Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
4

Distilling Unit Batsch Desta 20- VP

Solingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6408 km
2001
користен
6

Dishwasher Hobart FXS - 70 N

Babenhausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6588 km
2009
добар (користен)
5

Hygiene station RADEX

Möglingen, ГерманијаГерманија
6652 km
2017
одличен (користен)


чисте...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
5

Dishwasher Hobart UXTLS

Babenhausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6588 km
2009
обновен (користен)
4

BELT/CRATE DISHWASHER Kitzinger Contino 450

Maieräckerstraße 31, 72108 Rottenburg am Neckar, DeutschlandГерманија
6660 km
2002
добар (користен)
7

Basket dishwasher Hobart AMXT-10 N Hobart AMXT - 10 N

Oelsnitzer Str. 48, 95185 Gattendorf, DeutschlandГерманија
6765 km
2008
одличен (користен)
5

Universal Dishwasher Hobart UXL-10

Artur-Ladebeck-Str. 171, 33647 Bielefeld, DEГерманија
6464 km
подготвен за работа (се користи)
5

Dishwasher Hobart UXTLS-11

Schaafheimer Str. 5, 64832 Babenhausen, DEГерманија
6588 km
2010
одличен (користен)
2

Combi cleaner Bühler MTKB 120/120 U

Tangstedter Chaussee 70, 25462 Rellingen, DEГерманија
6470 km
1996
добар (користен)
2

Sanitizer tunnel IWM Crusader San100

Buckhurst Hill Essex, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5937 km
користен
7

Run dishwasher Meiko

Altenglan, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6509 km
добар (користен)
3

CIP system NNP 3 x 2000L

Buckhurst Hill Essex, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5937 km
користен
4

Hood dishwasher Palux GSC 600

Möglingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6652 km
2014
користен
4

Flat Glass Washing Machine Buxtrup WH 800-4

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6738 km
2003
користен
6

Basket dishwasher Decker River 150

Möglingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6652 km
2008
користен
3

Crate Washing Machine UNIKON UN 170 SLB

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6738 km
1992
користен
5

Dishwasher Backservice CST 100

Babenhausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6588 km
2018
ново
2

HYGIENE STATION B. Miller Maschinenbau GmbH

Eppishausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6778 km
2017
ново
1

Dishwasher Milbrandt BSM G 350

Babenhausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6588 km
2018
ново
1

Dishwasher Milbrandt BSM 400

Babenhausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6588 km
2018
ново
3

Dishwasher Milbrandt BSM 500

Babenhausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6588 km
2017
ново
6

Dishwasher Hobart Baeko-line All in

Babenhausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6588 km
2018
ново
1

Dishwasher Milbrandt BSM 350

Babenhausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6588 km
2018
ново
2

Dishwasher Milbrandt BSM 857

Babenhausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6588 km
2018
ново


чисте...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување

продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу