категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Одвлажнувач користени

Машини за обработка на дрво Системи за екстракција Одвлажнувач
Класифицирана реклама
MATSUI SR MATSUI SR MATSUI SR MATSUI SR MATSUI SR MATSUI SR MATSUI SR
more images
7
Обединето Кралство Europe
1515 km
MATSUI SR
2014
Втора рака
Јавете се

Искористено Одвлажнувач

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.