категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Фреза унив. преку 1000 mm x-way користени

Машини за обработка на метал и машински алати Фреза Фреза унив. преку 1000 mm x-way
Класифицирана реклама
Huron KX45 FIVE Huron KX45 FIVE Huron KX45 FIVE Huron KX45 FIVE Huron KX45 FIVE Huron KX45 FIVE Huron KX45 FIVE Huron KX45 FIVE
more images
8
Бугарија Asenovgrad
264 km
Huron KX45 FIVE
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GUALDONI FU 70 GTV GUALDONI FU 70 GTV GUALDONI FU 70 GTV GUALDONI FU 70 GTV GUALDONI FU 70 GTV GUALDONI FU 70 GTV GUALDONI FU 70 GTV GUALDONI FU 70 GTV GUALDONI FU 70 GTV GUALDONI FU 70 GTV GUALDONI FU 70 GTV GUALDONI FU 70 GTV
more images
12
Италија Castano Primo
1133 km
GUALDONI FU 70 GTV
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
REIDEN SCHWEISS FU 300
1969
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STANKO Tisch 1500 x 400 mm
more images
1
Германија Staufenberg
1426 km
STANKO Tisch 1500 x 400 mm
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURON MU 50 HURON MU 50 HURON MU 50 HURON MU 50 HURON MU 50 HURON MU 50
more images
6
Германија Ennepetal
1538 km
HURON MU 50
1966
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS Olomouc FGU 32 TOS Olomouc FGU 32
more images
2
Чешка република 261 01, Česko
1081 km
TOS Olomouc FGU 32
1986
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURON NU4 HURON NU4 HURON NU4 HURON NU4 HURON NU4
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
HURON NU4
1967
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Monheim am Rhein
1550 km
TOS-KURIM FGS 63 B
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LAGUN FCM-152 LAGUN FCM-152 LAGUN FCM-152 LAGUN FCM-152 LAGUN FCM-152 LAGUN FCM-152 LAGUN FCM-152 LAGUN FCM-152 LAGUN FCM-152 LAGUN FCM-152
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
LAGUN FCM-152
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OERLIKON FM3 OERLIKON FM3 OERLIKON FM3 OERLIKON FM3 OERLIKON FM3 OERLIKON FM3
more images
6
Германија Willich
1579 km
OERLIKON FM3
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS FGS32/40 TOS FGS32/40 TOS FGS32/40 TOS FGS32/40 TOS FGS32/40 TOS FGS32/40 TOS FGS32/40 TOS FGS32/40 TOS FGS32/40
more images
9
Австрија Sankt Margarethen im Lungau
884 km
TOS FGS32/40
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW F400-E WMW F400-E WMW F400-E WMW F400-E WMW F400-E WMW F400-E WMW F400-E WMW F400-E WMW F400-E WMW F400-E WMW F400-E WMW F400-E WMW F400-E WMW F400-E
more images
14
Германија Wiefelstede
1648 km
WMW F400-E
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW (KARL-MARX-STADT) FSS400 V/2 WMW (KARL-MARX-STADT) FSS400 V/2 WMW (KARL-MARX-STADT) FSS400 V/2 WMW (KARL-MARX-STADT) FSS400 V/2 WMW (KARL-MARX-STADT) FSS400 V/2 WMW (KARL-MARX-STADT) FSS400 V/2
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
WMW (KARL-MARX-STADT) FSS400 V/2
1976
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IMATEC FU 145 / Digi IMATEC FU 145 / Digi IMATEC FU 145 / Digi IMATEC FU 145 / Digi IMATEC FU 145 / Digi IMATEC FU 145 / Digi
more images
6
Германија Bünde
1542 km
IMATEC FU 145 / Digi
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW FSS 315 V-2 WMW FSS 315 V-2 WMW FSS 315 V-2 WMW FSS 315 V-2 WMW FSS 315 V-2 WMW FSS 315 V-2
more images
6
Германија Deutschland
1369 km
WMW FSS 315 V-2
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURON MU 4 HURON MU 4 HURON MU 4 HURON MU 4 HURON MU 4 HURON MU 4 HURON MU 4
more images
7
Германија Bühl
1323 km
HURON MU 4
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS KUŘIM FGSV50 TOS KUŘIM FGSV50 TOS KUŘIM FGSV50 TOS KUŘIM FGSV50 TOS KUŘIM FGSV50 TOS KUŘIM FGSV50
more images
6
Австрија Sankt Margarethen im Lungau
884 km
TOS KUŘIM FGSV50
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
UNITECH FSS 400 UNITECH FSS 400 UNITECH FSS 400 UNITECH FSS 400 UNITECH FSS 400 UNITECH FSS 400 UNITECH FSS 400 UNITECH FSS 400 UNITECH FSS 400 UNITECH FSS 400
more images
10
Германија Oelde
1531 km
UNITECH FSS 400
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RECKERMANN Kombi 900 Pony RECKERMANN Kombi 900 Pony RECKERMANN Kombi 900 Pony RECKERMANN Kombi 900 Pony RECKERMANN Kombi 900 Pony RECKERMANN Kombi 900 Pony RECKERMANN Kombi 900 Pony RECKERMANN Kombi 900 Pony RECKERMANN Kombi 900 Pony RECKERMANN Kombi 900 Pony
more images
10
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
RECKERMANN Kombi 900 Pony
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Lagun FU 152 Lagun FU 152 Lagun FU 152
more images
3
Франција Chevillon
1513 km
Lagun FU 152
2010
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BEMATO UH 1 BEMATO UH 1 BEMATO UH 1 BEMATO UH 1 BEMATO UH 1
more images
5
Германија Dreieich
1376 km
BEMATO UH 1
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW AUERBACH FW 250x1000 II WMW AUERBACH FW 250x1000 II WMW AUERBACH FW 250x1000 II WMW AUERBACH FW 250x1000 II WMW AUERBACH FW 250x1000 II WMW AUERBACH FW 250x1000 II WMW AUERBACH FW 250x1000 II WMW AUERBACH FW 250x1000 II WMW AUERBACH FW 250x1000 II WMW AUERBACH FW 250x1000 II WMW AUERBACH FW 250x1000 II WMW AUERBACH FW 250x1000 II
more images
12
Германија Werdau
1243 km
WMW AUERBACH FW 250x1000 II
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Zielona Góra
1243 km
SHW UF 21
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HECKERT FU 400 x1600 APUG HECKERT FU 400 x1600 APUG HECKERT FU 400 x1600 APUG HECKERT FU 400 x1600 APUG HECKERT FU 400 x1600 APUG HECKERT FU 400 x1600 APUG
more images
6
Холандија Didam
1647 km
HECKERT FU 400 x1600 APUG
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Huron Mu 50
more images
1
Франција Paris
1718 km
Huron Mu 50
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PEDERSEN VPU 31 PEDERSEN VPU 31 PEDERSEN VPU 31 PEDERSEN VPU 31
more images
4
Данска Kopenhagen
1702 km
PEDERSEN VPU 31
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JARBE F 4 JARBE F 4 JARBE F 4 JARBE F 4 JARBE F 4 JARBE F 4
more images
6
Швајцарија Jonschwil
1195 km
JARBE F 4
1984
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Schaublin 13
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW HECKERT FSS 400 VI/2 (Tisch 1600 x 400 mm) WMW HECKERT FSS 400 VI/2 (Tisch 1600 x 400 mm) WMW HECKERT FSS 400 VI/2 (Tisch 1600 x 400 mm) WMW HECKERT FSS 400 VI/2 (Tisch 1600 x 400 mm) WMW HECKERT FSS 400 VI/2 (Tisch 1600 x 400 mm) WMW HECKERT FSS 400 VI/2 (Tisch 1600 x 400 mm) WMW HECKERT FSS 400 VI/2 (Tisch 1600 x 400 mm)
more images
7
Германија Mörsdorf
1282 km
WMW HECKERT FSS 400 VI/2 (Tisch 1600 x 400 mm)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wanderer KF2 Wanderer KF2 Wanderer KF2
more images
3
Унгарија Székesfehérvár
672 km
Wanderer KF2
1974
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lagun GUM 152 Lagun GUM 152 Lagun GUM 152 Lagun GUM 152 Lagun GUM 152 Lagun GUM 152 Lagun GUM 152 Lagun GUM 152 Lagun GUM 152 Lagun GUM 152 Lagun GUM 152
more images
11
Шпанија L'alcúdia de Crespíns
1916 km
Lagun GUM 152
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Knuth VWF 4 Knuth VWF 4 Knuth VWF 4 Knuth VWF 4 Knuth VWF 4 Knuth VWF 4
more images
6
Франција Pontivy
2068 km
Knuth VWF 4
2011
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURON HURE MU 4 HURON HURE MU 4 HURON HURE MU 4 HURON HURE MU 4 HURON HURE MU 4
more images
5
Германија Schwäbisch Gmünd
1228 km
HURON HURE MU 4
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW FW 400-V, 1120x355x400 WMW FW 400-V, 1120x355x400 WMW FW 400-V, 1120x355x400 WMW FW 400-V, 1120x355x400 WMW FW 400-V, 1120x355x400 WMW FW 400-V, 1120x355x400 WMW FW 400-V, 1120x355x400 WMW FW 400-V, 1120x355x400 WMW FW 400-V, 1120x355x400 WMW FW 400-V, 1120x355x400 WMW FW 400-V, 1120x355x400
more images
11
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
WMW FW 400-V, 1120x355x400
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Varnamo FV-2KM Varnamo FV-2KM Varnamo FV-2KM Varnamo FV-2KM Varnamo FV-2KM Varnamo FV-2KM Varnamo FV-2KM Varnamo FV-2KM Varnamo FV-2KM Varnamo FV-2KM
more images
10
Холандија Soerendonk
1638 km
Varnamo FV-2KM
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ernault Somua Z 3 C Ernault Somua Z 3 C Ernault Somua Z 3 C Ernault Somua Z 3 C Ernault Somua Z 3 C
more images
5
Германија Hamburg
1593 km
Ernault Somua Z 3 C
1966
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Milko 045 Milko 045 Milko 045 Milko 045 Milko 045 Milko 045 Milko 045 Milko 045 Milko 045 Milko 045
more images
10
Белгија Gent
1732 km
Milko 045
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW HECKERT FU 355 x 1250
more images
1
Германија Staufenberg
1426 km
WMW HECKERT FU 355 x 1250
1962
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURON MU 55 HURON MU 55
more images
2
Германија Bensheim
1357 km
HURON MU 55
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Doosan DBC 130 Doosan DBC 130 Doosan DBC 130 Doosan DBC 130 Doosan DBC 130 Doosan DBC 130
more images
6
Украина Dnipro
1292 km
Doosan DBC 130
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RECKERMANN Kombi 13/1050 RECKERMANN Kombi 13/1050 RECKERMANN Kombi 13/1050 RECKERMANN Kombi 13/1050 RECKERMANN Kombi 13/1050
more images
5
Германија Wiesbaden
1407 km
RECKERMANN Kombi 13/1050
1972
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fritz Werner HF 2.5 Fritz Werner HF 2.5 Fritz Werner HF 2.5 Fritz Werner HF 2.5 Fritz Werner HF 2.5 Fritz Werner HF 2.5 Fritz Werner HF 2.5 Fritz Werner HF 2.5 Fritz Werner HF 2.5
more images
9
Германија Sonneberg
1270 km
Fritz Werner HF 2.5
1974
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS KUŘIM FGS 50/63 TOS KUŘIM FGS 50/63
more images
2
Полска Barlinek
1359 km
TOS KUŘIM FGS 50/63
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HECKERT FSS 315 S HECKERT FSS 315 S HECKERT FSS 315 S HECKERT FSS 315 S HECKERT FSS 315 S
more images
5
Германија Staufenberg
1426 km
HECKERT FSS 315 S
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS FGSV 32 TOS FGSV 32 TOS FGSV 32 TOS FGSV 32 TOS FGSV 32 TOS FGSV 32 TOS FGSV 32 TOS FGSV 32 TOS FGSV 32 TOS FGSV 32
more images
10
Полска Toruń
1291 km
TOS FGSV 32
1983
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 224 224 224 224 224 224 224 224 224
more images
9
Украина Dnipro
1292 km
224
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STROJTOS FGS 50 T STROJTOS FGS 50 T STROJTOS FGS 50 T STROJTOS FGS 50 T
more images
4
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
STROJTOS FGS 50 T
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ARSENAL FUV 321 M ARSENAL FUV 321 M ARSENAL FUV 321 M ARSENAL FUV 321 M
more images
4
Германија Dortmund
1546 km
ARSENAL FUV 321 M
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50 TOS FGSH 50
more images
13
Полска Toruń
1291 km
TOS FGSH 50
1983
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Фреза унив. преку 1000 mm x-way

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.