Купете Производство на картонска кутија користени (11)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машина за обработка на хартија, картон, картон, филм... Производство на картонска кутија
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 BOXmaker ULTRA + Nordson cold glue app .
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Jagenberg Simplex Universal 875
1982
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Mönchengladbach
1582 km
FRIEDRICH KRUPP ZH23
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Естонија Estonia
1905 km
Massenzana
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HMB Mikołów 2800 HMB Mikołów 2800
more images
2
Полска Łask
1129 km
HMB Mikołów 2800
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Łódź
1149 km
Zemat Technology Group BOXMAT PRO
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Emsize EM4-25 Emsize EM4-25 Emsize EM4-25 Emsize EM4-25 Emsize EM4-25 Emsize EM4-25
more images
6
Германија Berlin
1365 km
Emsize EM4-25
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
TMZ EW 106
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Inramik Vesta 1100 Xtrafold Inramik Vesta 1100 Xtrafold Inramik Vesta 1100 Xtrafold Inramik Vesta 1100 Xtrafold Inramik Vesta 1100 Xtrafold
more images
5
Шпанија Baxoia
2474 km
Inramik Vesta 1100 Xtrafold
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Łódź
1149 km
Zemat Technology Group BOXMAT XCUT
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 TR7448  TR7448
more images
2
Шпанија Baxoia
2474 km
TR7448
Ново
Јавете се