категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Опсег на сечење ножовка 250-399мм користени

Машини за обработка на метал и машински алати Пили Опсег на сечење ножовка 250-399мм
Класифицирана реклама
HESSE by BEKA-MAK BMH 170
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by BEKA-MAK BMH 170
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EISELE BS360 EISELE BS360 EISELE BS360
more images
3
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
EISELE BS360
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Viebahn S40 Viebahn S40 Viebahn S40 Viebahn S40 Viebahn S40 Viebahn S40 Viebahn S40
more images
7
Германија Ennepetal
1538 km
Viebahn S40
1954
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Behringer Behringer Behringer Behringer Behringer Behringer
more images
6
Германија Colmberg
1234 km
Behringer
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rucoco BS 450 Rucoco BS 450 Rucoco BS 450 Rucoco BS 450 Rucoco BS 450
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
Rucoco BS 450
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO PSB 280 U KASTO PSB 280 U KASTO PSB 280 U KASTO PSB 280 U KASTO PSB 280 U KASTO PSB 280 U KASTO PSB 280 U KASTO PSB 280 U KASTO PSB 280 U
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
KASTO PSB 280 U
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KLAEGER HK 315 KLAEGER HK 315 KLAEGER HK 315
more images
3
Германија Krefeld
1584 km
KLAEGER HK 315
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ERCOLE 275 ERCOLE 275 ERCOLE 275 ERCOLE 275 ERCOLE 275 ERCOLE 275 ERCOLE 275 ERCOLE 275 ERCOLE 275 ERCOLE 275
more images
10
Германија Borken
1603 km
ERCOLE 275
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO EBS 340 AU KASTO EBS 340 AU KASTO EBS 340 AU KASTO EBS 340 AU
more images
4
Германија Mörsdorf
1282 km
KASTO EBS 340 AU
1981
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kasto PSB 280 U Kasto PSB 280 U Kasto PSB 280 U Kasto PSB 280 U Kasto PSB 280 U Kasto PSB 280 U
more images
6
Германија Reichenbach am Heuberg
1248 km
Kasto PSB 280 U
1971
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Silistra OH 253
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kasto UBS 200 Kasto UBS 200 Kasto UBS 200
more images
3
Германија Bruchsal-Büchenau
1326 km
Kasto UBS 200
1975
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MEGA 360 MEGA 360 MEGA 360 MEGA 360 MEGA 360 MEGA 360 MEGA 360 MEGA 360
more images
8
Полска Jasło
906 km
MEGA 360
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SILISTRA OH 253 SILISTRA OH 253 SILISTRA OH 253 SILISTRA OH 253 SILISTRA OH 253 SILISTRA OH 253 SILISTRA OH 253
more images
7
Германија Sonneberg
1270 km
SILISTRA OH 253
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BULMAK OH 253 BULMAK OH 253
more images
2
Германија Staufenberg
1426 km
BULMAK OH 253
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO hbs 2 KASTO hbs 2 KASTO hbs 2 KASTO hbs 2 KASTO hbs 2
more images
5
Германија Feucht
1191 km
KASTO hbs 2
2020
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO PSB 280 U KASTO PSB 280 U
more images
2
Германија Wiesbaden
1407 km
KASTO PSB 280 U
1983
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kasto EB 320 Kasto EB 320 Kasto EB 320
more images
3
Германија Bruchsal
1326 km
Kasto EB 320
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO UBS 240 A KASTO UBS 240 A KASTO UBS 240 A KASTO UBS 240 A
more images
4
Германија Weiterstadt
1372 km
KASTO UBS 240 A
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Nicht bekannt Nicht bekannt Nicht bekannt Nicht bekannt Nicht bekannt
more images
5
Германија Geroldsgrün
1250 km
Nicht bekannt
1950
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BEHRINGER Super A 275
more images
1
Германија Staufenberg
1426 km
BEHRINGER Super A 275
1972
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO PSB 253 U KASTO PSB 253 U KASTO PSB 253 U KASTO PSB 253 U KASTO PSB 253 U KASTO PSB 253 U KASTO PSB 253 U KASTO PSB 253 U KASTO PSB 253 U
more images
9
Германија Sasbachwalden
1321 km
KASTO PSB 253 U
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO UBS 320 KASTO UBS 320 KASTO UBS 320
more images
3
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
KASTO UBS 320
1975
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BEHRINGER KS 325 HY BEHRINGER KS 325 HY BEHRINGER KS 325 HY BEHRINGER KS 325 HY
more images
4
Германија Bruchsal
1326 km
BEHRINGER KS 325 HY
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BEHRINGER KS 280 HY BEHRINGER KS 280 HY BEHRINGER KS 280 HY BEHRINGER KS 280 HY BEHRINGER KS 280 HY
more images
5
Германија Dortmund
1546 km
BEHRINGER KS 280 HY
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO PSB 280 U KASTO PSB 280 U KASTO PSB 280 U KASTO PSB 280 U KASTO PSB 280 U KASTO PSB 280 U
more images
6
Германија Rödermark
1365 km
KASTO PSB 280 U
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BENATO KP 280 BENATO KP 280
more images
2
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
BENATO KP 280
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kasto Kasto Kasto Kasto Kasto Kasto Kasto Kasto Kasto Kasto Kasto
more images
11
Германија Hövelhof
1507 km
Kasto
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO HBS II KASTO HBS II KASTO HBS II KASTO HBS II KASTO HBS II KASTO HBS II KASTO HBS II
more images
7
Германија Rödermark
1365 km
KASTO HBS II
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KLAEGER HK 265
more images
1
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
KLAEGER HK 265
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KASTO PSM 323 KASTO PSM 323 KASTO PSM 323 KASTO PSM 323 KASTO PSM 323 KASTO PSM 323 KASTO PSM 323
more images
7
Германија Rödermark
1365 km
KASTO PSM 323
1984
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Опсег на сечење ножовка 250-399мм

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.