Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Ножици за рачна рачка користени

Машини за обработка на метал и машински алати Работа на лим Ножици за рачна рачка
Класифицирана реклама
PEDDINGHAUS 4 RP 8
more images
1
Германија Ennepetal
1538 km
PEDDINGHAUS 4 RP 8
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MUHR & BENDER 3S/6R MUHR & BENDER 3S/6R MUHR & BENDER 3S/6R MUHR & BENDER 3S/6R
more images
4
Германија Niederlangen
(Локација на дилерот)
1660 km
MUHR & BENDER 3S/6R
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mubea Schnittlänge 180 mm Mubea Schnittlänge 180 mm Mubea Schnittlänge 180 mm
more images
3
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Mubea Schnittlänge 180 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MUBEA 2/4/400 MUBEA 2/4/400
more images
2
Германија Eislingen/Fils
1229 km
MUBEA 2/4/400
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLEMAS KGM1020 (Demo) BLEMAS KGM1020 (Demo) BLEMAS KGM1020 (Demo) BLEMAS KGM1020 (Demo) BLEMAS KGM1020 (Demo) BLEMAS KGM1020 (Demo)
more images
6
Германија Bünde
1542 km
BLEMAS KGM1020 (Demo)
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MUBEA 5 SN / 8 R MUBEA 5 SN / 8 R
more images
2
Германија Dreieich
(Локација на дилерот)
1376 km
MUBEA 5 SN / 8 R
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PEDDINGHAUS 5 RP 10 PEDDINGHAUS 5 RP 10 PEDDINGHAUS 5 RP 10
more images
3
Германија Staufenberg
1426 km
PEDDINGHAUS 5 RP 10
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mubea 5 SN /10 R Mubea 5 SN /10 R Mubea 5 SN /10 R Mubea 5 SN /10 R Mubea 5 SN /10 R
more images
5
Германија Tönisvorst
1588 km
Mubea 5 SN /10 R
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahl Schnittlänge 240 mm Stahl Schnittlänge 240 mm
more images
2
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Stahl Schnittlänge 240 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Edel unbekannt Edel unbekannt Edel unbekannt
more images
3
Германија Weiterstadt
1372 km
Edel unbekannt
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fabr. UNBEKANNT/NOT KNOWN - Fabr. UNBEKANNT/NOT KNOWN - Fabr. UNBEKANNT/NOT KNOWN -
more images
3
Германија Bünde
1542 km
Fabr. UNBEKANNT/NOT KNOWN -
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER & KURTH MÜLLER & KURTH
more images
2
Германија Mühlheim am Main
1374 km
MÜLLER & KURTH
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PEXTO Typ 137/L (1020 x 1,6 mm) PEXTO Typ 137/L (1020 x 1,6 mm) PEXTO Typ 137/L (1020 x 1,6 mm)
more images
3
Германија Staufenberg
1426 km
PEXTO Typ 137/L (1020 x 1,6 mm)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGT TS 2 AGT TS 2 AGT TS 2 AGT TS 2 AGT TS 2 AGT TS 2 AGT TS 2 AGT TS 2
more images
8
Германија Rudersberg
1250 km
AGT TS 2
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Format 2 BR 5 Format 2 BR 5 Format 2 BR 5 Format 2 BR 5 Format 2 BR 5
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Format 2 BR 5
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MUBEA MUBEA 5/8/170 MUBEA MUBEA 5/8/170 MUBEA MUBEA 5/8/170 MUBEA MUBEA 5/8/170
more images
4
Германија Lüdenscheid
(Локација на дилерот)
1518 km
MUBEA MUBEA 5/8/170
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MUBEA 2/8/300 MUBEA 2/8/300 MUBEA 2/8/300
more images
3
Германија Bünde
1542 km
MUBEA 2/8/300
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wimper BSTA Wimper BSTA Wimper BSTA Wimper BSTA Wimper BSTA Wimper BSTA
more images
6
Германија
1473 km
Wimper BSTA
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HUNDT - KRAMER HBS III  1020 x 1,25 mm
more images
1
Германија Kassel
1433 km
HUNDT - KRAMER HBS III 1020 x 1,25 mm
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mubea HS100 Mubea HS100 Mubea HS100
more images
3
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Mubea HS100
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HUNDT - KRAMER HBS III   1020x1,25 mm HUNDT - KRAMER HBS III   1020x1,25 mm HUNDT - KRAMER HBS III   1020x1,25 mm HUNDT - KRAMER HBS III   1020x1,25 mm HUNDT - KRAMER HBS III   1020x1,25 mm HUNDT - KRAMER HBS III   1020x1,25 mm
more images
6
Германија Kassel
1433 km
HUNDT - KRAMER HBS III 1020x1,25 mm
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW mit Übersetzung WMW mit Übersetzung WMW mit Übersetzung WMW mit Übersetzung WMW mit Übersetzung
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
WMW mit Übersetzung
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Schnittlaenge 180 mm unbekannt Schnittlaenge 180 mm unbekannt Schnittlaenge 180 mm unbekannt Schnittlaenge 180 mm unbekannt Schnittlaenge 180 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt Schnittlaenge 180 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mubea Schnittlänge 180 mm Mubea Schnittlänge 180 mm Mubea Schnittlänge 180 mm Mubea Schnittlänge 180 mm Mubea Schnittlänge 180 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Mubea Schnittlänge 180 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mubea Schnittlänge 70 mm Mubea Schnittlänge 70 mm Mubea Schnittlänge 70 mm Mubea Schnittlänge 70 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
Mubea Schnittlänge 70 mm
Втора рака
Јавете се

Искористено Ножици за рачна рачка

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши