Купете Ексцентрични преси со едно колона над 100 т користени (114)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Притиснете Ексцентрични преси со едно колона над 100 т
Класифицирана реклама
Gobbi Tayariol Milano Gobbi Tayariol Milano Gobbi Tayariol Milano Gobbi Tayariol Milano Gobbi Tayariol Milano
more images
5
Грција Athina
437 km
Gobbi Tayariol Milano
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fresan FP 160P Eccentric Press Fresan FP 160P Eccentric Press Fresan FP 160P Eccentric Press Fresan FP 160P Eccentric Press Fresan FP 160P Eccentric Press Fresan FP 160P Eccentric Press Fresan FP 160P Eccentric Press Fresan FP 160P Eccentric Press Fresan FP 160P Eccentric Press Fresan FP 160P Eccentric Press Fresan FP 160P Eccentric Press Fresan FP 160P Eccentric Press
more images
12
Турција Küçükbalıklı, Muhittin Kırcal Sk. No:3, 16250 Osmangazi/Bursa, Türkiye
636 km
Fresan FP 160P Eccentric Press
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Müller PDE 100 RF-HK
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DIGEP presse DKS 63 A (2384) DIGEP presse DKS 63 A (2384) DIGEP presse DKS 63 A (2384) DIGEP presse DKS 63 A (2384) DIGEP presse DKS 63 A (2384) DIGEP presse DKS 63 A (2384) DIGEP presse DKS 63 A (2384) DIGEP presse DKS 63 A (2384) DIGEP presse DKS 63 A (2384) DIGEP presse DKS 63 A (2384)
more images
10
Унгарија Tatabánya
712 km
DIGEP presse DKS 63 A (2384)
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMERAL LEU 100A SMERAL LEU 100A
more images
2
Австрија Sankt Barbara im Mürztal
824 km
SMERAL LEU 100A
1984
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PME PE 100 AM PME PE 100 AM PME PE 100 AM PME PE 100 AM PME PE 100 AM PME PE 100 AM
more images
6
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
PME PE 100 AM
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW ERFURT PEE I 400 WMW ERFURT PEE I 400 WMW ERFURT PEE I 400 WMW ERFURT PEE I 400 WMW ERFURT PEE I 400 WMW ERFURT PEE I 400 WMW ERFURT PEE I 400
more images
7
Германија
1369 km
WMW ERFURT PEE I 400
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fresan FP 130P Eccentric Press Fresan FP 130P Eccentric Press Fresan FP 130P Eccentric Press Fresan FP 130P Eccentric Press Fresan FP 130P Eccentric Press Fresan FP 130P Eccentric Press Fresan FP 130P Eccentric Press Fresan FP 130P Eccentric Press Fresan FP 130P Eccentric Press Fresan FP 130P Eccentric Press Fresan FP 130P Eccentric Press Fresan FP 130P Eccentric Press
more images
12
Турција Küçükbalıklı, Muhittin Kırcal Sk. No:3, 16250 Osmangazi/Bursa, Türkiye
636 km
Fresan FP 130P Eccentric Press
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW PEE III 160
more images
1
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
WMW PEE III 160
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
DIGEP presse DKS 63 A (2383)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BETZ EZL 135 BETZ EZL 135 BETZ EZL 135
more images
3
Германија Ennepetal
1538 km
BETZ EZL 135
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN
more images
1
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
WEINGARTEN
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HELMERDING ERH 100 HELMERDING ERH 100 HELMERDING ERH 100 HELMERDING ERH 100 HELMERDING ERH 100 HELMERDING ERH 100 HELMERDING ERH 100 HELMERDING ERH 100
more images
8
Германија Schmölln
1259 km
HELMERDING ERH 100
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fresan FP 100P Eccentric Press Fresan FP 100P Eccentric Press Fresan FP 100P Eccentric Press Fresan FP 100P Eccentric Press Fresan FP 100P Eccentric Press Fresan FP 100P Eccentric Press Fresan FP 100P Eccentric Press Fresan FP 100P Eccentric Press Fresan FP 100P Eccentric Press Fresan FP 100P Eccentric Press Fresan FP 100P Eccentric Press Fresan FP 100P Eccentric Press Fresan FP 100P Eccentric Press Fresan FP 100P Eccentric Press
more images
14
Турција Küçükbalıklı, Muhittin Kırcal Sk. No:3, 16250 Osmangazi/Bursa, Türkiye
636 km
Fresan FP 100P Eccentric Press
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ARRASATE PR200 T ARRASATE PR200 T ARRASATE PR200 T
more images
3
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
ARRASATE PR200 T
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
Weingarten ER 125 (2381
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZTS Kosice LE-160C ZTS Kosice LE-160C ZTS Kosice LE-160C ZTS Kosice LE-160C ZTS Kosice LE-160C ZTS Kosice LE-160C ZTS Kosice LE-160C ZTS Kosice LE-160C ZTS Kosice LE-160C ZTS Kosice LE-160C
more images
10
Полска Krobia
1291 km
ZTS Kosice LE-160C
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MULLER 160t
more images
1
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
MULLER 160t
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GEORG PEEG 400-1B GEORG PEEG 400-1B GEORG PEEG 400-1B GEORG PEEG 400-1B GEORG PEEG 400-1B
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
GEORG PEEG 400-1B
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fabryka Pras Automatycznych Włochy PMS 100E Fabryka Pras Automatycznych Włochy PMS 100E Fabryka Pras Automatycznych Włochy PMS 100E Fabryka Pras Automatycznych Włochy PMS 100E Fabryka Pras Automatycznych Włochy PMS 100E Fabryka Pras Automatycznych Włochy PMS 100E Fabryka Pras Automatycznych Włochy PMS 100E Fabryka Pras Automatycznych Włochy PMS 100E
more images
8
Полска Zielonka
1305 km
Fabryka Pras Automatycznych Włochy PMS 100E
1979
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Galato Galato Galato Galato Galato Galato Galato Galato Galato
more images
9
Германија Heilbronn
1288 km
Galato
1994
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339) Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339) Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339) Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339) Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339) Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339) Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339) Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339) Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339) Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339) Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339) Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339) Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339) Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339)
more images
14
Унгарија Tatabánya
712 km
Heilbronn raparaturbedürftig !!! REPD 100 (2339)
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN ARP 160 WEINGARTEN ARP 160
more images
2
Германија Schmölln
1259 km
WEINGARTEN ARP 160
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MULLER EXP 200R MULLER EXP 200R MULLER EXP 200R MULLER EXP 200R MULLER EXP 200R MULLER EXP 200R MULLER EXP 200R MULLER EXP 200R
more images
8
Грција Agios Athanasios
217 km
MULLER EXP 200R
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
TOS  LE 400 C TOS  LE 400 C TOS  LE 400 C
more images
3
Полска Sochaczew
1190 km
TOS  LE 400 C
1981
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KIESERLING PEDRU 100/320
more images
1
Германија Rödermark
(Локација на дилерот)
1365 km
KIESERLING PEDRU 100/320
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Smeral LEXN 100 C Smeral LEXN 100 C Smeral LEXN 100 C Smeral LEXN 100 C Smeral LEXN 100 C Smeral LEXN 100 C Smeral LEXN 100 C Smeral LEXN 100 C Smeral LEXN 100 C Smeral LEXN 100 C Smeral LEXN 100 C Smeral LEXN 100 C
more images
12
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Smeral LEXN 100 C
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DIGEP SD 100  (2282) DIGEP SD 100  (2282) DIGEP SD 100  (2282) DIGEP SD 100  (2282) DIGEP SD 100  (2282) DIGEP SD 100  (2282) DIGEP SD 100  (2282) DIGEP SD 100  (2282)
more images
8
Унгарија Tatabánya
712 km
DIGEP SD 100 (2282)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMBOLD EERH 100 AMBOLD EERH 100
more images
2
Германија Schmölln
1259 km
AMBOLD EERH 100
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MULLER 300t MULLER 300t MULLER 300t MULLER 300t MULLER 300t MULLER 300t MULLER 300t MULLER 300t MULLER 300t
more images
9
Грција Agios Athanasios
217 km
MULLER 300t
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
TACI ARRASATE PR. 125
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN ARP 250 (UVV) WEINGARTEN ARP 250 (UVV) WEINGARTEN ARP 250 (UVV) WEINGARTEN ARP 250 (UVV)
more images
4
Германија Salach
1226 km
WEINGARTEN ARP 250 (UVV)
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
HEILBRONN REPD 100
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FMS PF - 30 P FMS PF - 30 P FMS PF - 30 P FMS PF - 30 P FMS PF - 30 P FMS PF - 30 P FMS PF - 30 P
more images
7
Германија Ahaus
1612 km
FMS PF - 30 P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZTS Kosice LE-250C ZTS Kosice LE-250C ZTS Kosice LE-250C ZTS Kosice LE-250C ZTS Kosice LE-250C ZTS Kosice LE-250C ZTS Kosice LE-250C ZTS Kosice LE-250C ZTS Kosice LE-250C
more images
9
Полска Krobia
1291 km
ZTS Kosice LE-250C
1985
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer Exzenterpresse KK 125 to mit SPS Siemens S7 -12200 KK Kletzer Exzenterpresse KK 125 to mit SPS Siemens S7 -12200
more images
2
Австрија
861 km
KK Kletzer Exzenterpresse KK 125 to mit SPS Siemens S7 -12200
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW ERFURT PEE 160-III WMW ERFURT PEE 160-III WMW ERFURT PEE 160-III WMW ERFURT PEE 160-III WMW ERFURT PEE 160-III WMW ERFURT PEE 160-III
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
WMW ERFURT PEE 160-III
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
BETZ EZH 100 (UVV)
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HEILBRONN REP 125 HEILBRONN REP 125 HEILBRONN REP 125 HEILBRONN REP 125 HEILBRONN REP 125
more images
5
Германија Wiesbaden
1407 km
HEILBRONN REP 125
1971
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FMS PF - 20 P FMS PF - 20 P FMS PF - 20 P FMS PF - 20 P FMS PF - 20 P FMS PF - 20 P FMS PF - 20 P
more images
7
Германија Ahaus
1612 km
FMS PF - 20 P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Weingarten . Typ XRR III sp Weingarten . Typ XRR III sp Weingarten . Typ XRR III sp Weingarten . Typ XRR III sp
more images
4
Германија Schwabach
1195 km
Weingarten . Typ XRR III sp
1950
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
SCHULER PEDR 100/315 (UVV)
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FMS PF - 10 P FMS PF - 10 P FMS PF - 10 P FMS PF - 10 P FMS PF - 10 P FMS PF - 10 P FMS PF - 10 P
more images
7
Германија Ahaus
1612 km
FMS PF - 10 P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHULER PDR 160/400 (UVV) SCHULER PDR 160/400 (UVV) SCHULER PDR 160/400 (UVV) SCHULER PDR 160/400 (UVV)
more images
4
Германија Eislingen/Fils
1229 km
SCHULER PDR 160/400 (UVV)
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IWK PEKRDSZ 400 (UVV) IWK PEKRDSZ 400 (UVV) IWK PEKRDSZ 400 (UVV)
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
IWK PEKRDSZ 400 (UVV)
1976
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
WEINGARTEN ARP 250 (UVV)
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
WEINGARTEN ARP 315 Z (UVV)
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
BALCONI 2 MT RS/L
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN XRR II WEINGARTEN XRR II WEINGARTEN XRR II
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
WEINGARTEN XRR II
1956
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
DIRINLER CDCS 2500 P (CE)
1995
Втора рака
Јавете се