Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за радијално дупчење 1300-1999мм грло користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за дупчење и досадни мелници Машини за радијално дупчење 1300-1999мм грло
Класифицирана реклама
MOMAC TR 50x1600 SP
more images
1
Италија Matelica
742 km
MOMAC TR 50x1600 SP
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Csepel RFh 75 / 2000 Csepel RFh 75 / 2000 Csepel RFh 75 / 2000
more images
3
Австрија Graz
792 km
Csepel RFh 75 / 2000
1985
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOVOSVIT-MAS TOS VO50 KOVOSVIT-MAS TOS VO50 KOVOSVIT-MAS TOS VO50 KOVOSVIT-MAS TOS VO50 KOVOSVIT-MAS TOS VO50 KOVOSVIT-MAS TOS VO50 KOVOSVIT-MAS TOS VO50 KOVOSVIT-MAS TOS VO50 KOVOSVIT-MAS TOS VO50 KOVOSVIT-MAS TOS VO50
more images
10
Германија Weißenhorn
1176 km
KOVOSVIT-MAS TOS VO50
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CSEPEL Hungary RFH 75/1750 CSEPEL Hungary RFH 75/1750 CSEPEL Hungary RFH 75/1750 CSEPEL Hungary RFH 75/1750 CSEPEL Hungary RFH 75/1750 CSEPEL Hungary RFH 75/1750 CSEPEL Hungary RFH 75/1750
more images
7
Словачка Petrovany
815 km
CSEPEL Hungary RFH 75/1750
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Полска Czechowice-Dziedzice
943 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INVEMA KR 55/ 1600 INVEMA KR 55/ 1600 INVEMA KR 55/ 1600
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
INVEMA KR 55/ 1600
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
nicht bekannt BG 12-41A
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CSEPEL RFh 75/2000 CSEPEL RFh 75/2000 CSEPEL RFh 75/2000
more images
3
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
CSEPEL RFh 75/2000
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INVEMA FR 65/1600 INVEMA FR 65/1600 INVEMA FR 65/1600 INVEMA FR 65/1600 INVEMA FR 65/1600
more images
5
Германија Mönchengladbach
1582 km
INVEMA FR 65/1600
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS vo 50 MAS vo 50 MAS vo 50 MAS vo 50 MAS vo 50 MAS vo 50 MAS vo 50
more images
7
Франција La Grand-Croix
1449 km
MAS vo 50
1982
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO RD 1600x60 VARIO BERNARDO RD 1600x60 VARIO BERNARDO RD 1600x60 VARIO BERNARDO RD 1600x60 VARIO BERNARDO RD 1600x60 VARIO
more images
5
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO RD 1600x60 VARIO
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600
more images
13
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
MAS Kovosit VO 50 / 1600
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Radialbohrmaschine Z3050 x 16 Radialbohrmaschine Z3050 x 16 Radialbohrmaschine Z3050 x 16 Radialbohrmaschine Z3050 x 16 Radialbohrmaschine Z3050 x 16 Radialbohrmaschine Z3050 x 16
more images
6
Холандија Schijndel
1663 km
Radialbohrmaschine Z3050 x 16
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STANKOIMPORT 2A554
more images
1
Полска Barlinek
1359 km
STANKOIMPORT 2A554
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kolb NK 20 Kolb NK 20 Kolb NK 20 Kolb NK 20 Kolb NK 20
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Kolb NK 20
1963
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ITAMA T 55-1600 RH ITAMA T 55-1600 RH ITAMA T 55-1600 RH ITAMA T 55-1600 RH
more images
4
Италија Borgo San Dalmazzo
1197 km
ITAMA T 55-1600 RH
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1588 km
KOLB NKH 55
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMA FR50 EMA FR50 EMA FR50 EMA FR50 EMA FR50 EMA FR50 EMA FR50 EMA FR50 EMA FR50
more images
9
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
EMA FR50
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INVEMA FR 40/1300 INVEMA FR 40/1300 INVEMA FR 40/1300 INVEMA FR 40/1300 INVEMA FR 40/1300 INVEMA FR 40/1300 INVEMA FR 40/1300 INVEMA FR 40/1300 INVEMA FR 40/1300
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
INVEMA FR 40/1300
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Invema FR 40-1300 Invema FR 40-1300 Invema FR 40-1300 Invema FR 40-1300 Invema FR 40-1300 Invema FR 40-1300 Invema FR 40-1300 Invema FR 40-1300
more images
8
Германија Hessisch Lichtenau
1410 km
Invema FR 40-1300
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Ucimu R915L 30-40
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
UCIMO R1200MS
more images
1
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
UCIMO R1200MS
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KOLB NKR 42 KOLB NKR 42 KOLB NKR 42 KOLB NKR 42
more images
4
Германија Tönisvorst
1590 km
KOLB NKR 42
1961
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Tailift TPR-1600H
more images
1
Германија Gemmingen
1302 km
Tailift TPR-1600H
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO RD 820 x 32 BERNARDO RD 820 x 32 BERNARDO RD 820 x 32
more images
3
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO RD 820 x 32
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RABOMA 12 Uh 2000 RABOMA 12 Uh 2000 RABOMA 12 Uh 2000 RABOMA 12 Uh 2000 RABOMA 12 Uh 2000 RABOMA 12 Uh 2000 RABOMA 12 Uh 2000 RABOMA 12 Uh 2000 RABOMA 12 Uh 2000 RABOMA 12 Uh 2000
more images
10
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
RABOMA 12 Uh 2000
1968
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
DONAU DR30
1962
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IMTEC FRN 60 IMTEC FRN 60
more images
2
Германија Willich
1579 km
IMTEC FRN 60
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KOLB HKH 50/1250 KOLB HKH 50/1250 KOLB HKH 50/1250 KOLB HKH 50/1250 KOLB HKH 50/1250
more images
5
Германија Tönisvorst
1590 km
KOLB HKH 50/1250
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
M+A RB 80 M+A RB 80 M+A RB 80 M+A RB 80
more images
4
Германија Stockstadt
(Локација на дилерот)
1374 km
M+A RB 80
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO RD 1600x50 BERNARDO RD 1600x50 BERNARDO RD 1600x50 BERNARDO RD 1600x50 BERNARDO RD 1600x50 BERNARDO RD 1600x50 BERNARDO RD 1600x50 BERNARDO RD 1600x50 BERNARDO RD 1600x50 BERNARDO RD 1600x50
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO RD 1600x50
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 Z 3050 x 16 Z 3050 x 16
more images
2
Германија Hamburg
1593 km
Z 3050 x 16
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Raboma 12Rh2000 Raboma 12Rh2000 Raboma 12Rh2000 Raboma 12Rh2000 Raboma 12Rh2000 Raboma 12Rh2000 Raboma 12Rh2000 Raboma 12Rh2000 Raboma 12Rh2000 Raboma 12Rh2000 Raboma 12Rh2000 Raboma 12Rh2000 Raboma 12Rh2000 Raboma 12Rh2000 Raboma 12Rh2000
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
Raboma 12Rh2000
1955
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INVEMA C.M.R KR 55/ 1600 INVEMA C.M.R KR 55/ 1600 INVEMA C.M.R KR 55/ 1600
more images
3
Унгарија Székesfehérvár
672 km
INVEMA C.M.R KR 55/ 1600
1995
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SASS TRM 2200 SASS TRM 2200 SASS TRM 2200 SASS TRM 2200 SASS TRM 2200 SASS TRM 2200
more images
6
Италија Concordia Sagittaria
853 km
SASS TRM 2200
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAFT RB 50 | RB 63 | RB 80
more images
1
Германија Stockstadt
(Локација на дилерот)
1374 km
KRAFT RB 50 | RB 63 | RB 80
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Magdenburg BR 56 x 1600 Magdenburg BR 56 x 1600 Magdenburg BR 56 x 1600 Magdenburg BR 56 x 1600 Magdenburg BR 56 x 1600 Magdenburg BR 56 x 1600
more images
6
Холандија Soest
1712 km
Magdenburg BR 56 x 1600
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Donau danumeric 340 Donau danumeric 340 Donau danumeric 340 Donau danumeric 340 Donau danumeric 340
more images
5
Франција Courbevoie
1721 km
Donau danumeric 340
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS VR 5A MAS VR 5A MAS VR 5A MAS VR 5A MAS VR 5A MAS VR 5A MAS VR 5A
more images
7
Австрија Wilfersdorf
778 km
MAS VR 5A
1974
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 RD 1400 vario
more images
1
Германија Chemnitz
1229 km
RD 1400 vario
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
OERLINKON RE 3S OERLINKON RE 3S OERLINKON RE 3S OERLINKON RE 3S OERLINKON RE 3S OERLINKON RE 3S OERLINKON RE 3S OERLINKON RE 3S OERLINKON RE 3S
more images
9
Италија Concordia Sagittaria
853 km
OERLINKON RE 3S
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOVOSVIT MAS VO 50 KOVOSVIT MAS VO 50
more images
2
Германија Offenburg
1327 km
KOVOSVIT MAS VO 50
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hahn+Kolb HKH 50 Hahn+Kolb HKH 50 Hahn+Kolb HKH 50 Hahn+Kolb HKH 50 Hahn+Kolb HKH 50 Hahn+Kolb HKH 50 Hahn+Kolb HKH 50 Hahn+Kolb HKH 50 Hahn+Kolb HKH 50 Hahn+Kolb HKH 50 Hahn+Kolb HKH 50
more images
11
Германија Roding
1109 km
Hahn+Kolb HKH 50
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
COLLET & ENGELHARD BU COLLET & ENGELHARD BU COLLET & ENGELHARD BU
more images
3
Франција Courbevoie
1721 km
COLLET & ENGELHARD BU
1982
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Csepel R F h 75-2000 Csepel R F h 75-2000
more images
2
Германија Frasdorf
1016 km
Csepel R F h 75-2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gebr. Heller Nürtingen RB 50x16 Gebr. Heller Nürtingen RB 50x16 Gebr. Heller Nürtingen RB 50x16
more images
3
Германија Weißenborn/Erzgebirge
1215 km
Gebr. Heller Nürtingen RB 50x16
1969
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SASS TRL 1300 SASS TRL 1300 SASS TRL 1300
more images
3
Италија Borgo San Dalmazzo
1197 km
SASS TRL 1300
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 CSEPEL RF 22/B (MK 5, 1600 mm) CSEPEL RF 22/B (MK 5, 1600 mm) CSEPEL RF 22/B (MK 5, 1600 mm) CSEPEL RF 22/B (MK 5, 1600 mm) CSEPEL RF 22/B (MK 5, 1600 mm) CSEPEL RF 22/B (MK 5, 1600 mm)
more images
6
Германија Staufenberg
1426 km
CSEPEL RF 22/B (MK 5, 1600 mm)
1969
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rogi MRD5016 Rogi MRD5016 Rogi MRD5016 Rogi MRD5016 Rogi MRD5016 Rogi MRD5016 Rogi MRD5016 Rogi MRD5016 Rogi MRD5016 Rogi MRD5016 Rogi MRD5016 Rogi MRD5016 Rogi MRD5016
more images
13
Холандија Mierlo
1644 km
Rogi MRD5016
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Csepel RFH 75 x 1750 Csepel RFH 75 x 1750 Csepel RFH 75 x 1750
more images
3
Германија Weißenborn/Erzgebirge
1215 km
Csepel RFH 75 x 1750
1987
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Машини за радијално дупчење 1300-1999мм грло

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши