категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други машини користени

Обработка на хартија, обработка на фолија Други машини
Класифицирана реклама
Vari Vari Vari Vari Vari Vari Vari Vari Vari Vari Vari Vari Vari
more images
13
Италија Zona Industriale
518 km
Vari
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Andrew and Suter ltd Multinova 2000 Andrew and Suter ltd Multinova 2000 Andrew and Suter ltd Multinova 2000 Andrew and Suter ltd Multinova 2000 Andrew and Suter ltd Multinova 2000 Andrew and Suter ltd Multinova 2000 Andrew and Suter ltd Multinova 2000
more images
7
Унгарија Nyíregyháza
711 km
Andrew and Suter ltd Multinova 2000
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MKW Rapid UT B3 MKW Rapid UT B3 MKW Rapid UT B3 MKW Rapid UT B3 MKW Rapid UT B3 MKW Rapid UT B3 MKW Rapid UT B3 MKW Rapid UT B3
more images
8
Германија München
1081 km
MKW Rapid UT B3
2008
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mueller Martini 1509
more images
1
Германија Rottweil
1262 km
Mueller Martini 1509
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 Paper straw machine Paper straw machine Paper straw machine Paper straw machine Paper straw machine Paper straw machine Paper straw machine Paper straw machine
more images
8
Бугарија София
178 km
Paper straw machine
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Kannegiesser WA
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Laserck
more images
1
Холандија Tilburg
(Локација на дилерот)
1686 km
Laserck
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1531 km
Kohmann GmbH F 1110
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ERNST NAGEL Multinak - S ERNST NAGEL Multinak - S ERNST NAGEL Multinak - S ERNST NAGEL Multinak - S ERNST NAGEL Multinak - S
more images
5
Франција Limoges
1708 km
ERNST NAGEL Multinak - S
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ruizhi RZJD-250 Ruizhi RZJD-250 Ruizhi RZJD-250 Ruizhi RZJD-250 Ruizhi RZJD-250 Ruizhi RZJD-250
more images
6
Унгарија Nyírpazony
709 km
Ruizhi RZJD-250
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Warszawa
1184 km
Sakurai Maestro II MS102
2002
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
VEB Jonsdorf LAM 1300
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TNT Maschinenbau TNT Maschinenbau TNT Maschinenbau TNT Maschinenbau TNT Maschinenbau TNT Maschinenbau
more images
3
Германија Arnsberg
1515 km
TNT Maschinenbau TNT Maschinenbau
2019
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Puławy
1095 km
RS TeamTech Sp. z o. o. RS-9
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Хрватска UMAG
(Локација на дилерот)
785 km
POSITION MACHINE LJ-308A
2019
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 2000 2000 2000 2000 2000 2000 2000 2000 2000 2000
more images
10
Германија Backnang
1262 km
2000
добро (искористено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1493 km
Easy Mover 1250 B 38/99
2011
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Hymmen 36 Arbeitsbreite 1300 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Eigenbau Eigenbau Eigenbau Eigenbau Eigenbau Eigenbau Eigenbau Eigenbau Eigenbau Eigenbau
more images
10
Германија Dernbach
1474 km
Eigenbau
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jagenberg Vari-Dur Jagenberg Vari-Dur Jagenberg Vari-Dur Jagenberg Vari-Dur Jagenberg Vari-Dur Jagenberg Vari-Dur Jagenberg Vari-Dur Jagenberg Vari-Dur
more images
8
Холандија Nederland
1707 km
Jagenberg Vari-Dur
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Racibórz
983 km
Keshenglong Carton Machinery LKYS-2400X1600B
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mabeg RB 70 Mabeg RB 70 Mabeg RB 70 Mabeg RB 70
more images
4
Турција Türkei
1182 km
Mabeg RB 70
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Strayfield Strayfield Strayfield Strayfield Strayfield Strayfield Strayfield Strayfield
more images
8
Лихтенштајн Ruggell
1154 km
Strayfield
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nagel Citoborma 150 Nagel Citoborma 150 Nagel Citoborma 150 Nagel Citoborma 150 Nagel Citoborma 150
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Nagel Citoborma 150
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEKO Feuchtwasserzentrale mit Alcoprint 2000 WEKO Feuchtwasserzentrale mit Alcoprint 2000 WEKO Feuchtwasserzentrale mit Alcoprint 2000 WEKO Feuchtwasserzentrale mit Alcoprint 2000 WEKO Feuchtwasserzentrale mit Alcoprint 2000 WEKO Feuchtwasserzentrale mit Alcoprint 2000 WEKO Feuchtwasserzentrale mit Alcoprint 2000 WEKO Feuchtwasserzentrale mit Alcoprint 2000 WEKO Feuchtwasserzentrale mit Alcoprint 2000 WEKO Feuchtwasserzentrale mit Alcoprint 2000 WEKO Feuchtwasserzentrale mit Alcoprint 2000 WEKO Feuchtwasserzentrale mit Alcoprint 2000
more images
12
Германија Gießen
1416 km
WEKO Feuchtwasserzentrale mit Alcoprint 2000
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bruderhaus RS3621/20 Bruderhaus RS3621/20 Bruderhaus RS3621/20 Bruderhaus RS3621/20 Bruderhaus RS3621/20 Bruderhaus RS3621/20 Bruderhaus RS3621/20 Bruderhaus RS3621/20
more images
8
Холандија Nederland
1707 km
Bruderhaus RS3621/20
1971
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Racibórz
983 km
FY-3000
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
weko RFDi
more images
1
Германија München
(Локација на дилерот)
1086 km
weko RFDi
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Herfurth Trumpf 11.000 Herfurth Trumpf 11.000 Herfurth Trumpf 11.000 Herfurth Trumpf 11.000 Herfurth Trumpf 11.000 Herfurth Trumpf 11.000 Herfurth Trumpf 11.000 Herfurth Trumpf 11.000
more images
8
Германија Tiefenbach
1125 km
Herfurth Trumpf 11.000
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Haug DA TR 7300 300 Haug DA TR 7300 300 Haug DA TR 7300 300 Haug DA TR 7300 300 Haug DA TR 7300 300
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Haug DA TR 7300 300
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Rednitzhembach
1191 km
Maschinenmau GmbH
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WAGNER AJ 204 WAGNER AJ 204 WAGNER AJ 204 WAGNER AJ 204 WAGNER AJ 204 WAGNER AJ 204
more images
6
Полска Sadki
1326 km
WAGNER AJ 204
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kyodo Kyodo Kyodo
more images
3
Германија Berlin
1365 km
Kyodo
1982
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Andritz CDl0LC Andritz CDl0LC Andritz CDl0LC Andritz CDl0LC Andritz CDl0LC Andritz CDl0LC Andritz CDl0LC Andritz CDl0LC
more images
8
Германија Bad Dürkheim
1375 km
Andritz CDl0LC
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bobst Handypack Bobst Handypack Bobst Handypack Bobst Handypack
more images
4
Литванија Kaunas
1490 km
Bobst Handypack
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IDEAL Breite 360 mm IDEAL Breite 360 mm IDEAL Breite 360 mm IDEAL Breite 360 mm IDEAL Breite 360 mm IDEAL Breite 360 mm
more images
6
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
IDEAL Breite 360 mm
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Rednitzhembach
1191 km
Maschinenmau GmbH
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Wangda Industrial Co.,Ltd 1/6 Fold Napkin Machine Wangda Industrial Co.,Ltd 1/6 Fold Napkin Machine
more images
2
Полска Kamień Pomorski
1469 km
Wangda Industrial Co.,Ltd 1/6 Fold Napkin Machine
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aramis MT-L-2 Aramis MT-L-2 Aramis MT-L-2 Aramis MT-L-2 Aramis MT-L-2 Aramis MT-L-2
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Aramis MT-L-2
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tunkers UAM 1120 Tunkers UAM 1120 Tunkers UAM 1120 Tunkers UAM 1120 Tunkers UAM 1120 Tunkers UAM 1120
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Tunkers UAM 1120
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AFS AVB-250EA AFS AVB-250EA AFS AVB-250EA
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
AFS AVB-250EA
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Link Label H320
more images
1
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Link Label H320
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HSM Profipack 425
more images
1
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
HSM Profipack 425
2017
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FROMM AP 502 FROMM AP 502 FROMM AP 502 FROMM AP 502
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
FROMM AP 502
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
JAGENBERG JAGENBERG JAGENBERG JAGENBERG
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
JAGENBERG
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GIERLICH GAP-200-B GIERLICH GAP-200-B GIERLICH GAP-200-B GIERLICH GAP-200-B
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
GIERLICH GAP-200-B
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GÜNTER GÜNTER GÜNTER
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
GÜNTER
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HUMBOLDT CM 40 HUMBOLDT CM 40 HUMBOLDT CM 40 HUMBOLDT CM 40 HUMBOLDT CM 40
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
HUMBOLDT CM 40
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA Metronic UDA 150S KBA Metronic UDA 150S KBA Metronic UDA 150S
more images
3
Германија Berlin
1365 km
KBA Metronic UDA 150S
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Други машини

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.