Купете Жица разбои користени (10)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на жица Жица разбои
Класифицирана реклама
Komax Gamma 333 PC Komax Gamma 333 PC Komax Gamma 333 PC Komax Gamma 333 PC Komax Gamma 333 PC Komax Gamma 333 PC Komax Gamma 333 PC Komax Gamma 333 PC Komax Gamma 333 PC Komax Gamma 333 PC Komax Gamma 333 PC Komax Gamma 333 PC
more images
12
Полска Białystok
1286 km
Komax Gamma 333 PC
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Norderstedt
1606 km
DEITERS AWGM
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Jäger GESA Jäger GESA Jäger GESA Jäger GESA Jäger GESA
more images
5
Хрватска Đakovo
492 km
Jäger GESA
1977
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Southwire Hurricane HJL Southwire Hurricane HJL Southwire Hurricane HJL Southwire Hurricane HJL Southwire Hurricane HJL Southwire Hurricane HJL Southwire Hurricane HJL Southwire Hurricane HJL Southwire Hurricane HJL Southwire Hurricane HJL Southwire Hurricane HJL Southwire Hurricane HJL Southwire Hurricane HJL Southwire Hurricane HJL Southwire Hurricane HJL
more images
15
Босна и Херцеговина Odzak
(Локација на дилерот)
469 km
Southwire Hurricane HJL
1984
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
 CYB CYB
more images
2
CYB
2021
Ново
Класифицирана реклама
WAFIOS WGM 200 WAFIOS WGM 200 WAFIOS WGM 200 WAFIOS WGM 200 WAFIOS WGM 200
more images
5
Германија Grebenau
1385 km
WAFIOS WGM 200
1968
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Хрватска Đakovo
492 km
JAGER KMM
1965
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
RWM 1000 RWM 1000 RWM 1000 RWM 1000 RWM 1000 RWM 1000 RWM 1000
more images
7
Хрватска Đakovo
492 km
RWM 1000
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JAGER G - DFS JAGER G - DFS JAGER G - DFS JAGER G - DFS JAGER G - DFS
more images
5
Хрватска Đakovo
492 km
JAGER G - DFS
1970
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JAGER / DIETERS RG 200 JAGER / DIETERS RG 200 JAGER / DIETERS RG 200 JAGER / DIETERS RG 200 JAGER / DIETERS RG 200
more images
5
Хрватска Đakovo
492 km
JAGER / DIETERS RG 200
1987
многу добро (користено)
Јавете се