категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за планирање - едноколона користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за планирање Машини за планирање - едноколона
Класифицирана реклама
KLOPP A650 + A800 + A950 KLOPP A650 + A800 + A950 KLOPP A650 + A800 + A950 KLOPP A650 + A800 + A950 KLOPP A650 + A800 + A950 KLOPP A650 + A800 + A950
more images
6
Германија Korschenbroich
1571 km
KLOPP A650 + A800 + A950
1969
Втора рака
Јавете се

Искористено Машини за планирање - едноколона

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.