услуга профилот

Gerretsen Wijhe

Gerretsen Wijhe


Herr Ronald de Weerd

Industrieweg 7
8131 Wijhe

Холандија


Прикажи телефонски број

SCM Dealer
Gebraucht Maschinen

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3638352.jpg
Italpresse frame press Italpresse Universal CN
Work area: 3000 x 1700 mm. Touch screen operation Much used machines in stock Ptmfsq GERRETSEN.NL Огласот е преведена автоматски и може да се случи ... повеќе »
3638321.jpg
Edgebander Artech Akron 246
Used machines from Gerretsen Wijhe Nagvr Many machines on stock GERRETSEN.NL Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки ... повеќе »
3450051.jpg
Hydraulic press machine FRAMAR MBO T20
Mass machine: 2600 x 1200 x 1400 (h) mm weight: 700 kg air connection: 8 bar motor: 4 kW thermal protection: Yes max depth: 130 mm. Weight switch caste: 77 kg horizontal clamping: 2 clamp 3-axis con... повеќе »
Испрати пребарување на Gerretsen Wijhe

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3638352.jpg
Italpresse frame press Italpresse Universal CN
Work area: 3000 x 1700 mm. Touch screen operation Much used machines in stock Ptmfsq GERRETSEN.NL Огласот е преведена автоматски и може да се случи ... повеќе »
3638321.jpg
Edgebander Artech Akron 246
Used machines from Gerretsen Wijhe Nagvr Many machines on stock GERRETSEN.NL Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки ... повеќе »
3450051.jpg
Hydraulic press machine FRAMAR MBO T20
Mass machine: 2600 x 1200 x 1400 (h) mm weight: 700 kg air connection: 8 bar motor: 4 kW thermal protection: Yes max depth: 130 mm. Weight switch caste: 77 kg horizontal clamping: 2 clamp 3-axis con... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу