Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Хидраулични преси со еден столб користени

Машини за обработка на метал и машински алати Притиснете Хидраулични преси со еден столб
Класифицирана реклама
DUNKES HZS 25 DUNKES HZS 25 DUNKES HZS 25
more images
3
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
DUNKES HZS 25
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sicmi PCL 150 A Sicmi PCL 150 A Sicmi PCL 150 A Sicmi PCL 150 A Sicmi PCL 150 A
more images
5
Германија Sternenfels
1303 km
Sicmi PCL 150 A
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZEULENRODA PYE 10 S S ZEULENRODA PYE 10 S S ZEULENRODA PYE 10 S S
more images
3
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
ZEULENRODA PYE 10 S S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DIEFFENBACHER DE 63/SH/A DIEFFENBACHER DE 63/SH/A DIEFFENBACHER DE 63/SH/A DIEFFENBACHER DE 63/SH/A DIEFFENBACHER DE 63/SH/A
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
DIEFFENBACHER DE 63/SH/A
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HANS SCHOEN SH-C 16 HANS SCHOEN SH-C 16 HANS SCHOEN SH-C 16 HANS SCHOEN SH-C 16 HANS SCHOEN SH-C 16 HANS SCHOEN SH-C 16
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
HANS SCHOEN SH-C 16
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAE S 100 MAE S 100 MAE S 100
more images
3
Германија Plettenberg
(Локација на дилерот)
1503 km
MAE S 100
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES HZS 75
more images
1
Германија Metzingen
1244 km
DUNKES HZS 75
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EITEL T 6,3 EITEL T 6,3
more images
2
Германија Bünde
1542 km
EITEL T 6,3
1962
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZEULENRODA PYE 160 S1M
more images
1
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
ZEULENRODA PYE 160 S1M
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAE S 100 SZ MAE S 100 SZ MAE S 100 SZ
more images
3
Германија Göppingen
1232 km
MAE S 100 SZ
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Zeulenroda PYE 25 S1 WMW Zeulenroda PYE 25 S1 WMW Zeulenroda PYE 25 S1 WMW Zeulenroda PYE 25 S1 WMW Zeulenroda PYE 25 S1 WMW Zeulenroda PYE 25 S1
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
WMW Zeulenroda PYE 25 S1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAE S40s MAE S40s
more images
2
Германија Plettenberg
(Локација на дилерот)
1503 km
MAE S40s
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EXNER H 4 SP-200 EXNER H 4 SP-200 EXNER H 4 SP-200 EXNER H 4 SP-200
more images
4
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
EXNER H 4 SP-200
1971
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES HZ 10 DUNKES HZ 10 DUNKES HZ 10 DUNKES HZ 10 DUNKES HZ 10
more images
5
Германија Staufenberg
1418 km
DUNKES HZ 10
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Италија Via Clemente Sessa, 34, 21040 Sumirago VA, Italia
1138 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HYDRAP HPSK-100 CNC HYDRAP HPSK-100 CNC HYDRAP HPSK-100 CNC HYDRAP HPSK-100 CNC HYDRAP HPSK-100 CNC HYDRAP HPSK-100 CNC HYDRAP HPSK-100 CNC HYDRAP HPSK-100 CNC
more images
8
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
HYDRAP HPSK-100 CNC
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW ZEULENRODA PYE 4081 WMW ZEULENRODA PYE 4081 WMW ZEULENRODA PYE 4081 WMW ZEULENRODA PYE 4081 WMW ZEULENRODA PYE 4081 WMW ZEULENRODA PYE 4081
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
WMW ZEULENRODA PYE 4081
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Neff 16SA Neff 16SA Neff 16SA Neff 16SA Neff 16SA Neff 16SA
more images
6
Швајцарија Baar
1217 km
Neff 16SA
1975
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RÖCHER REP 6.3.02 N RÖCHER REP 6.3.02 N RÖCHER REP 6.3.02 N RÖCHER REP 6.3.02 N
more images
4
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
RÖCHER REP 6.3.02 N
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHÖN , Typ SH 25 SCHÖN , Typ SH 25 SCHÖN , Typ SH 25 SCHÖN , Typ SH 25
more images
4
Германија Schwabach
1195 km
SCHÖN , Typ SH 25
1981
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lasco VPE46O Lasco VPE46O
more images
2
Италија Via Clemente Sessa, 34, 21040 Sumirago VA, Italia
1138 km
Lasco VPE46O
1975
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW ERFURT PYE 160.S1 WMW ERFURT PYE 160.S1 WMW ERFURT PYE 160.S1
more images
3
Бугарија Sofia
180 km
WMW ERFURT PYE 160.S1
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1295 km
WMW ZEULENRODA PYE 10
1960
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES ESPZ 63/28 DUNKES ESPZ 63/28 DUNKES ESPZ 63/28 DUNKES ESPZ 63/28
more images
4
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
DUNKES ESPZ 63/28
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Eitel PZ 16 sond Eitel PZ 16 sond Eitel PZ 16 sond Eitel PZ 16 sond Eitel PZ 16 sond
more images
5
Германија Marxzell
1313 km
Eitel PZ 16 sond
1970
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
LBM BR 250 LBM BR 250 LBM BR 250 LBM BR 250 LBM BR 250
more images
5
Франција Mandres-la-Côte
1477 km
LBM BR 250
1996
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schuler HZPU 400 -1250
more images
1
Италија Forno Canavese
1215 km
Schuler HZPU 400 -1250
1963
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WOLFF, SOLINGEN HEP 4000 WOLFF, SOLINGEN HEP 4000 WOLFF, SOLINGEN HEP 4000 WOLFF, SOLINGEN HEP 4000 WOLFF, SOLINGEN HEP 4000 WOLFF, SOLINGEN HEP 4000
more images
6
Германија Solingen
1545 km
WOLFF, SOLINGEN HEP 4000
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW ZEULENRODA PYE 100 N WMW ZEULENRODA PYE 100 N WMW ZEULENRODA PYE 100 N WMW ZEULENRODA PYE 100 N WMW ZEULENRODA PYE 100 N
more images
5
Германија Leipzig
1295 km
WMW ZEULENRODA PYE 100 N
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ormamacchine FS/S 3018 Ormamacchine FS/S 3018 Ormamacchine FS/S 3018 Ormamacchine FS/S 3018 Ormamacchine FS/S 3018
more images
5
Србија Novi Sad
439 km
Ormamacchine FS/S 3018
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SPS ( SIEMPELKAMP ) 01 SPS ( SIEMPELKAMP ) 01 SPS ( SIEMPELKAMP ) 01 SPS ( SIEMPELKAMP ) 01 SPS ( SIEMPELKAMP ) 01 SPS ( SIEMPELKAMP ) 01 SPS ( SIEMPELKAMP ) 01 SPS ( SIEMPELKAMP ) 01 SPS ( SIEMPELKAMP ) 01 SPS ( SIEMPELKAMP ) 01 SPS ( SIEMPELKAMP ) 01 SPS ( SIEMPELKAMP ) 01 SPS ( SIEMPELKAMP ) 01 SPS ( SIEMPELKAMP ) 01 SPS ( SIEMPELKAMP ) 01
more images
15
Босна и Херцеговина Odzak
469 km
SPS ( SIEMPELKAMP ) 01
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010
more images
5
Унгарија Tatabánya
714 km
AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010
1992
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sahinler DPM-K 1070-100
more images
1
Белгија Ardooie
1758 km
Sahinler DPM-K 1070-100
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tox Pressotechnik Q-S 004.030.100.12 Tox Pressotechnik Q-S 004.030.100.12 Tox Pressotechnik Q-S 004.030.100.12 Tox Pressotechnik Q-S 004.030.100.12 Tox Pressotechnik Q-S 004.030.100.12 Tox Pressotechnik Q-S 004.030.100.12 Tox Pressotechnik Q-S 004.030.100.12 Tox Pressotechnik Q-S 004.030.100.12 Tox Pressotechnik Q-S 004.030.100.12
more images
9
Унгарија Kiskunlacháza
658 km
Tox Pressotechnik Q-S 004.030.100.12
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Zeulenroda PYTE 2.5x150 WMW Zeulenroda PYTE 2.5x150 WMW Zeulenroda PYTE 2.5x150 WMW Zeulenroda PYTE 2.5x150 WMW Zeulenroda PYTE 2.5x150 WMW Zeulenroda PYTE 2.5x150
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
WMW Zeulenroda PYTE 2.5x150
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFAO (Warszawska Fabryka Obrabiarek) PXW 100A WAFAO (Warszawska Fabryka Obrabiarek) PXW 100A WAFAO (Warszawska Fabryka Obrabiarek) PXW 100A WAFAO (Warszawska Fabryka Obrabiarek) PXW 100A WAFAO (Warszawska Fabryka Obrabiarek) PXW 100A WAFAO (Warszawska Fabryka Obrabiarek) PXW 100A WAFAO (Warszawska Fabryka Obrabiarek) PXW 100A WAFAO (Warszawska Fabryka Obrabiarek) PXW 100A
more images
8
Унгарија Budaörs
686 km
WAFAO (Warszawska Fabryka Obrabiarek) PXW 100A
1975
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
MACRODYNE 0011 MACRODYNE 0011 MACRODYNE 0011
more images
3
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
MACRODYNE 0011
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 S AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 S AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 S AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 S AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 S
more images
5
Унгарија Tatabánya
714 km
AP&T Lagan FMC-2500 MC12 1010 S
1992
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dieffenbacher DT II 320/200 Dieffenbacher DT II 320/200 Dieffenbacher DT II 320/200 Dieffenbacher DT II 320/200 Dieffenbacher DT II 320/200 Dieffenbacher DT II 320/200 Dieffenbacher DT II 320/200 Dieffenbacher DT II 320/200
more images
8
Чешка република Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
933 km
Dieffenbacher DT II 320/200
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JDS JDS JDS JDS JDS JDS
more images
6
Холандија Soerendonk
1638 km
JDS
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Zeulenroda PYE 160 S/1M
more images
1
Германија Leipzig
1298 km
WMW Zeulenroda PYE 160 S/1M
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FPA (Fabryka Pras Automatycznych) PXW 200A FPA (Fabryka Pras Automatycznych) PXW 200A FPA (Fabryka Pras Automatycznych) PXW 200A FPA (Fabryka Pras Automatycznych) PXW 200A FPA (Fabryka Pras Automatycznych) PXW 200A FPA (Fabryka Pras Automatycznych) PXW 200A FPA (Fabryka Pras Automatycznych) PXW 200A
more images
7
Унгарија Budaörs
686 km
FPA (Fabryka Pras Automatycznych) PXW 200A
1995
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zeulenroda PYE 250 S1 VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zeulenroda PYE 250 S1 VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zeulenroda PYE 250 S1 VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zeulenroda PYE 250 S1 VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zeulenroda PYE 250 S1 VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zeulenroda PYE 250 S1 VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zeulenroda PYE 250 S1 VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zeulenroda PYE 250 S1
more images
8
Словачка 30, Záhradnícka 308, 058 01 Poprad, Slovakia
836 km
VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zeulenroda PYE 250 S1
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JENNY E-63 JENNY E-63 JENNY E-63 JENNY E-63 JENNY E-63 JENNY E-63
more images
6
Швајцарија Beringen
1242 km
JENNY E-63
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dieffenbaher 500 Dieffenbaher 500 Dieffenbaher 500 Dieffenbaher 500 Dieffenbaher 500 Dieffenbaher 500
more images
6
Полска Skrzyszów
(Локација на дилерот)
960 km
Dieffenbaher 500
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Adolf Viebahn Adolf Viebahn Adolf Viebahn Adolf Viebahn Adolf Viebahn Adolf Viebahn Adolf Viebahn Adolf Viebahn
more images
8
Холандија Soerendonk
1638 km
Adolf Viebahn
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Zeulenroda PYE 25 N WMW Zeulenroda PYE 25 N WMW Zeulenroda PYE 25 N WMW Zeulenroda PYE 25 N WMW Zeulenroda PYE 25 N WMW Zeulenroda PYE 25 N
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
WMW Zeulenroda PYE 25 N
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Zeulenroda WMW Zeulenroda WMW Zeulenroda WMW Zeulenroda WMW Zeulenroda
more images
5
Полска Biała Podlaska
1164 km
WMW Zeulenroda
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW ZEULENRODA PYE 250 S/1M WMW ZEULENRODA PYE 250 S/1M
more images
2
Германија Leipzig
1295 km
WMW ZEULENRODA PYE 250 S/1M
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Zeulenroda PYE 160 WMW Zeulenroda PYE 160 WMW Zeulenroda PYE 160 WMW Zeulenroda PYE 160 WMW Zeulenroda PYE 160 WMW Zeulenroda PYE 160
more images
6
Полска Biała Podlaska
1164 km
WMW Zeulenroda PYE 160
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се

Искористено Хидраулични преси со еден столб

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши