➤ Центри (хоризонтални) 400-599 mm (x-насочен) користено купи (67 огласи) - Machineseeker.mk 🏷️

Купете Центри (хоризонтални) 400-599 mm (x-насочен) користени (67)

 • Подреди резултати

 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машински центри (хоризонтални) Центри (хоризонтални) 400-599 mm (x-насочен)
аукција
 DIXI DPC 100
 DIXI DPC 100
 DIXI DPC 100
 DIXI DPC 100
 DIXI DPC 100
завршува во 
 Т   часови   Мин   Сек  Аукцијата заврши
Швајцарија Bern
1.303 km


DIXIDPC 100

buyer-protection
Јавете се
Класифицирана реклама
 Mazak NEXUS HCN4000 II
 Mazak NEXUS HCN4000 II
 Mazak NEXUS HCN4000 II
 Mazak NEXUS HCN4000 II
 Mazak NEXUS HCN4000 II
 Mazak NEXUS HCN4000 II
 Mazak NEXUS HCN4000 II
 Mazak NEXUS HCN4000 II
 Mazak NEXUS HCN4000 II
 Mazak NEXUS HCN4000 II
 Mazak NEXUS HCN4000 II
 Mazak NEXUS HCN4000 II
 Mazak NEXUS HCN4000 II
 Mazak NEXUS HCN4000 II
more images
Унгарија Székesfehérvár
672 km


MazakNEXUS HCN4000 II

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
more images
Германија Schwäbisch Gmünd
1.228 km


MAKINO A55

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Matsuura ES-450 H2
 Matsuura ES-450 H2
 Matsuura ES-450 H2
 Matsuura ES-450 H2
 Matsuura ES-450 H2
 Matsuura ES-450 H2
 Matsuura ES-450 H2
 Matsuura ES-450 H2
 Matsuura ES-450 H2
 Matsuura ES-450 H2
more images
Германија Kaiserslautern
740 km


MatsuuraES-450 H2

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MAKINO A55 - A60
 MAKINO A55 - A60
 MAKINO A55 - A60
 MAKINO A55 - A60
 MAKINO A55 - A60
more images
Германија Halberstadt
1.403 km


MAKINOA55 - A60

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SW BA400-2
 SW BA400-2
 SW BA400-2
 SW BA400-2
 SW BA400-2
 SW BA400-2
 SW BA400-2
 SW BA400-2
more images
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km


SWBA400-2

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Tajmac ZPS H 40
 Tajmac ZPS H 40
 Tajmac ZPS H 40
 Tajmac ZPS H 40
 Tajmac ZPS H 40
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km


Tajmac ZPSH 40

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 LEADWELL FMC - 560
 LEADWELL FMC - 560
 LEADWELL FMC - 560
 LEADWELL FMC - 560
 LEADWELL FMC - 560
 LEADWELL FMC - 560
 LEADWELL FMC - 560
 LEADWELL FMC - 560
 LEADWELL FMC - 560
 LEADWELL FMC - 560
more images
Италија Paitone
1.013 km


LEADWELLFMC - 560

Јавете се
Класифицирана реклама
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
 MAKINO A55
more images
Германија Schwäbisch Gmünd
1.228 km


MAKINO A55

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 HAAS EC-400
 HAAS EC-400
 HAAS EC-400
 HAAS EC-400
 HAAS EC-400
 HAAS EC-400
 HAAS EC-400
 HAAS EC-400
 HAAS EC-400
more images
Унгарија Hungary
643 km


HAASEC-400

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MATSUURA ES-450HII PC-5
 MATSUURA ES-450HII PC-5
 MATSUURA ES-450HII PC-5
 MATSUURA ES-450HII PC-5
 MATSUURA ES-450HII PC-5
 MATSUURA ES-450HII PC-5
 MATSUURA ES-450HII PC-5
 MATSUURA ES-450HII PC-5
 MATSUURA ES-450HII PC-5
more images
Германија Rheinau
1.335 km


MATSUURAES-450HII PC-5

Јавете се
Класифицирана реклама
 Deckel DMC 635 V
 Deckel DMC 635 V
 Deckel DMC 635 V
 Deckel DMC 635 V
 Deckel DMC 635 V
 Deckel DMC 635 V
 Deckel DMC 635 V
 Deckel DMC 635 V
more images
Германија Bremen
1.602 km


DeckelDMC 635 V

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Leadwell MCH 400
 Leadwell MCH 400
 Leadwell MCH 400
 Leadwell MCH 400
 Leadwell MCH 400
 Leadwell MCH 400
 Leadwell MCH 400
 Leadwell MCH 400
more images
Италија Mazzano
1.015 km


LeadwellMCH 400

Потврден дилер
Јавете се
аукција
 DMG DMC 55H duoBLOCK
 DMG DMC 55H duoBLOCK
 DMG DMC 55H duoBLOCK
 DMG DMC 55H duoBLOCK
 DMG DMC 55H duoBLOCK
 DMG DMC 55H duoBLOCK
Аукцијата заврши
Италија Marche
742 km


DMGDMC 55H duoBLOCK

buyer-protection
Јавете се
Класифицирана реклама
 Makino A55-A126
 Makino A55-A126
 Makino A55-A126
 Makino A55-A126
 Makino A55-A126
 Makino A55-A126
 Makino A55-A126
 Makino A55-A126
 Makino A55-A126
 Makino A55-A126
 Makino A55-A126
 Makino A55-A126
 Makino A55-A126
 Makino A55-A126
 Makino A55-A126
more images
Германија Hagen
1.533 km


MakinoA55-A126

Јавете се
Класифицирана реклама
 SAMAG MFZ 2-2
 SAMAG MFZ 2-2
 SAMAG MFZ 2-2
 SAMAG MFZ 2-2
 SAMAG MFZ 2-2
 SAMAG MFZ 2-2
 SAMAG MFZ 2-2
 SAMAG MFZ 2-2
 SAMAG MFZ 2-2
more images
Германија Kaiserslautern
763 km


SAMAGMFZ 2-2

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003
more images
Германија Rheinau
1.335 km


MATSUURAH.PLUS-300 PC-5 Bj. 2003

Јавете се
Класифицирана реклама
 Mazak H415
 Mazak H415
 Mazak H415
 Mazak H415
more images
Германија Norken
1.464 km


MazakH415

Јавете се
Класифицирана реклама
 STEINEL BZ 20-1
 STEINEL BZ 20-1
 STEINEL BZ 20-1
 STEINEL BZ 20-1
 STEINEL BZ 20-1
more images
Германија Bühl
1.323 km


STEINELBZ 20-1

Потврден дилер
Јавете се
аукција
 Makino A55 - A60
 Makino A55 - A60
 Makino A55 - A60
 Makino A55 - A60
 Makino A55 - A60
Аукцијата заврши
Германија Sachsen-Anhalt
1.401 km


MakinoA55 - A60

buyer-protection
Јавете се
Класифицирана реклама
 MORI SEIKI SH 40
 MORI SEIKI SH 40
 MORI SEIKI SH 40
 MORI SEIKI SH 40
 MORI SEIKI SH 40
more images
Германија Ispringen
1.369 km


MORI SEIKISH 40

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BAW06-22
 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BAW06-22
 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BAW06-22
 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BAW06-22
more images
Германија Ratingen
1.569 km


SW Schwäbische WerkzeugmaschinenBAW06-22

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007
more images
Германија Rheinau
1.335 km


MATSUURAH.PLUS-300 PC-5 Bj. 2007

Јавете се
Класифицирана реклама
 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 422
 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 422
 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 422
 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 422
 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 422
 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 422
more images
Германија Ratingen
1.569 km


SW Schwäbische WerkzeugmaschinenBA 422

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
 MATSUURA H.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008
more images
Германија Rheinau
1.335 km


MATSUURAH.PLUS-300 PC-5 Bj. 2008

Јавете се