категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Мелници за досадување на маса 0-79mm дијаметар на вретеното користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за дупчење и досадни мелници Мелници за досадување на маса 0-79mm дијаметар на вретеното
Класифицирана реклама
TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63
more images
8
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS WH 63
1970
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
7
Бугарија Sofia
180 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Scharmann FB75 Dekamat Scharmann FB75 Dekamat Scharmann FB75 Dekamat Scharmann FB75 Dekamat Scharmann FB75 Dekamat Scharmann FB75 Dekamat Scharmann FB75 Dekamat Scharmann FB75 Dekamat Scharmann FB75 Dekamat Scharmann FB75 Dekamat Scharmann FB75 Dekamat Scharmann FB75 Dekamat Scharmann FB75 Dekamat Scharmann FB75 Dekamat
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Scharmann FB75 Dekamat
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt/unknown Unbekannt/unknown Unbekannt/unknown
more images
3
Германија Bünde
1542 km
Unbekannt/unknown
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS WA90 TOS WA90 TOS WA90 TOS WA90 TOS WA90 TOS WA90 TOS WA90 TOS WA90
more images
8
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
TOS WA90
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION BFT 63 UNION BFT 63 UNION BFT 63 UNION BFT 63 UNION BFT 63
more images
5
Данска Hvidovre
1701 km
UNION BFT 63
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS W75 TOS W75 TOS W75 TOS W75 TOS W75 TOS W75 TOS W75 TOS W75 TOS W75
more images
9
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS W75
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kearns 0A Kearns 0A Kearns 0A Kearns 0A Kearns 0A Kearns 0A Kearns 0A Kearns 0A Kearns 0A Kearns 0A Kearns 0A
more images
11
Данска Spøttrup
1908 km
Kearns 0A
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PFEIFER F75-1 PFEIFER F75-1 PFEIFER F75-1 PFEIFER F75-1 PFEIFER F75-1 PFEIFER F75-1 PFEIFER F75-1 PFEIFER F75-1 PFEIFER F75-1 PFEIFER F75-1 PFEIFER F75-1 PFEIFER F75-1 PFEIFER F75-1 PFEIFER F75-1 PFEIFER F75-1
more images
15
Швајцарија Beringen
1241 km
PFEIFER F75-1
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GILLARDON GTB 15 GILLARDON GTB 15 GILLARDON GTB 15 GILLARDON GTB 15 GILLARDON GTB 15 GILLARDON GTB 15 GILLARDON GTB 15
more images
7
Германија Gebhardshain
1474 km
GILLARDON GTB 15
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Мелници за досадување на маса 0-79mm дијаметар на вретеното

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.