Купете Фреза со алат univ.conv. над 1000 mm xW. користени (16)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Фреза Фреза со алат univ.conv. над 1000 mm xW.
Класифицирана реклама
VERNIER DB 420 VERNIER DB 420 VERNIER DB 420 VERNIER DB 420
more images
4
Германија Göppingen
1232 km
VERNIER DB 420
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
kiheung KMB -U3 kiheung KMB -U3 kiheung KMB -U3
more images
3
Франција Courbevoie
1721 km
kiheung KMB -U3
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS 4. Achse Tomtraen - Zubehoer! TOS 4. Achse Tomtraen - Zubehoer! TOS 4. Achse Tomtraen - Zubehoer! TOS 4. Achse Tomtraen - Zubehoer!
more images
4
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
TOS 4. Achse Tomtraen - Zubehoer!
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650 KUNZMANN WF 650
more images
10
Германија Bühl
1323 km
KUNZMANN WF 650
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Velen
1601 km
BOHNER & KÖHLE
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NIIGATA 3 UMA_DEFEKT! NIIGATA 3 UMA_DEFEKT! NIIGATA 3 UMA_DEFEKT! NIIGATA 3 UMA_DEFEKT! NIIGATA 3 UMA_DEFEKT! NIIGATA 3 UMA_DEFEKT!
more images
6
Германија Goldenstedt
(Локација на дилерот)
1595 km
NIIGATA 3 UMA_DEFEKT!
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP 3 L / 3 LV / 4 L DECKEL FP 3 L / 3 LV / 4 L DECKEL FP 3 L / 3 LV / 4 L
more images
3
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
DECKEL FP 3 L / 3 LV / 4 L
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
huron MU6 huron MU6 huron MU6 huron MU6
more images
4
Франција Courbevoie
1721 km
huron MU6
1990
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Huron Mu4 Huron Mu4 Huron Mu4 Huron Mu4 Huron Mu4
more images
5
Италија Novi Ligure
1107 km
Huron Mu4
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VSC 1 - XTS AXA VSC 1 - XTS AXA VSC 1 - XTS AXA VSC 1 - XTS
more images
4
Полска Tuchola
1364 km
AXA VSC 1 - XTS
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RECKERMANN Kombi 1300 RECKERMANN Kombi 1300 RECKERMANN Kombi 1300 RECKERMANN Kombi 1300 RECKERMANN Kombi 1300 RECKERMANN Kombi 1300 RECKERMANN Kombi 1300 RECKERMANN Kombi 1300 RECKERMANN Kombi 1300 RECKERMANN Kombi 1300
more images
10
Германија Borken
1603 km
RECKERMANN Kombi 1300
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FEXAC UG FEXAC UG FEXAC UG FEXAC UG FEXAC UG
more images
5
Германија Oberlangen
1656 km
FEXAC UG
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP 3 LV DECKEL FP 3 LV DECKEL FP 3 LV DECKEL FP 3 LV DECKEL FP 3 LV
more images
5
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
DECKEL FP 3 LV
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RECKERMANN UNI 1000 RECKERMANN UNI 1000 RECKERMANN UNI 1000 RECKERMANN UNI 1000 RECKERMANN UNI 1000 RECKERMANN UNI 1000 RECKERMANN UNI 1000 RECKERMANN UNI 1000 RECKERMANN UNI 1000 RECKERMANN UNI 1000 RECKERMANN UNI 1000 RECKERMANN UNI 1000
more images
12
Германија Gebhardshain
1474 km
RECKERMANN UNI 1000
1975
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Huron MU 6 Huron MU 6 Huron MU 6 Huron MU 6 Huron MU 6
more images
5
Италија Novi Ligure
1107 km
Huron MU 6
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fratelli Rivolta FBF2300 Fratelli Rivolta FBF2300 Fratelli Rivolta FBF2300
more images
3
Франција Fougères
1945 km
Fratelli Rivolta FBF2300
добро (искористено)
Јавете се