категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за нишки Други
Класифицирана реклама
Турција Üçevler, 77. Sk. No:10, 16120 Nilüfer/Bursa, Türkei
625 km
INFINITE Mecatronics Aybars 6000
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MONNIER & ZAHNER 256 MONNIER & ZAHNER 256 MONNIER & ZAHNER 256
more images
3
Германија Metzingen
1244 km
MONNIER & ZAHNER 256
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EIBER&SAUTER NV/103 EIBER&SAUTER NV/103
more images
2
Германија Eislingen/Fils
1229 km
EIBER&SAUTER NV/103
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3 Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3 Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3 Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3 Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3 Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3 Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3 Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3 Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3 Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3 Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3 Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3 Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3 Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3 Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3
more images
15
Германија Fluorn-Winzeln
1279 km
Fröhlich und Dörken GmbH Powerflex 3
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WANDERER A 6500 WANDERER A 6500 WANDERER A 6500 WANDERER A 6500 WANDERER A 6500 WANDERER A 6500
more images
6
Германија Willich
1579 km
WANDERER A 6500
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90 WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90 WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90 WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90 WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90 WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90 WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90 WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90 WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90 WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90 WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90 WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90 WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90 WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90 WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90
more images
15
Чешка република Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
933 km
WALDRICH COBURG 16 GLS 25-90
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Electro ARC 2 DB Electro ARC 2 DB Electro ARC 2 DB Electro ARC 2 DB Electro ARC 2 DB Electro ARC 2 DB Electro ARC 2 DB Electro ARC 2 DB Electro ARC 2 DB Electro ARC 2 DB Electro ARC 2 DB Electro ARC 2 DB
more images
12
Германија Wiefelstede
1648 km
Electro ARC 2 DB
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GF Georg Fischer  KM 2 GF Georg Fischer  KM 2 GF Georg Fischer  KM 2 GF Georg Fischer  KM 2 GF Georg Fischer  KM 2 GF Georg Fischer  KM 2
more images
6
Германија Kassel
1433 km
GF Georg Fischer KM 2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Microtap Megatap 90 G 14 Microtap Megatap 90 G 14 Microtap Megatap 90 G 14 Microtap Megatap 90 G 14 Microtap Megatap 90 G 14 Microtap Megatap 90 G 14 Microtap Megatap 90 G 14 Microtap Megatap 90 G 14 Microtap Megatap 90 G 14 Microtap Megatap 90 G 14 Microtap Megatap 90 G 14 Microtap Megatap 90 G 14 Microtap Megatap 90 G 14 Microtap Megatap 90 G 14
more images
14
Германија Reichenbach am Heuberg
1248 km
Microtap Megatap 90 G 14
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION BT 18 GL Gewindeschneidmaschine
more images
1
Германија Sindelfingen
1275 km
MAXION BT 18 GL Gewindeschneidmaschine
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
germond germond germond germond germond germond germond germond germond germond germond germond germond germond
more images
14
Белгија Staden
1765 km
germond
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Volumec JT 3150 Volumec JT 3150 Volumec JT 3150 Volumec JT 3150 Volumec JT 3150 Volumec JT 3150 Volumec JT 3150
more images
7
Германија Küssaberg
1257 km
Volumec JT 3150
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Narex** 1/2 bis 1 Zoll Narex** 1/2 bis 1 Zoll Narex** 1/2 bis 1 Zoll Narex** 1/2 bis 1 Zoll Narex** 1/2 bis 1 Zoll Narex** 1/2 bis 1 Zoll Narex** 1/2 bis 1 Zoll Narex** 1/2 bis 1 Zoll Narex** 1/2 bis 1 Zoll Narex** 1/2 bis 1 Zoll Narex** 1/2 bis 1 Zoll Narex** 1/2 bis 1 Zoll
more images
12
Германија Wiefelstede
1648 km
Narex** 1/2 bis 1 Zoll
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HÜLLER  Ultromat UG 8
more images
1
Германија Kassel
1433 km
HÜLLER Ultromat UG 8
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HAGEN + GOEBEL HG 42 E HAGEN + GOEBEL HG 42 E
more images
2
Германија Bretzfeld
1278 km
HAGEN + GOEBEL HG 42 E
1977
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DESOUTTER RO 300 DESOUTTER RO 300 DESOUTTER RO 300 DESOUTTER RO 300 DESOUTTER RO 300 DESOUTTER RO 300
more images
6
Германија Rödermark
1364 km
DESOUTTER RO 300
1996
добро (искористено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1500 km
Fette T42
2000
нештиклирано (искористено)
Класифицирана реклама
Bilz GSA 12 Bilz GSA 12 Bilz GSA 12
more images
3
Германија Tönisvorst
1589 km
Bilz GSA 12
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAGEN & GOEBEL HG 16 E HAGEN & GOEBEL HG 16 E HAGEN & GOEBEL HG 16 E
more images
3
Германија Wermelskirchen
1534 km
HAGEN & GOEBEL HG 16 E
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DESOUTTER Unbekannt DESOUTTER Unbekannt DESOUTTER Unbekannt DESOUTTER Unbekannt DESOUTTER Unbekannt
more images
5
Германија Rödermark
1365 km
DESOUTTER Unbekannt
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Comet FG 1 Comet FG 1 Comet FG 1 Comet FG 1
more images
4
Германија Tönisvorst
1589 km
Comet FG 1
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAGEN & GOEBEL HG 22 E HAGEN & GOEBEL HG 22 E HAGEN & GOEBEL HG 22 E
more images
3
Германија Wermelskirchen
1534 km
HAGEN & GOEBEL HG 22 E
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FRÖHLICH - DÖRKEN POWERFLEX 9 FRÖHLICH - DÖRKEN POWERFLEX 9 FRÖHLICH - DÖRKEN POWERFLEX 9 FRÖHLICH - DÖRKEN POWERFLEX 9 FRÖHLICH - DÖRKEN POWERFLEX 9 FRÖHLICH - DÖRKEN POWERFLEX 9
more images
6
Германија Rödermark
1365 km
FRÖHLICH - DÖRKEN POWERFLEX 9
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Easytap ETH 24 Easytap ETH 24 Easytap ETH 24 Easytap ETH 24 Easytap ETH 24
more images
5
Унгарија Szigetszentmiklós
673 km
Easytap ETH 24
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се

Искористено Други

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.