категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Автоматски машини за удирање користени

Машини за обработка на метал и машински алати Притиснете Автоматски машини за удирање
Класифицирана реклама
for BRUDERER presses Sound insulating cabin for BRUDERER presses Sound insulating cabin for BRUDERER presses Sound insulating cabin for BRUDERER presses Sound insulating cabin
more images
4
Србија Sremska Mitrovica
413 km
for BRUDERER presses Sound insulating cabin
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KAISER Schnelllaufpresse OZ 25 E ( 2010 ) KAISER Schnelllaufpresse OZ 25 E ( 2010 ) KAISER Schnelllaufpresse OZ 25 E ( 2010 ) KAISER Schnelllaufpresse OZ 25 E ( 2010 ) KAISER Schnelllaufpresse OZ 25 E ( 2010 ) KAISER Schnelllaufpresse OZ 25 E ( 2010 ) KAISER Schnelllaufpresse OZ 25 E ( 2010 ) KAISER Schnelllaufpresse OZ 25 E ( 2010 )
more images
8
Унгарија Tatabánya
712 km
KAISER Schnelllaufpresse OZ 25 E ( 2010 )
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DIRINLER CDCH 3000 P
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DIRINLER CDCH 3000 P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
EDELHOFF AZR3/160/400 EDELHOFF AZR3/160/400 EDELHOFF AZR3/160/400 EDELHOFF AZR3/160/400 EDELHOFF AZR3/160/400
more images
5
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
EDELHOFF AZR3/160/400
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HAULICK RVD 63 - 960 HS HAULICK RVD 63 - 960 HS HAULICK RVD 63 - 960 HS HAULICK RVD 63 - 960 HS HAULICK RVD 63 - 960 HS HAULICK RVD 63 - 960 HS
more images
6
Германија Eislingen/Fils
1229 km
HAULICK RVD 63 - 960 HS
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KAISER V 315 WR 2740 KAISER V 315 WR 2740 KAISER V 315 WR 2740 KAISER V 315 WR 2740 KAISER V 315 WR 2740 KAISER V 315 WR 2740
more images
6
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
KAISER V 315 WR 2740
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 BSTA 30  BSTA 30  BSTA 30  BSTA 30  BSTA 30  BSTA 30  BSTA 30
more images
7
Србија Sremska Mitrovica
413 km
BSTA 30
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Amada Pega 30507 Amada Pega 30507 Amada Pega 30507
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Amada Pega 30507
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DIRINLER CDCH 2000 P
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DIRINLER CDCH 2000 P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RASTER HR 30 SL RASTER HR 30 SL RASTER HR 30 SL RASTER HR 30 SL RASTER HR 30 SL RASTER HR 30 SL
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
RASTER HR 30 SL
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
HAULICK RVD 50-800 NS
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN XKSHW WEINGARTEN XKSHW WEINGARTEN XKSHW WEINGARTEN XKSHW WEINGARTEN XKSHW WEINGARTEN XKSHW
more images
6
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
WEINGARTEN XKSHW
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 BSTA 30
more images
1
Србија Sremska Mitrovica
413 km
BSTA 30
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN HD 160 WEINGARTEN HD 160 WEINGARTEN HD 160
more images
3
Германија Metzingen
1244 km
WEINGARTEN HD 160
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DIRINLER CDCH 4000 P
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DIRINLER CDCH 4000 P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BRUDERER BSTA 110H BRUDERER BSTA 110H
more images
2
Германија Steißlingen
1224 km
BRUDERER BSTA 110H
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KAISER V 160 WR / 1300 KAISER V 160 WR / 1300 KAISER V 160 WR / 1300
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
KAISER V 160 WR / 1300
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KAISER V 40 WHS KAISER V 40 WHS KAISER V 40 WHS KAISER V 40 WHS KAISER V 40 WHS KAISER V 40 WHS
more images
6
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
KAISER V 40 WHS
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 BSTA 18  BSTA 18
more images
2
Србија Sremska Mitrovica
413 km
BSTA 18
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRUDERER BSTA 50 L Spezial BRUDERER BSTA 50 L Spezial BRUDERER BSTA 50 L Spezial
more images
3
Германија Hilzingen
1230 km
BRUDERER BSTA 50 L Spezial
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WANZKE SP S 63 WANZKE SP S 63 WANZKE SP S 63 WANZKE SP S 63 WANZKE SP S 63 WANZKE SP S 63
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
WANZKE SP S 63
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BRUDERER BSTA 30 BRUDERER BSTA 30 BRUDERER BSTA 30 BRUDERER BSTA 30 BRUDERER BSTA 30
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
BRUDERER BSTA 30
1971
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BEUTLER HLR 200.16 BEUTLER HLR 200.16 BEUTLER HLR 200.16 BEUTLER HLR 200.16 BEUTLER HLR 200.16 BEUTLER HLR 200.16
more images
6
Германија Eislingen/Fils
1229 km
BEUTLER HLR 200.16
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RASTER 45/550 SL-4S RASTER 45/550 SL-4S RASTER 45/550 SL-4S RASTER 45/550 SL-4S RASTER 45/550 SL-4S RASTER 45/550 SL-4S
more images
6
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
RASTER 45/550 SL-4S
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BRUDERER BSTA 200M BRUDERER BSTA 200M BRUDERER BSTA 200M BRUDERER BSTA 200M BRUDERER BSTA 200M BRUDERER BSTA 200M BRUDERER BSTA 200M BRUDERER BSTA 200M
more images
8
Германија Villingen-Schwenningen
1262 km
BRUDERER BSTA 200M
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BRUDERER BSTA25 L
more images
1
Германија Hilzingen
1230 km
BRUDERER BSTA25 L
1986
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Haulick + Roos PDV63-800R Haulick + Roos PDV63-800R Haulick + Roos PDV63-800R Haulick + Roos PDV63-800R Haulick + Roos PDV63-800R Haulick + Roos PDV63-800R Haulick + Roos PDV63-800R Haulick + Roos PDV63-800R Haulick + Roos PDV63-800R Haulick + Roos PDV63-800R Haulick + Roos PDV63-800R Haulick + Roos PDV63-800R Haulick + Roos PDV63-800R
more images
13
Германија Sonneberg
1270 km
Haulick + Roos PDV63-800R
1981
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRUDERER BSTA 30 BRUDERER BSTA 30 BRUDERER BSTA 30
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
BRUDERER BSTA 30
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHULER SA 125 SCHULER SA 125
more images
2
Германија Eislingen/Fils
1229 km
SCHULER SA 125
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KAISER V 100 W / 1300 KAISER V 100 W / 1300 KAISER V 100 W / 1300 KAISER V 100 W / 1300
more images
4
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
KAISER V 100 W / 1300
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Braun Verfahrweg 1000 mm Braun Verfahrweg 1000 mm Braun Verfahrweg 1000 mm Braun Verfahrweg 1000 mm Braun Verfahrweg 1000 mm Braun Verfahrweg 1000 mm Braun Verfahrweg 1000 mm Braun Verfahrweg 1000 mm Braun Verfahrweg 1000 mm Braun Verfahrweg 1000 mm Braun Verfahrweg 1000 mm Braun Verfahrweg 1000 mm Braun Verfahrweg 1000 mm Braun Verfahrweg 1000 mm Braun Verfahrweg 1000 mm
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
Braun Verfahrweg 1000 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BRUDERER BSTA 60 HL
more images
1
Германија Hilzingen
1230 km
BRUDERER BSTA 60 HL
1986
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Posušje
416 km
M.A.V. SRL
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRUDERER BSTA 30 BRUDERER BSTA 30 BRUDERER BSTA 30 BRUDERER BSTA 30 BRUDERER BSTA 30
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
BRUDERER BSTA 30
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN ADR 2500.20/11.10 WEINGARTEN ADR 2500.20/11.10 WEINGARTEN ADR 2500.20/11.10 WEINGARTEN ADR 2500.20/11.10 WEINGARTEN ADR 2500.20/11.10 WEINGARTEN ADR 2500.20/11.10 WEINGARTEN ADR 2500.20/11.10
more images
7
Германија Salach
1226 km
WEINGARTEN ADR 2500.20/11.10
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KAISER KP 35 KAISER KP 35 KAISER KP 35 KAISER KP 35 KAISER KP 35 KAISER KP 35
more images
6
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
KAISER KP 35
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HAULICK + ROOS RSH 1000 - 1250 HAULICK + ROOS RSH 1000 - 1250 HAULICK + ROOS RSH 1000 - 1250 HAULICK + ROOS RSH 1000 - 1250
more images
4
Германија Kreuztal
1479 km
HAULICK + ROOS RSH 1000 - 1250
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRUDERER BSTA 160 U
more images
1
Германија Hilzingen
1230 km
BRUDERER BSTA 160 U
1998
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EDEL HM 25/500 EDEL HM 25/500
more images
2
Германија Kassel
1433 km
EDEL HM 25/500
1960
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Eislingen/Fils
1229 km
BRUDERER BSTA 30
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KAISER V 32 W / 680 KAISER V 32 W / 680 KAISER V 32 W / 680 KAISER V 32 W / 680 KAISER V 32 W / 680
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
KAISER V 32 W / 680
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EDELHOFF DARRW 500 EDELHOFF DARRW 500 EDELHOFF DARRW 500 EDELHOFF DARRW 500 EDELHOFF DARRW 500 EDELHOFF DARRW 500
more images
6
Германија Kreuztal
1479 km
EDELHOFF DARRW 500
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRUDERER BSTA 110
more images
1
Германија Hilzingen
1230 km
BRUDERER BSTA 110
1993
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Eislingen/Fils
1229 km
BRUDERER BSTA 30
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RASTER RNL 400/2800-R RASTER RNL 400/2800-R RASTER RNL 400/2800-R RASTER RNL 400/2800-R RASTER RNL 400/2800-R RASTER RNL 400/2800-R
more images
6
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
RASTER RNL 400/2800-R
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Eislingen/Fils
1229 km
BRUDERER BSTA 30
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
RASTER HR 45/700 NL
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
HAULICK & ROOS RVD 80 - 800 NS
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KAISER KSTU 1000 - 20 - 4 P KAISER KSTU 1000 - 20 - 4 P KAISER KSTU 1000 - 20 - 4 P KAISER KSTU 1000 - 20 - 4 P KAISER KSTU 1000 - 20 - 4 P KAISER KSTU 1000 - 20 - 4 P
more images
6
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
KAISER KSTU 1000 - 20 - 4 P
2001
Втора рака
Јавете се

Искористено Автоматски машини за удирање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.