszcz
1.312 km
Otinus PBO-3263-CNC OT-41
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAK POWER BEND PRO 3.135 ERMAK POWER BEND PRO 3.135 ERMAK POWER BEND PRO 3.135 ERMAK POWER BEND PRO 3.135 ERMAK POWER BEND PRO 3.135 ERMAK POWER BEND PRO 3.135 ERMAK POWER BEND PRO 3.135 ERMAK POWER BEND PRO 3.135 ERMAK POWER BEND PRO 3.135
more images
Германија Ahaus
1.612 km
ERMAK POWER BEND PRO 3.135
Јавете се
Класифицирана реклама
MVD 2100 X 60 Ton MVD 2100 X 60 Ton MVD 2100 X 60 Ton MVD 2100 X 60 Ton MVD 2100 X 60 Ton MVD 2100 X 60 Ton MVD 2100 X 60 Ton MVD 2100 X 60 Ton MVD 2100 X 60 Ton
more images
Италија Concordia Sagittaria
852 km
MVD 2100 X 60 Ton
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Burkardroth
1.322 km
CoastOne Oy C12
Јавете се
Класифицирана реклама
Durma AD S 1260 Durma AD S 1260 Durma AD S 1260 Durma AD S 1260 Durma AD S 1260 Durma AD S 1260 Durma AD S 1260 Durma AD S 1260 Durma AD S 1260 Durma AD S 1260 Durma AD S 1260 Durma AD S 1260
more images
Холандија Drachten
1.735 km
Durma AD S 1260
Јавете се
Класифицирана реклама
GEFI H 50 - 2500 GEFI H 50 - 2500 GEFI H 50 - 2500 GEFI H 50 - 2500 GEFI H 50 - 2500 GEFI H 50 - 2500 GEFI H 50 - 2500
more images
Германија Rödermark
1.365 km
GEFI H 50 - 2500
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PBO-3263-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3263-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3263-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3263-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3263-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3263-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3263-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3263-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3263-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3263-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3263-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3263-CNC Delem DA-58T
more images
Полска Bydgoszcz
1.312 km
Otinus PBO-3263-CNC Delem DA-58T
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAK POWER BEND PRO 20.60 ERMAK POWER BEND PRO 20.60 ERMAK POWER BEND PRO 20.60 ERMAK POWER BEND PRO 20.60 ERMAK POWER BEND PRO 20.60 ERMAK POWER BEND PRO 20.60 ERMAK POWER BEND PRO 20.60 ERMAK POWER BEND PRO 20.60 ERMAK POWER BEND PRO 20.60
more images
Германија Ahaus
1.612 km
ERMAK POWER BEND PRO 20.60
Јавете се
Класифицирана реклама
EDWARDS PEARSON PR4 EDWARDS PEARSON PR4 EDWARDS PEARSON PR4 EDWARDS PEARSON PR4 EDWARDS PEARSON PR4
more images
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2.146 km
EDWARDS PEARSON PR4
Јавете се
Класифицирана реклама
CoastOne Oy G20 (60x2500) CoastOne Oy G20 (60x2500) CoastOne Oy G20 (60x2500) CoastOne Oy G20 (60x2500)
more images
Германија Burkardroth
1.322 km
CoastOne Oy G20 (60x2500)
Јавете се
Класифицирана реклама
Promecam RG - 50 - 25 Promecam RG - 50 - 25 Promecam RG - 50 - 25 Promecam RG - 50 - 25 Promecam RG - 50 - 25 Promecam RG - 50 - 25
more images
Италија Via Artigianato, 2, 25011 Calcinato BS, Italia
1.012 km
Promecam RG - 50 - 25
Јавете се
Класифицирана реклама
Guifil PD65 Guifil PD65 Guifil PD65 Guifil PD65 Guifil PD65 Guifil PD65 Guifil PD65 Guifil PD65
more images
Португалија Ourém
2.557 km
Guifil PD65
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PBO-2563-CNC OT-41 Otinus PBO-2563-CNC OT-41 Otinus PBO-2563-CNC OT-41 Otinus PBO-2563-CNC OT-41 Otinus PBO-2563-CNC OT-41 Otinus PBO-2563-CNC OT-41 Otinus PBO-2563-CNC OT-41 Otinus PBO-2563-CNC OT-41 Otinus PBO-2563-CNC OT-41
more images
Полска Bydgoszcz
1.312 km
Otinus PBO-2563-CNC OT-41
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAK POWER BEND PRO 3.175 ERMAK POWER BEND PRO 3.175 ERMAK POWER BEND PRO 3.175 ERMAK POWER BEND PRO 3.175 ERMAK POWER BEND PRO 3.175 ERMAK POWER BEND PRO 3.175 ERMAK POWER BEND PRO 3.175 ERMAK POWER BEND PRO 3.175 ERMAK POWER BEND PRO 3.175
more images
Германија Ahaus
1.612 km
ERMAK POWER BEND PRO 3.175
Јавете се
Класифицирана реклама
EDWARDS PEARSON PR6 EDWARDS PEARSON PR6 EDWARDS PEARSON PR6 EDWARDS PEARSON PR6 EDWARDS PEARSON PR6
more images
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2.146 km
EDWARDS PEARSON PR6
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Burkardroth
1.322 km
CoastOne Oy C15
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ITS2 50-20 AMADA PROMECAM ITS2 50-20 AMADA PROMECAM ITS2 50-20 AMADA PROMECAM ITS2 50-20
more images
Обединето Кралство Hawksworth Trading Estate
2.100 km
AMADA PROMECAM ITS2 50-20
Јавете се
Класифицирана реклама
DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y
more images
Германија Mörsdorf
1.282 km
DARLEY EHP 50-25/20 mit 'CNC DELEM DA 42 X/Y
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PBO-2563-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2563-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2563-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2563-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2563-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2563-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2563-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2563-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2563-CNC Delem DA-58T
more images
Полска Bydgoszcz
1.312 km
Otinus PBO-2563-CNC Delem DA-58T
Јавете се
Класифицирана реклама
Beyeler RH 65 - 2550 Beyeler RH 65 - 2550 Beyeler RH 65 - 2550 Beyeler RH 65 - 2550 Beyeler RH 65 - 2550 Beyeler RH 65 - 2550 Beyeler RH 65 - 2550 Beyeler RH 65 - 2550 Beyeler RH 65 - 2550 Beyeler RH 65 - 2550
more images
Германија Werdau
1.243 km
Beyeler RH 65 - 2550
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM APX 50-20 AMADA PROMECAM APX 50-20 AMADA PROMECAM APX 50-20 AMADA PROMECAM APX 50-20 AMADA PROMECAM APX 50-20
more images
Обединето Кралство Hawksworth Trading Estate
2.100 km
AMADA PROMECAM APX 50-20
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PBO-2563-N Estun E21 Otinus PBO-2563-N Estun E21 Otinus PBO-2563-N Estun E21 Otinus PBO-2563-N Estun E21 Otinus PBO-2563-N Estun E21 Otinus PBO-2563-N Estun E21 Otinus PBO-2563-N Estun E21 Otinus PBO-2563-N Estun E21
more images
Полска Bydgoszcz
1.312 km
Otinus PBO-2563-N Estun E21
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM ITS2 50-20 AMADA PROMECAM ITS2 50-20 AMADA PROMECAM ITS2 50-20
more images
Обединето Кралство Hawksworth Trading Estate
2.100 km
AMADA PROMECAM ITS2 50-20
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PBO-1660-CNC OT-41 Otinus PBO-1660-CNC OT-41 Otinus PBO-1660-CNC OT-41 Otinus PBO-1660-CNC OT-41 Otinus PBO-1660-CNC OT-41 Otinus PBO-1660-CNC OT-41 Otinus PBO-1660-CNC OT-41 Otinus PBO-1660-CNC OT-41 Otinus PBO-1660-CNC OT-41
more images
Полска Bydgoszcz
1.312 km
Otinus PBO-1660-CNC OT-41
Јавете се