Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Центри (вертикално) 0-399 mm (x-насочен) користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машински центри (вертикални) Центри (вертикално) 0-399 mm (x-насочен)
Класифицирана реклама
Brother TC31A Brother TC31A Brother TC31A Brother TC31A Brother TC31A Brother TC31A Brother TC31A Brother TC31A Brother TC31A
more images
9
Унгарија Székesfehérvár
675 km
Brother TC31A
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Chiron FZ08S Chiron FZ08S Chiron FZ08S Chiron FZ08S Chiron FZ08S Chiron FZ08S
more images
6
Италија Gussago
1033 km
Chiron FZ08S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Brother TC311 Brother TC311 Brother TC311 Brother TC311
more images
4
Унгарија Cegléd
637 km
Brother TC311
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHIRON FZ 22 S CHIRON FZ 22 S CHIRON FZ 22 S
more images
3
Германија Dreieich
(Локација на дилерот)
1376 km
CHIRON FZ 22 S
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC α-T21iFsa FANUC α-T21iFsa FANUC α-T21iFsa FANUC α-T21iFsa FANUC α-T21iFsa FANUC α-T21iFsa FANUC α-T21iFsa FANUC α-T21iFsa FANUC α-T21iFsa FANUC α-T21iFsa FANUC α-T21iFsa FANUC α-T21iFsa FANUC α-T21iFsa FANUC α-T21iFsa
more images
14
Швајцарија Zuchwil
1286 km
FANUC α-T21iFsa
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PRIMACON PFM 24 NGd PRIMACON PFM 24 NGd
more images
2
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
PRIMACON PFM 24 NGd
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
exeron HSC 200 exeron HSC 200
more images
2
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
exeron HSC 200
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TSUGAMI MA 3 H-10 P TSUGAMI MA 3 H-10 P TSUGAMI MA 3 H-10 P TSUGAMI MA 3 H-10 P TSUGAMI MA 3 H-10 P
more images
5
Германија
1369 km
TSUGAMI MA 3 H-10 P
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Variaxis i-500 Mazak Variaxis i-500 Mazak Variaxis i-500 Mazak Variaxis i-500 Mazak Variaxis i-500
more images
5
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Mazak Variaxis i-500
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRAVIS MM4 TRAVIS MM4 TRAVIS MM4
more images
3
Франција Sète
1490 km
TRAVIS MM4
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
COMBI TG 3040-6/75 CN2 COMBI TG 3040-6/75 CN2 COMBI TG 3040-6/75 CN2 COMBI TG 3040-6/75 CN2
more images
4
Франција Mably
1502 km
COMBI TG 3040-6/75 CN2
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Samsung SMEC LCV 380 S Samsung SMEC LCV 380 S Samsung SMEC LCV 380 S Samsung SMEC LCV 380 S Samsung SMEC LCV 380 S Samsung SMEC LCV 380 S Samsung SMEC LCV 380 S Samsung SMEC LCV 380 S Samsung SMEC LCV 380 S Samsung SMEC LCV 380 S Samsung SMEC LCV 380 S Samsung SMEC LCV 380 S
more images
12
Германија Tacherting
1020 km
Samsung SMEC LCV 380 S
2015
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Variaxis i-500 Mazak Variaxis i-500
more images
2
Германија Wiesbaden
1406 km
Mazak Variaxis i-500
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1369 km
CHIRON FZ 08 S
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 635V PW DECKEL MAHO DMC 635V PW DECKEL MAHO DMC 635V PW DECKEL MAHO DMC 635V PW DECKEL MAHO DMC 635V PW DECKEL MAHO DMC 635V PW
more images
6
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
DECKEL MAHO DMC 635V PW
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gloria Europe Gloria Europe Gloria Europe Gloria Europe Gloria Europe Gloria Europe Gloria Europe Gloria Europe Gloria Europe Gloria Europe Gloria Europe Gloria Europe Gloria Europe Gloria Europe
more images
14
Шпанија L'alcúdia de Crespíns
1916 km
Gloria Europe
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Cascina Faustina
1115 km
SINTESY BSC 125
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Willemin W-408BV Willemin W-408BV Willemin W-408BV Willemin W-408BV Willemin W-408BV Willemin W-408BV
more images
6
Франција La Grand-Croix
1449 km
Willemin W-408BV
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hasegawa PM 150 Hasegawa PM 150 Hasegawa PM 150 Hasegawa PM 150 Hasegawa PM 150 Hasegawa PM 150 Hasegawa PM 150 Hasegawa PM 150 Hasegawa PM 150 Hasegawa PM 150 Hasegawa PM 150
more images
11
Швајцарија Zuchwil
1286 km
Hasegawa PM 150
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC
more images
15
Холандија Mierlo
1644 km
Deckel Maho DMS 35 ULTRASONIC
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
müga Werkzeugmaschinen GmbH S3030 müga Werkzeugmaschinen GmbH S3030 müga Werkzeugmaschinen GmbH S3030 müga Werkzeugmaschinen GmbH S3030 müga Werkzeugmaschinen GmbH S3030
more images
5
Германија Villingen-Schwenningen
1262 km
müga Werkzeugmaschinen GmbH S3030
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Bonneville
1323 km
Kitamura MYCENTER 0
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MX- 45VA Okuma MX- 45VA Okuma MX- 45VA Okuma MX- 45VA Okuma MX- 45VA Okuma MX- 45VA Okuma MX- 45VA Okuma MX- 45VA Okuma MX- 45VA Okuma MX- 45VA
more images
10
Германија Hagen
1529 km
Okuma MX- 45VA
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA S03-22 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA S03-22 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA S03-22 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA S03-22 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA S03-22 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA S03-22
more images
6
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA S03-22
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
X Y Z 2-OP X Y Z 2-OP X Y Z 2-OP
more images
3
Обединето Кралство Thurmaston
2108 km
X Y Z 2-OP
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS VF2 HAAS VF2 HAAS VF2 HAAS VF2
more images
4
Соединетите Американски Држави Oak Forest
8378 km
HAAS VF2
2007
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Центри (вертикално) 0-399 mm (x-насочен)

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши