категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Производство на картонска кутија користени

Обработка на хартија, обработка на фолија Производство на картонска кутија
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 BOXmaker ULTRA + Nordson cold glue app.
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Jagenberg Simplex Universal 875
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Martin DRO 1628 Martin DRO 1628 Martin DRO 1628 Martin DRO 1628 Martin DRO 1628 Martin DRO 1628 Martin DRO 1628 Martin DRO 1628 Martin DRO 1628 Martin DRO 1628 Martin DRO 1628 Martin DRO 1628
more images
12
Литванија Kaunas
1490 km
Martin DRO 1628
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bramidan pvd321372 Bramidan pvd321372
more images
2
Франција Montreuil
1709 km
Bramidan pvd321372
2011
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Inramik Vesta 1100 Xtrafold Inramik Vesta 1100 Xtrafold Inramik Vesta 1100 Xtrafold Inramik Vesta 1100 Xtrafold Inramik Vesta 1100 Xtrafold
more images
5
Шпанија Baxoia
2474 km
Inramik Vesta 1100 Xtrafold
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HMB Mikołów 2800 HMB Mikołów 2800
more images
2
Полска Łask
1129 km
HMB Mikołów 2800
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gutenberg CO-150 Gutenberg CO-150 Gutenberg CO-150
more images
3
Холандија Hoofddorp
1750 km
Cutoff - Нож за хартија за нож со вилушк
Gutenberg CO-150
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
TMZ EW 106
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 TR7448  TR7448
more images
2
Шпанија Baxoia
2474 km
TR7448
Ново
Јавете се

Искористено Производство на картонска кутија

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.