категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Ексцентрични преси една колона 25-54t користени

Машини за обработка на метал и машински алати Притиснете Ексцентрични преси една колона 25-54t
Класифицирана реклама
Smeral Trnava LENR 25 A Smeral Trnava LENR 25 A Smeral Trnava LENR 25 A Smeral Trnava LENR 25 A Smeral Trnava LENR 25 A Smeral Trnava LENR 25 A Smeral Trnava LENR 25 A Smeral Trnava LENR 25 A Smeral Trnava LENR 25 A Smeral Trnava LENR 25 A Smeral Trnava LENR 25 A Smeral Trnava LENR 25 A
more images
12
Унгарија Tata
724 km
Smeral Trnava LENR 25 A
1975
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Minster, Ohio, U.S.A O,B,I. Flywheel Minster, Ohio, U.S.A O,B,I. Flywheel Minster, Ohio, U.S.A O,B,I. Flywheel Minster, Ohio, U.S.A O,B,I. Flywheel Minster, Ohio, U.S.A O,B,I. Flywheel Minster, Ohio, U.S.A O,B,I. Flywheel Minster, Ohio, U.S.A O,B,I. Flywheel Minster, Ohio, U.S.A O,B,I. Flywheel Minster, Ohio, U.S.A O,B,I. Flywheel Minster, Ohio, U.S.A O,B,I. Flywheel Minster, Ohio, U.S.A O,B,I. Flywheel Minster, Ohio, U.S.A O,B,I. Flywheel Minster, Ohio, U.S.A O,B,I. Flywheel
more images
13
Чешка република Zlín
906 km
Minster, Ohio, U.S.A O,B,I. Flywheel
1984
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
WEINGARTEN AP 40 (CE)
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER EXP 35SV/HK MÜLLER EXP 35SV/HK MÜLLER EXP 35SV/HK MÜLLER EXP 35SV/HK MÜLLER EXP 35SV/HK MÜLLER EXP 35SV/HK MÜLLER EXP 35SV/HK MÜLLER EXP 35SV/HK MÜLLER EXP 35SV/HK
more images
9
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
MÜLLER EXP 35SV/HK
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AMBOLD PEEV 25.2 AMBOLD PEEV 25.2 AMBOLD PEEV 25.2 AMBOLD PEEV 25.2
more images
4
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
AMBOLD PEEV 25.2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wapzarow 25 Wapzarow 25 Wapzarow 25 Wapzarow 25 Wapzarow 25 Wapzarow 25 Wapzarow 25 Wapzarow 25
more images
8
Словачка Petrovany
815 km
Wapzarow 25
1969
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DIGEP DKS 25A1 DIGEP DKS 25A1 DIGEP DKS 25A1 DIGEP DKS 25A1 DIGEP DKS 25A1 DIGEP DKS 25A1 DIGEP DKS 25A1 DIGEP DKS 25A1 DIGEP DKS 25A1 DIGEP DKS 25A1
more images
10
Унгарија Tata
724 km
DIGEP DKS 25A1
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LEGNANI T30 FNAV LEGNANI T30 FNAV LEGNANI T30 FNAV LEGNANI T30 FNAV
more images
4
Италија Via Socrate, 10, 96012 Avola SR, Italia
773 km
LEGNANI T30 FNAV
1995
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HENSEL EBU H 40 HENSEL EBU H 40 HENSEL EBU H 40
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
HENSEL EBU H 40
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schuler PEv 40/315 Schuler PEv 40/315 Schuler PEv 40/315 Schuler PEv 40/315 Schuler PEv 40/315
more images
5
Полска Szymiszów
1030 km
Schuler PEv 40/315
1983
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LEGNANI T.30 FACSV LEGNANI T.30 FACSV LEGNANI T.30 FACSV LEGNANI T.30 FACSV LEGNANI T.30 FACSV LEGNANI T.30 FACSV
more images
6
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
LEGNANI T.30 FACSV
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Edelhoff EP4 Edelhoff EP4 Edelhoff EP4 Edelhoff EP4 Edelhoff EP4 Edelhoff EP4 Edelhoff EP4
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
Edelhoff EP4
1952
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RICHTER PEKRS 50 RICHTER PEKRS 50 RICHTER PEKRS 50 RICHTER PEKRS 50
more images
4
Германија Bühl
1323 km
RICHTER PEKRS 50
1958
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ross T40 Ross T40 Ross T40 Ross T40 Ross T40 Ross T40
more images
6
Италија Via Socrate, 10, 96012 Avola SR, Italia
773 km
Ross T40
2000
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
SCHULER PN 25/200
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Maskinexport nicht bekannt Maskinexport nicht bekannt Maskinexport nicht bekannt Maskinexport nicht bekannt Maskinexport nicht bekannt Maskinexport nicht bekannt
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
Maskinexport nicht bekannt
1969
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HELMERDING EL 25 B HELMERDING EL 25 B HELMERDING EL 25 B HELMERDING EL 25 B
more images
4
Германија Plettenberg
(Локација на дилерот)
1503 km
HELMERDING EL 25 B
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
BBT Pressen ER 25
1967
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
vermutl. MUELLER ExP 35 vermutl. MUELLER ExP 35 vermutl. MUELLER ExP 35 vermutl. MUELLER ExP 35 vermutl. MUELLER ExP 35 vermutl. MUELLER ExP 35
more images
6
Германија Bühl
1323 km
vermutl. MUELLER ExP 35
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HEILBRONN NEPD 25
more images
1
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
HEILBRONN NEPD 25
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
HENSEL EBU H 35 F (UVV)
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
DIGEP DKS 40 ( 1904)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHULER C40-280 SCHULER C40-280 SCHULER C40-280
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
SCHULER C40-280
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SMERAL LENP 40 A SMERAL LENP 40 A SMERAL LENP 40 A
more images
3
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
SMERAL LENP 40 A
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EDELHOFF EPR 3 - 35 EDELHOFF EPR 3 - 35 EDELHOFF EPR 3 - 35 EDELHOFF EPR 3 - 35 EDELHOFF EPR 3 - 35
more images
5
Германија Plettenberg
1503 km
EDELHOFF EPR 3 - 35
1973
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1504 km
Müller Weingarten 35 to. AMP
1979
добро (искористено)
Класифицирана реклама
PAUL MUELLER 45 AMP PAUL MUELLER 45 AMP PAUL MUELLER 45 AMP PAUL MUELLER 45 AMP PAUL MUELLER 45 AMP PAUL MUELLER 45 AMP PAUL MUELLER 45 AMP PAUL MUELLER 45 AMP
more images
8
Германија Velen
1601 km
PAUL MUELLER 45 AMP
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DIGEP DKS 40  (1965) DIGEP DKS 40  (1965) DIGEP DKS 40  (1965) DIGEP DKS 40  (1965)
more images
4
Унгарија Tatabánya
712 km
DIGEP DKS 40 (1965)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEILBRONN EPV 30 HEILBRONN EPV 30
more images
2
Германија Eislingen/Fils
1229 km
HEILBRONN EPV 30
1969
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AMBOLD PEEV 40.3 AMBOLD PEEV 40.3 AMBOLD PEEV 40.3
more images
3
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
AMBOLD PEEV 40.3
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
German, CSL XJ-3, 31t German, CSL XJ-3, 31t German, CSL XJ-3, 31t German, CSL XJ-3, 31t German, CSL XJ-3, 31t German, CSL XJ-3, 31t German, CSL XJ-3, 31t German, CSL XJ-3, 31t German, CSL XJ-3, 31t
more images
9
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
German, CSL XJ-3, 31t
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Linde CA4 DW Linde CA4 DW Linde CA4 DW Linde CA4 DW Linde CA4 DW Linde CA4 DW Linde CA4 DW Linde CA4 DW Linde CA4 DW Linde CA4 DW
more images
10
Швајцарија Flawil
1186 km
Linde CA4 DW
1960
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BERENBERG 30t
more images
1
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
BERENBERG 30t
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
Remiremont I/50-250P
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER 35 S MÜLLER 35 S MÜLLER 35 S
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
MÜLLER 35 S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AMBOLD PEEV 40.4 AMBOLD PEEV 40.4
more images
2
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
AMBOLD PEEV 40.4
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER ,  AMP 45 MÜLLER ,  AMP 45
more images
2
Германија Schwabach
1195 km
MÜLLER , AMP 45
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rijva 504/1 Rijva 504/1 Rijva 504/1 Rijva 504/1 Rijva 504/1 Rijva 504/1 Rijva 504/1
more images
7
Холандија Nijverdal
1658 km
Rijva 504/1
многу добро (користено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1500 km
Gebrüder Wolff EPVK50
1961
нештиклирано (искористено)
Класифицирана реклама
WEINGARTEN AV 40
more images
1
Германија Plettenberg
(Локација на дилерот)
1503 km
WEINGARTEN AV 40
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EBU 35 SK EBU 35 SK
more images
2
Германија Eislingen/Fils
1229 km
EBU 35 SK
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AMBOLD PEEV 25.3 AMBOLD PEEV 25.3
more images
2
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
AMBOLD PEEV 25.3
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BERRENBERG APr 32/180N
more images
1
Германија Iserlohn
1525 km
BERRENBERG APr 32/180N
1968
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN AV 25 WEINGARTEN AV 25 WEINGARTEN AV 25 WEINGARTEN AV 25
more images
4
Германија Plettenberg
(Локација на дилерот)
1503 km
WEINGARTEN AV 25
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN XLV II WEINGARTEN XLV II WEINGARTEN XLV II
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
WEINGARTEN XLV II
1953
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AMBOLD PEEV 25.4
more images
1
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
AMBOLD PEEV 25.4
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BEUTLER PEF 25 BEUTLER PEF 25 BEUTLER PEF 25
more images
3
Германија Plettenberg
(Локација на дилерот)
1503 km
BEUTLER PEF 25
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AMBOLD PEEV 40.2 AMBOLD PEEV 40.2 AMBOLD PEEV 40.2
more images
3
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
AMBOLD PEEV 40.2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SANGIACOMO T 50 RCE SANGIACOMO T 50 RCE SANGIACOMO T 50 RCE SANGIACOMO T 50 RCE SANGIACOMO T 50 RCE SANGIACOMO T 50 RCE
more images
6
Германија Plettenberg
(Локација на дилерот)
1503 km
SANGIACOMO T 50 RCE
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HELMERDING ERVL 50 B HELMERDING ERVL 50 B HELMERDING ERVL 50 B HELMERDING ERVL 50 B HELMERDING ERVL 50 B HELMERDING ERVL 50 B HELMERDING ERVL 50 B
more images
7
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
HELMERDING ERVL 50 B
1979
Втора рака
Јавете се

Искористено Ексцентрични преси една колона 25-54t

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.