Купете Хидраулични преси со двојни столбови / преси со четири колони користени (259)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Притиснете Хидраулични преси со двојни столбови / преси со четири колони
Класифицирана реклама
more images
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
SICMI MST 125
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HIDROLIKSAN HDD 400 HIDROLIKSAN HDD 400 HIDROLIKSAN HDD 400 HIDROLIKSAN HDD 400
more images
4
Турција Ardıçlı, 42250 Selçuklu/Konya, Türkiye
997 km
HIDROLIKSAN HDD 400
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Loire 3000 kN
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WERNER LOOSER MASCHINENBAU HJP-63 WERNER LOOSER MASCHINENBAU HJP-63 WERNER LOOSER MASCHINENBAU HJP-63 WERNER LOOSER MASCHINENBAU HJP-63 WERNER LOOSER MASCHINENBAU HJP-63 WERNER LOOSER MASCHINENBAU HJP-63 WERNER LOOSER MASCHINENBAU HJP-63 WERNER LOOSER MASCHINENBAU HJP-63 WERNER LOOSER MASCHINENBAU HJP-63
more images
9
Швајцарија Schwyz
1204 km
WERNER LOOSER MASCHINENBAU HJP-63
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
MÜLLER Doppelständerpresse SDZ 63t Viersäulenpresse (2382)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Bosna Hersek, Konya Sk. No:5 D:408, 42250 Selçuklu/Konya, Türkei
1005 km
Intemach Press IHS 400
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
LOIRE ESLK LOIRE ESLK LOIRE ESLK LOIRE ESLK LOIRE ESLK LOIRE ESLK
more images
6
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
LOIRE ESLK
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SMG DS 63
more images
1
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
SMG DS 63
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hydraulico 4000 kN Hydraulico 4000 kN Hydraulico 4000 kN
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Hydraulico 4000 kN
1977
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
REIS TUS 60 OK - 40 H REIS TUS 60 OK - 40 H REIS TUS 60 OK - 40 H REIS TUS 60 OK - 40 H REIS TUS 60 OK - 40 H REIS TUS 60 OK - 40 H REIS TUS 60 OK - 40 H REIS TUS 60 OK - 40 H
more images
8
Германија Mühlheim am Main
1374 km
REIS TUS 60 OK - 40 H
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Komatsu OBS 80 Komatsu OBS 80 Komatsu OBS 80 Komatsu OBS 80 Komatsu OBS 80
more images
5
Германија Augsburg
1136 km
Komatsu OBS 80
1982
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CLEARING H-3000-120-80 CLEARING H-3000-120-80 CLEARING H-3000-120-80 CLEARING H-3000-120-80 CLEARING H-3000-120-80 CLEARING H-3000-120-80 CLEARING H-3000-120-80 CLEARING H-3000-120-80 CLEARING H-3000-120-80 CLEARING H-3000-120-80 CLEARING H-3000-120-80 CLEARING H-3000-120-80
more images
12
Германија Kehl
(Локација на дилерот)
1339 km
CLEARING H-3000-120-80
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
REIS TUS 160 OK - 100 REIS TUS 160 OK - 100 REIS TUS 160 OK - 100 REIS TUS 160 OK - 100 REIS TUS 160 OK - 100 REIS TUS 160 OK - 100
more images
6
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
REIS TUS 160 OK - 100
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Levert Bousard AM186 200 t Levert Bousard AM186 200 t Levert Bousard AM186 200 t Levert Bousard AM186 200 t Levert Bousard AM186 200 t
more images
5
Романија Brașov
548 km
Levert Bousard AM186 200 t
1974
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hidroliskan PH4C 200 T Hidroliskan PH4C 200 T Hidroliskan PH4C 200 T
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Hidroliskan PH4C 200 T
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INO 400T PH4C 1600x1300mm INO 400T PH4C 1600x1300mm INO 400T PH4C 1600x1300mm INO 400T PH4C 1600x1300mm INO 400T PH4C 1600x1300mm
more images
5
Германија
1369 km
INO 400T PH4C 1600x1300mm
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mueller SD 250/200.1.2
more images
1
Германија Kirchheim bei München
1072 km
Mueller SD 250/200.1.2
1977
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ISGEC 300t - 2500t ISGEC 300t - 2500t ISGEC 300t - 2500t
more images
3
Германија Deutschland
1369 km
ISGEC 300t - 2500t
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AP&T ZM 3150-25/10 AP&T ZM 3150-25/10 AP&T ZM 3150-25/10 AP&T ZM 3150-25/10 AP&T ZM 3150-25/10 AP&T ZM 3150-25/10
more images
6
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
AP&T ZM 3150-25/10
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HYDRAP HPDZb 250 HYDRAP HPDZb 250 HYDRAP HPDZb 250
more images
3
Германија Jettingen
1276 km
HYDRAP HPDZb 250
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MULLER ZE 630-2.5-1.1 MULLER ZE 630-2.5-1.1 MULLER ZE 630-2.5-1.1 MULLER ZE 630-2.5-1.1
more images
4
Италија Settimo Torinese
1197 km
MULLER ZE 630-2.5-1.1
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MULLER
more images
1
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
MULLER
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Gelsenkirchen
1571 km
Hidrobrasil PH4C 400T
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
SACK & KIESSELBACH TRP 200 SACK & KIESSELBACH TRP 200 SACK & KIESSELBACH TRP 200 SACK & KIESSELBACH TRP 200 SACK & KIESSELBACH TRP 200 SACK & KIESSELBACH TRP 200 SACK & KIESSELBACH TRP 200 SACK & KIESSELBACH TRP 200 SACK & KIESSELBACH TRP 200 SACK & KIESSELBACH TRP 200 SACK & KIESSELBACH TRP 200 SACK & KIESSELBACH TRP 200
more images
12
Германија Deutschland
1369 km
SACK & KIESSELBACH TRP 200
2001
многу добро (користено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
EITEL RN 260
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Bosna Hersek, Konya Sk. No:5 D:408, 42250 Selçuklu/Konya, Türkei
1005 km
Intemach Press IHS 400
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MULLER WEINGARTEN BZE 1600-35.1.1 MULLER WEINGARTEN BZE 1600-35.1.1 MULLER WEINGARTEN BZE 1600-35.1.1 MULLER WEINGARTEN BZE 1600-35.1.1
more images
4
Италија Settimo Torinese
1197 km
MULLER WEINGARTEN BZE 1600-35.1.1
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EDELHOFF HZP 200 EDELHOFF HZP 200 EDELHOFF HZP 200
more images
3
Грција Doxato/Drama
217 km
EDELHOFF HZP 200
1984
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LUIGART RPy 50 LUIGART RPy 50 LUIGART RPy 50 LUIGART RPy 50 LUIGART RPy 50 LUIGART RPy 50 LUIGART RPy 50 LUIGART RPy 50
more images
8
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
LUIGART RPy 50
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DIGEP Hydraulische Presse DSH 60 (2239) DIGEP Hydraulische Presse DSH 60 (2239) DIGEP Hydraulische Presse DSH 60 (2239) DIGEP Hydraulische Presse DSH 60 (2239) DIGEP Hydraulische Presse DSH 60 (2239) DIGEP Hydraulische Presse DSH 60 (2239) DIGEP Hydraulische Presse DSH 60 (2239) DIGEP Hydraulische Presse DSH 60 (2239)
more images
8
Унгарија Tatabánya
712 km
DIGEP Hydraulische Presse DSH 60 (2239)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
LAUFFER RZU 160
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES DUNKES DUNKES
more images
3
Австрија Himberg bei Wien
834 km
DUNKES
1973
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LOIRE SMC 2000 LOIRE SMC 2000
more images
2
Италија Settimo Torinese
1197 km
LOIRE SMC 2000
2019
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHOEN
more images
1
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
SCHOEN
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Bosna Hersek, Konya Sk. No:5 D:408, 42250 Selçuklu/Konya, Türkei
1005 km
Intemach
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidel Druckgeber Heidel Druckgeber Heidel Druckgeber Heidel Druckgeber
more images
4
Германија Kierspe
1514 km
Heidel Druckgeber
1999
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bussmann HPK 200 | MNr. 1694 Bussmann HPK 200 | MNr. 1694 Bussmann HPK 200 | MNr. 1694 Bussmann HPK 200 | MNr. 1694 Bussmann HPK 200 | MNr. 1694
more images
5
Германија Bruckberg
1084 km
Bussmann HPK 200 | MNr. 1694
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
METALLKRAFT RP A 1020-100 METALLKRAFT RP A 1020-100 METALLKRAFT RP A 1020-100 METALLKRAFT RP A 1020-100 METALLKRAFT RP A 1020-100 METALLKRAFT RP A 1020-100 METALLKRAFT RP A 1020-100 METALLKRAFT RP A 1020-100 METALLKRAFT RP A 1020-100 METALLKRAFT RP A 1020-100 METALLKRAFT RP A 1020-100 METALLKRAFT RP A 1020-100 METALLKRAFT RP A 1020-100 METALLKRAFT RP A 1020-100 METALLKRAFT RP A 1020-100
more images
15
Германија Hallstadt
1250 km
METALLKRAFT RP A 1020-100
2019
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MOSSINI PO/2M/1600 MOSSINI PO/2M/1600 MOSSINI PO/2M/1600
more images
3
Германија Germania
1369 km
MOSSINI PO/2M/1600
2016
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FISCHER
more images
1
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
FISCHER
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Intemach Press IHS Intemach Press IHS Intemach Press IHS Intemach Press IHS Intemach Press IHS Intemach Press IHS
more images
6
Турција Bosna Hersek, Konya Sk. No:5 D:408, 42250 Selçuklu/Konya, Türkei
1005 km
Intemach Press IHS
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
REIS SEP 9-100 SPS (UVV) REIS SEP 9-100 SPS (UVV) REIS SEP 9-100 SPS (UVV)
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
REIS SEP 9-100 SPS (UVV)
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bussmann HPK 200 Bussmann HPK 200 Bussmann HPK 200 Bussmann HPK 200
more images
4
Германија Bruckberg
1084 km
Bussmann HPK 200
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
METALLKRAFT RP U 1520-100 METALLKRAFT RP U 1520-100 METALLKRAFT RP U 1520-100 METALLKRAFT RP U 1520-100 METALLKRAFT RP U 1520-100
more images
5
Германија Hallstadt
1250 km
METALLKRAFT RP U 1520-100
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MECAMAQ POV 350 MECAMAQ POV 350 MECAMAQ POV 350 MECAMAQ POV 350 MECAMAQ POV 350 MECAMAQ POV 350
more images
6
Грција Agios Athanasios
217 km
MECAMAQ POV 350
2006
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EXNER H4SP 150 (UVV) EXNER H4SP 150 (UVV) EXNER H4SP 150 (UVV) EXNER H4SP 150 (UVV)
more images
4
Германија Eislingen/Fils
1229 km
EXNER H4SP 150 (UVV)
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bussmann Bussmann
more images
2
Германија Bruckberg
1084 km
Bussmann
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
150 150t 150 150t 150 150t 150 150t 150 150t
more images
5
Грција Agios Athanasios
217 km
150 150t
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WE-GE Willi Gerhardt GmbH Neuenrade 13 to-Presse WE-GE Willi Gerhardt GmbH Neuenrade 13 to-Presse WE-GE Willi Gerhardt GmbH Neuenrade 13 to-Presse WE-GE Willi Gerhardt GmbH Neuenrade 13 to-Presse WE-GE Willi Gerhardt GmbH Neuenrade 13 to-Presse
more images
5
Германија Bruckberg
1084 km
WE-GE Willi Gerhardt GmbH Neuenrade 13 to-Presse
2014
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EXNER EXNER EXNER EXNER EXNER EXNER EXNER EXNER EXNER
more images
9
Грција Griechenland
282 km
EXNER
1974
Втора рака
Јавете се